Üyeleri Yorumlayalım

Zurinqun

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1 - 1.5 saatlik bi' CS:GO aksiyonundan sonra *2 maç üstüste win lel* gireyim dedim foruma bir baktım bildirim yok. Yıkıldım.
Ama yılmadım 15 saniyede bir sayfayı yeniledim ve bir bildirim sayısı gördüm. "Bildirimler 1" yazıyordu! MUTLU ZORİN!
*alaka?*

Neyse, oyun yarattım. Bu oyunda forumdaki üyeleri yorumlayacağız. Her mesajda en fazla iki üye yorumlayabilirsiniz.
Tabi çok büyük hakaret bulundurmadıkça bunları yapabilirsiniz. :)
Başlayayım mı?

@Iskefiyeli18

Kendisini severim. Sadece yeri geldiğinde ciddi konuşur. Bazen hatalar yapar, sinirimi bozsa da severim kendisini. ^^

@Sergunkorowakurwa

Konu dışı genel bölümünü ele geçirmiş ve padişahı olmuş, gereksiz konular açıp duran birisi.

Bugün sınavım var. (var mı yok mu hatırlamıyor çaktırmayın).
++ Üstüne beden dersi var.
+++ Bugün benim için berbat geçecek her hafta gibi*

Başlayın. ^^

*uyumaya gitti*​

Son düzenleme:

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@MUHDE
Kendisini birçok üye gibi severim her ne kadar hentaücü olsa da e sonuç olarak ondan hentaü konusunda yararlanıyoruz.Onun dışın da birçok PC sorunuma yardımederek çözmeme yardımcı olmuşluğu da vardır kendisi bir hayat kurtaran gibidir. B)

@Polkakorowakurwa
Her ne kadar nicki zor okunuyor deseler bile ben bunu gayet güzelce okuyabliyorum.
*Polkakorowakurwa*Biraz üzerinde durursanız sizde rahatlıkla söyleyebilirsiniz.
Her ne kadar kendisi eş cinsel olsa da severiz sayarız ama bizi ne biçimde sever bilmiyorum. D:

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
@tekno 51
Şu forumda "adam" diye tanıdığım, her türlü güvendiğim, dostum olarak tanımlayabileceğim, sorumluluk sahibi, Çorumlu bile olsa güzel ahlaklı, efendi bir kişi.​

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Zurinqun
Kişiliğini çözemedim garip değişik. Ama sürekli değişik şahıs.
Ayrıca gece 00:50 de aklına böyle bir konu açma fikri gelebilecek kadar farklı fikirlere sahip olan bir niğitkore şeysi.​

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
@IRFN
Forumda Saygı Duyduğum Sayılı Server Yetkilisi.
Arkadaş Olarak Hiç Üye Aklıma Gelmedi.
Düşüncelerin için teşekkür ederim.

@UnioCraft
Kendisi gerilerden gelip, sunucu yönetme işine merak saldıktan sonra kendini en iyi şekilde geliştirip şu anda kaliteli bir sunucuya sahip olan, Java'da kendini geliştirdiğini sözleriyle değil, icraatlarıyla gösteren bir arkadaşımız.

@AlichosTR
Kendisini benim girişmeye belki korktuğum, belki üşendiğim bir kulvarda üretkenlik yapıyor. Ben Java Plugin üzerine kendimi geliştirdim, o ise takip ettiğim kadarıyla gayet güzel mod yazabiliyor. Bu nedenle takdirimi kazanan bir diğer arkadaşımız.

Tabi ki ismini sayabileceğim birçok kişi var daha...
Tüm bu arkadaşlara başlarılar dilerim.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
@Iskefiyeli18

Eyi jojukdur kendisi ,minecraftı crash verdiği olduğu için göstereceğim şeyi göremedi merakından ölüyor .ss.s :p
arada birbirimizin profillerini işgal ederiz :p

@sergun26 (sergukokurwa yanlış yazdım .s )

Bu arkadaşta eyi bir jojukdur ama biraz çocukça hareketleri vardır.

@Fujia

Güzel projelerde çalışmış (özellikle OrizonTurk ve Craftoloji) , forumun sevilen bir insanı.

3 üye yorumladım ama neyse :p

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
@Zurinqun
Tanımsız kişilik kan emen din'i belli olmayan :D iyi hüylü skypedan sövülsede bir şey demiyen nightcoreci feşccü bide hentaücü bir arkadaşimiz. :D
@Schaffer79
Benim sevdiğim oyunlarida seven tekkit classic'i ccci kodlayici bir arkadaş.

