Turkiyenin En Iyı Krallık Sunucusunu tekrar açmak istiyorum

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Plugin kodluyorum? Bir kanıt alalım. Ben inanmadım...

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Dolar düştüğünde ekonomi batmaz. İthalat azalır, İhracat artar. Ülke daha hızlı gelişir.
Ama ihraç edemediğimiz (petrol, doğalgaz) ürünler olduğundan bazı yönler ters teper.
Zaten o da ekonominin doların yükselişiyle ters orantılı işlediğini belirtmiş yoksa ben mi yanlış anladım?

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Bu bildiğin yüzüklerin efendisi modu gibi.Etkileyici olduğunu söylemeliyim, harika gerçekten. Atlar klanlar bölge geçirmeler ne heyecanlı : D
Ben açılmasını isterim, ama su son resimden görüldüğü üzere sanırım fazla büyük bir map olucak, bu mapında her yerinin dolu dolu olması lazım. HG arenaları gibi.İyi çalışmalar.
Birisi yüzüklerin efendisi mi dedi @QuarisTR

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Dolar düştüğünde ekonomi batmaz. İthalat azalır, İhracat artar. Ülke daha hızlı gelişir.
Ama ihraç edemediğimiz (petrol, doğalgaz) ürünler olduğundan bazı yönler ters teper.
bilgi için teşekkürler iktisat kaçıncı sınıftasın?

Doları neden tartışıyorsunuz .. Dediğimi kısaca yazayım.. Ülke ekonomik krize gidiyor.. Minecraftla devletten kimse uğraşmaz herkes rahat olsun

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normal haritada geçicektir ama koy ve kaleler olucak ele geçirilebilen. Harita kırma koyma olucak ama her sabah 6da harita sıfırlanıcak ve Ilk haline donucektir. (Haritada limit olucak birbirinizi kolay bulcaksınız)

Sizce böylemi olmalı daha iyi fikriniz varmı

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Çok güzele benziyor açarsan bol bol gireriz yani

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1426026201,1426007527][/DOUBLEPOST]Sunucuda 2 ada olucaktır. Ilk ve Ikinci adaya spawndaki gemilerle gidilcektir ve dönüşte aynı şekilde gemiler olcaktır. Sizi koruyan arkadaşlarınız olmazsa bu kucuk haritada çok savaş yaşıcaksınız. Bol şanş. Her adada 3 köy 1 kale olcaktır. Her ada 640x640

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1426026201,1426007527][/DOUBLEPOST]Sunucuda 2 ada olucaktır. Ilk ve Ikinci adaya spawndaki gemilerle gidilcektir ve dönüşte aynı şekilde gemiler olcaktır. Sizi koruyan arkadaşlarınız olmazsa bu kucuk haritada çok savaş yaşıcaksınız. Bol şanş. Her adada 3 köy 1 kale olcaktır. Her ada 640x640
Gemiler bot olmasa da direk hareket eden gemi olsa olabilirmi?
Sanki öyle daha hoş durur tersanelerde gemi yaptırırsın alıp denize açılırsın :D

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1426165251][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1426198114][/DOUBLEPOST]Buyuk bir bug var ama bunu çözmenin kesin bir yolu var oda versiyonu 1.7.2 yapmak. Ben şu an javayı açtım ve bunu degiştirebilcegimi umuyorum.

Son düzenleme: