UnderNight [RolePlay] "Gerçek roleplay"

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Tanıtım
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rho'lor gezegeni , sisteminin en küçük gezegenidir.Dünyadan farklı olarak yapısındaki geoitlik biraz daha az olduğundan
kutup noktaları biraz daha belirgindir.6. sırada olmasına rağmen Güneşten büyük bir yıldızdan beslenen gezenen yeterli ısıya sahiptir.
Yapısından ötürü bir farklılık soğuklar dünyaya göre biraz daha soğuk ve sıcaklarda dünyaya göre biraz daha sıcaktır.

Rho'lor gezegeninde 4 devasa kıta vardır.

- Yuvannie ve Yuinne ikiz kıtaları birbirinden ayrık olsalarda şekil olarak çok benzerler.Yine de iki ayrı kıta olarak
sayılmıştır.

- Kaldoran kıtası Devasa bir kıta olup güney kutbundan başlayıp ekvatora kadar geniş bir alanı kaplar.

,Esas ilgimiz olan, Rhi'lor kıtası en gözde ve yaşanılabilir kıtadır.Konumu 4 mevsimi içerir ve diğerlerine göre devasa değildir

Rhi'lor kıtası 5 büyük devlet tarafından yönetilir.Kuzeyde Terkoanların soğuk bakışlarını hissedersiniz.Güneyde
Çöl ve yeşil alan denilen ovalar dizisine Özgür ülke lakaplı Rydenler hakimdir.Doğuda büyük bir ihtişamla Cha'uvan devleti karşılar sizi. Batıya döndüğünüzde birbirine sınır olan Alcardian ve Redvalyn devletleri size gülümser.Tabi bir tanesinin arkasındaki bıçağa dikkat etmek gerekir.Bu 5 devletin yanında küçük devletler ve prenslikler vardır.Büyük devletler savaşta ve barışta etkilerini arttırmak için bu küçük prenslikleri yanlarına çekmeye çalışırlar. Rhi'lor'un bu hareketli havasında her zaman birşeyler olur. Her zaman birşeyler yaşanır.Fakat her zamanda sakin bir kısmıda vardır.

Diğer kıtalardada çok fazla devlet, krallık ve farklı hayatlar vardır.Yine de bir şekilde bir çoğu buraya gelir.Buradaki o
heyecanlı havayı biraz içlerine çekmeden gitmezler..

5 ülkesi , 4 kıtası ve Özel konumuyla Rho'lor gezegenine hoşgeldiniz...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yöneticiler Tarafından Tanıtım

-Benim adım JManiE UnderNight'ta yönetici kadrosuna üyeyim.Size roleplay'i tanıtacağım..

UnderNight, faction,survival gibi sunucu birleşimlerinin arasına npc sıkıştırıp rpg denilen bir yer değildir.Tamamen Roleplay üzerine yoğunlaşmıştır.Bu konu üzerinde üyelere maksimum eğlence sunmak için elimizden geleni yapacağız..

Gözlemlediğim kadarıyla bazı arkadaşlar Roleplay diyince aklına "hikayeli Faction sunucusu" getiriyor.Bu kesinlikle yanlıştır.Türklerdeki benzetme "deliliğinin" aksine Roleplay çok özgün bir yapıdır.Çok farklı yönlerde ve farklı tecrübelerde roleplay yapılabilir.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neden UnderNight
-İçeri adımınızı attığınız anda, ortaçağın acımasız ve kanlı havasını ciğerlerinizde hissedersiniz. Birkaç adım içinde kendinizi tam anlamıyla karmaşada bulursunuz. Bu olayların arasında ilerlerken bazı yolda kalanlar gözünüze takılır. Devam ettikçe karmaşanın aslında bir düzen olduğunu, herşeyin arkasında başka birşeylerin saklandığını görürsünüz. Başta sizi kontrol ettiklerini düşünürsünüz. Fakat devam ettiğinizde kontrolün elinize geçtiği hissi, size güç verir. Undernight'ta yapabileceğiniz rol şekilleri çok geniştir.İsterseniz bunlara biraz göz atalım.