@DonduranAtes
Onun yüzünden donduk. ._.
@AtomTR bu forumdan çıkan ünlün youtuberimiz sevencen konuşma güzel sesiyle 13k abonesini mutlu eden bir arkadaş.
@JusticeWhipsSs
Her hafta plug.dj düzenleyen amca :D.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beni yorumlayan çıkmamış :(

@IRFN
''Guncraft açılıncada tutmuyor''

@JusticeWhipsSs
Sunucusunun tanıtım konusunda çok kaba davransa da onun dışında datlı bir forum üyesidir.

Kuadra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben pek yorumlanacağımı sanmıyorum ama bende iki üç kişiyi elden geçireyim :)
@Tario76
Belkide bu forumdaki birçok yapı yapmayı seven arkadaşların gözünü açan kişidir. Yapı yapma konusunda aklınıza gelecek ilk kişi diye sorsalar büyük bir çoğunluk onu söyler. Fakat yeni yeni yapı yapmaya başlamış arkadaşlara biraz sert yorumlar yapıyor onun dışında severim, sayarım.. *Hiç konuşması olmadı kendisiyle*
@Alps
Adam diyebileceğimiz bir kaç kişiden biri. İnsanlara yardım etmekten her zaman mutluluk duyuyor sanırsam. Kaç kişi arkasından dua etmiştir bilemem ancak forumda şuana kadar tanıdığım sevecen ve cana yakın kişilerden birisidir. *Bu kişi ile de konuşması olmamıştır*
Kusuruma bakmayın üçüncü ama dayanamam böyle eleştri konularına. :(
@Umut_Yazar
Kendileri bir CK Master olmakla beraber ultra düzeyde rol bilgisi olan, açtığı her sunucuyu dört gözle bekleyen oyuncu kitlesi olan ve her sunucusunda kalite estiren birisidir. Ayrıca hikaye yazmak falan o konulara hiç girmiyorum. Fakat fazla resmi gibi.. *-*

Son düzenleme:

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bah ya hala yorumlayan çıkmadı beni :( ÖYLE OLSUN ÇIKIŞA GELİN ÇIKIŞA !!

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben pek yorumlanacağımı sanmıyorum ama bende iki üç kişiyi elden geçireyim :)
@Tario76
Belkide bu forumdaki birçok yapı yapmayı seven arkadaşların gözünü açan kişidir. Yapı yapma konusunda aklınıza gelecek ilk kişi diye sorsalar büyük bir çoğunluk onu söyler. Fakat yeni yeni yapı yapmaya başlamış arkadaşlara biraz sert yorumlar yapıyor onun dışında severim, sayarım.. *Hiç konuşması olmadı kendisiyle*
@Alps
Adam diyebileceğimiz bir kaç kişiden biri. İnsanlara yardım etmekten her zaman mutluluk duyuyor sanırsam. Kaç kişi arkasından dua etmiştir bilemem ancak forumda şuana kadar tanıdığım sevecen ve cana yakın kişilerden birisidir. *Bu kişi ile de konuşması olmamıştır*
Kusuruma bakmayın üçüncü ama dayanamam böyle eleştri konularına. :(
@Umut_Yazar
Kendileri bir CK Master olmakla beraber ultra düzeyde rol bilgisi olan, açtığı her sunucuyu dört gözle bekleyen oyuncu kitlesi olan ve her sunucusunda kalite estiren birisidir. Ayrıca hikaye yazmak falan o konulara hiç girmiyorum. Fakat fazla resmi gibi.. *-*
İlginçtir beni seven çok yoktur sanırsam forumda. :)
Biraz garip bir karakterim var hayali karakterleri sevmem.
Yüzüme iyi konuşup arkamdan atıp tutan insanlardan da maalesef pek haz almıyorum.
Değiştiğimi, egoist bir bencil den ibaret olduğumu Skype konuşmalarında arkadaşlarıma söyleyen insanlar çok.
Böyle düşünmen her ne kadar pek muhabbetimiz olmasa dahi sevindirdi beni. :)
Gördüğüm kadarıyla sende Kendi halinde zararsız bir forum üyesisin. :)
Onun dışında bir sürü arkadaş var.
Hepsi birbirinden farklı tabi bu kadar insanın arasından maalesef karakter yoksunu konuşmaya korkacağın insanlarda var.
Yorum ve iltifatlar için tekrardan teşekkürler. :) @Kuadra