Üyeleri Yorumlayalım

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@Alps her sisteme R9 280 sokan ve benim ona laf edip 2 gün içerisinde R9 280'li bir sistem alacak olmam yüzünden çok iyi bir qanqidir.
@WhoIsLance Muck seni çok seviyom evlenelim xdd.
@ByEnderTR Bug
Açık konuşmak gerekirse 280'i asıl önerme derdim kendi istemem olması.
Kart modifikasyon ile yaratık haline gelebilecek durumda bir iki blok ve termal açıdan değişiklik ile dehşet değerlere ulaşabilirsiniz R9 280 ile ama onun dışında kendim 280 kullanmıyorum 270X sahibiyim. :)
Geçmeyi isterim fakat şu an çıkarıp ona para vermek saçmalık olur kartın ikinci el fiyatı da çok saçma gidecek çünkü. :)
Ama yerinde bir kart gayet yeterli.
Yinede uyarım olsun 280'lerin PCB'de sorun yaşayan tanıdıklarım oldu toplatırken dikkat. :)
Ya tecrübeli bir bildiğinize toplatmaya çalışın yada iyi bir Vatan'da halledin İnventus'da iyidir. :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açık konuşmak gerekirse 280'i asıl önerme derdim kendi istemem olması.
Kart modifikasyon ile yaratık haline gelebilecek durumda bir iki blok ve termal açıdan değişiklik ile dehşet değerlere ulaşabilirsiniz R9 280 ile ama onun dışında kendim 280 kullanmıyorum 270X sahibiyim. :)
Geçmeyi isterim fakat şu an çıkarıp ona para vermek saçmalık olur kartın ikinci el fiyatı da çok saçma gidecek çünkü. :)
Ama yerinde bir kart gayet yeterli.
Yinede uyarım olsun 280'lerin PCB'de sorun yaşayan tanıdıklarım oldu toplatırken dikkat. :)
Ya tecrübeli bir bildiğinize toplatmaya çalışın yada iyi bir Vatan'da halledin İnventus'da iyidir. :)
Alp kusura bakma ama ne zaman sen konuşsan senin yazdıklarını böyle görüyorum:

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
@Zurinqun
Şahsen direkt olarak çok kötü bir davranışını görmedim. Kendisini severim. ilgi görmeyi ve beğenilmeyi fazlasıyla sever. Göz önünde bulunmak için bazı marjinal eylemlerde bulunabilir. Bazen yerli yersiz aşırı ciddileşiyor komik görünüyor onun dışında gayet iyi biri :(

@BurnerTroll
Kendisini abim gibi görürüm. İngilizcesi çok iyidir. Birçok kişiye yardım etmiştir. Paint kullanarak yaptığı çizimler şaşırtacak kadar güzeldir. Ne küçük ne de büyük, hiçbir kötülüğünü görmedim :(

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@owen_1 bug diyip sinirimi bozan , her ne kadar kızsamda gene kıyamadıgım kardeşim,
@Kaan697 gerek derslerde, gerek serverde birbirimizi sıkıca kenetleyen, iyiki tanımışım dediğim kardeşim.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte bu ön yargı oluyor Eren'cim. :D
şu an gayet anlaşılır bir mesaj yazdım bir daha oku anlayacaksın. :D
Açık konuşmak gerekirse 280'i asıl önerme derdim kendi istemem olması. (280 ?)
Kart modifikasyon ile yaratık haline gelebilecek durumda bir (Kartlar modifiye olup yaaratık mı oluyor ?)
iki blok ve termal açıdan değişiklik ile (Termal ne demek h,çb,r fikrim yok)
dehşet değerlere ulaşabilirsiniz R9 280 ile ama onun dışında (R9 ? Değerler ?)
Kart modifikasyonukendim 280 kullanmıyorum 270X sahibiyim. (280 270 ?*anlamadı )
Geçmeyi isterim fakat şu an çıkarıp ona para vermek saçmalık olur (ANLADIM! PARA VERME DİYORSUN !)
kartın ikinci el fiyatı da çok saçma gidecek çünkü. (neden bahsettin bilmiyorum.)
Ama yerinde bir kart gayet yeterli. (YETERLİ BUNU ANLADIM !)
Yinede uyarım olsun 280'lerin PCB'de sorun yaşayan (PCB ?)
tanıdıklarım oldu toplatırken dikkat. :) (Sorun yaşamış. Ama neyde onu anlamadım)
Ya tecrübeli bir bildiğinize toplatmaya çalışın yada iyi bir (SEN !)
Vatan'da halledin İnventus'da iyidir. :) (Küfür mü ettin ?)

Tek anladığım bu metinden hiçbir şey anlamadığımdır.
Sorun sende değil bende. Sen daha iyilerine laiksin.

Kuadra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlginçtir beni seven çok yoktur sanırsam forumda. :)
Biraz garip bir karakterim var hayali karakterleri sevmem.
Yüzüme iyi konuşup arkamdan atıp tutan insanlardan da maalesef pek haz almıyorum.
Değiştiğimi, egoist bir bencil den ibaret olduğumu Skype konuşmalarında arkadaşlarıma söyleyen insanlar çok.
Böyle düşünmen her ne kadar pek muhabbetimiz olmasa dahi sevindirdi beni. :)
Gördüğüm kadarıyla sende Kendi halinde zararsız bir forum üyesisin. :)
Onun dışında bir sürü arkadaş var.
Hepsi birbirinden farklı tabi bu kadar insanın arasından maalesef karakter yoksunu konuşmaya korkacağın insanlarda var.
Yorum ve iltifatlar için tekrardan teşekkürler. :) @Kuadra
Yani burada önemli değil desem ayıp olur :D Demiyim öylede ama sözlerinin her harfine kadar katılıyorum ama başkalarının görüşünü bilemem. Fakat forumda kim senin egoistliğini veya bencilliğini görmüş olabilir ki.. Neredeyse yorum yazdığın çoğu konuya bakıyorum ._. Ben böyle bir kanıya asla varamam. Bu arada bir ara boş olursan hiçbir şey bilmediğim kodlamalar hakkında ders verirsen çok sevinirim :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yani burada önemli değil desem ayıp olur :D Demiyim öylede ama sözlerinin her harfine kadar katılıyorum ama başkalarının görüşünü bilemem. Fakat forumda kim senin egoistliğini veya bencilliğini görmüş olabilir ki.. Neredeyse yorum yazdığın çoğu konuya bakıyorum ._. Ben böyle bir kanıya asla varamam. Bu arada bir ara boş olursan hiçbir şey bilmediğim kodlamalar hakkında ders verirsen çok sevinirim :)
Yazılım bilgim anormal yüksek değildir benim. :)
O yazdığım şeyler genelde donanımsal bilgi. :)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Zurinqun
Şahsen direkt olarak çok kötü bir davranışını görmedim. Kendisini severim. ilgi görmeyi ve beğenilmeyi fazlasıyla sever. Göz önünde bulunmak için bazı marjinal eylemlerde bulunabilir. Bazen yerli yersiz aşırı ciddileşiyor komik görünüyor onun dışında gayet iyi biri :(

@BurnerTroll
Kendisini abim gibi görürüm. İngilizcesi çok iyidir. Birçok kişiye yardım etmiştir. Paint kullanarak yaptığı çizimler şaşırtacak kadar güzeldir. Ne küçük ne de büyük, hiçbir kötülüğünü görmedim :(

Ağladım. :(

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimse beni yazmiyiiiii. Hayınlar !

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
@umut_
sky block profesyoneli, survival profesyoneli her ne kadar survival oynarken bana çok şey çektirse de çok iyi birisidir.

@Tratsel
Çok iyi bir abimdir kendisi. Çok sıcak yürekli, kızınca çok daha sevimli olan sevinince daha da sevimli olan (edebiyat OP) çok iyilik sever full animeci sonra daha ne desem çok iyi işte 10/10

@Alps
Donanım profesyoneli, donanım bilgisi kadar da cüssesi fazla olan bir kişilik. Bulaşmayın ters çevirir

@Zurinqun
Edebiyat profesyonelleri felsefe profesyonelleri ile toplansa kişiliğini çözemeyeceği tek insan

@GodofMilker
Ayı (Çok şey ifade eder)

@Glyphl
Ego leveli OP buildleri ile ün yapmış profesyonel LoL oyuncusu.

@JusticeWhipsSs
Serverini sabırsızlıkla beklediğim, geçenlerde ne kadar tartışsakda çok sevdiğim bir üye kendisi ^^

@rayandu06
Forumun kralı... sözle anlatılamaz.

Bu kadar ^^

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O İKİ ELİN BİRİNİ BENİMLE OYNADIN SUNUCUYU BENDEN ÖĞRENDİN AMA BENİ ETİKETLEMEDİN !'!^!_+!^+%'^&+/%(/

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimse ni takmiyii :'(