"Adaletin Savunucusu"
-Bir Krallığa katılıp kral'ın muhafızı olursunuz.Zamanla yaptığınız doğru kararlar ve hareketlerle kralın generali olur ve bizzat savaşları yönetirsiniz.Emriniz altında yüzlerce asker olur.
-Zeki bir diplomat olabilir, Krallığınızı Tüm entrikalara karşı koruyabilirsiniz.Ya da onu düşüren siz olursunuz..
-Ya da kendi adaletinizi oluşturur, şehirler arasında gezerek sinsi haydutları ve hırsızlara cezalarını kılıcınızla verirsiniz..
"Adalet, iki kılıcın çarpışmasının kazanan tarafıdır." - Terkoan derebeyi Teodan

"Sinsi Gölgelerden"
-Kendi haydut çetenizi kurar, tüccarları ve yalnız gezenleri yağmalayabilirsiniz.Zamanla büyüttüğünüz haydut grubunuzla bir kaleyi ele geçirir, büyüyen isyan ordunuzla kralı tahttan düşürebilirsiniz..
-Sinsi bir hırsız olup, şehir dışındaki insanları soyar, zengin şişmanların ceplerinden elmaslarını çalabilirsiniz..Ya da suikastçi olup Size verilen para karşılşığı hedefinizi indirirsiniz..
-Yalnız dolaşan bir barbar olup tamamen kendi özgürlüğünüzle hareket edebilir, kılıcınız ve yanınızdaki kurdunuzla istediğinizi yapabilirsiniz.Belki de antik bir kılıç bulur, korkulan bir adam haline gelirsiniz..
" Bir amacım varsa, ona ulaşmak için her şey kanunlarıma uygundur" Redvalyn prensi Logan

Bu heyecanlı yaşamların dışında daha sakince bir hayatı da tercih edebilirsiniz.

"Evim Güzel Evim"
-Bir tüccar olup ürettiklerinizle ticaret yapabilirsiniz.Ticaret kervanlarına katılır ve ordan oraya giderek zenginleşir, yeterince zengin olduğunuzda bir şehri bile satın alabilirsiniz..
-Belki de bir avcı ya da bir madenciyi tercih ediyorsunuzdur.Azda olsa kazancınızla başınızı sokacak bir ev alır, karınızla sohbet ederken çocuklarınızın oynayışını izlemek istersiniz..

" Koruyabileceğin bir ailen ve karnını doyurabileceğin kadar paran varsa, zengin bir insansındır" Ryden ekonomik lideri

UnderNight'ta çok fazla rol ve farklı tecrübeler olabilir.Bu eğlenceye katılmak için yapmanız gereken tek şey aşşağıdaki linke tıklamak ve katılmak..

Açılışımız 20 Ocak Pazartesidir. Başvurularınızı son ana saklamamanız önerilir.

Adresimiz..
http://www.undernight-rp.net/forum/

Sorularınızı özel mesaj şeklinde sorabilirsiniz..

Son düzenleme:

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hikaye ve fikir gerçekten çok güzel, özenle yapılmış bir sunucu olduğu buradan da belli. Uzun zaman sonra böyle bir sunucu görmek beni sevindirdi. :)

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
berbat olacağa benziyor

Son düzenleme:

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hikaye ve fikir gerçekten çok güzel, özenle yapılmış bir sunucu olduğu buradan da belli. Uzun zaman sonra böyle bir sunucu görmek beni sevindirdi. :)

Saygılı yorumun için teşekkür ederim :) . Oyuncuları olabildiğince eğlendirmek ve yeni başlayacak arkadaşlarımıza Roleplay'i öğretmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Sunucu şu anda yapım aşamasındadır.Normal şartlarda birçok ip ve plugin işi bitmesine karşın."Adminlerin istediği yer" kuralı yerine "Oyuncuların istediği yer" kuralına bağlı hareket ettiğimiz için Belli oylama ve anketlerle haritayı yapmaktayız.

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diğer forumda bu konuyla ilgili birkaç tartışma olmuştu.Yine de cevaplandıriyim.Hayır Ben eski senarist değilim.Bilmediğim bir sebepten ötürü ayrılmış sanırım.
Tamam o zaman. :D Biz kalkalım

Nese zamanım olsaydı zaten ilk uğrayacağım yer Undernight olurdu ama maalesef zaman yok :D

ElladanX

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok güzel görünüyor fakat whitelist nerde yapılıyor bulamadım bu konuda yardım edebilir misiniz?Ayrıca ip ne?

OzyB

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok güzel görünüyor fakat whitelist nerde yapılıyor bulamadım bu konuda yardım edebilir misiniz?Ayrıca ip ne?

Whitelist hakkında şu anda bir konu açıyorum.Rehber konu açılınca oradan takip edebilirsiniz.

Rzenma

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
baya bi emek var katılmayı çok isterim

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
white list var mı var ise nasıl katılıcaz