Turkiyenin En Iyı Krallık Sunucusunu tekrar açmak istiyorum

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabi senin için Schematich'lerin kimin yaptığı ne kadar önemi yok.Al yapıştır.
Biz burda çalmıyoruz. Paylaşılmış şeyi kullanıyoruz. Gito zaman her sunucuya essentials kullanıyorsun al yapıştır demen gerekiyor. Ben essentials falan kullanmıyorum. Ironiye gel

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz burda çalmıyoruz. Paylaşılmış şeyi kullanıyoruz. Gito zaman her sunucuya essentials kullanıyorsun al yapıştır demen gerekiyor. Ben essentials falan kullanmıyorum. Ironiye gel

Bizde kullanmıyoruz.Ama build i herkes yapabilir.Ama herkes plugin kodlayamaz kapiş :)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben buildi yapamıyorum malesef ama plugin kodluyabiliyorum. Buildi model olarak sana çizerim. Minecraftta tek tek dizerek olucak iş degil

Madem üşeniyorsun yapma.Emek verip tek tek dizenler salak mı?

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açsan çok güzel olur ama hani böyle rpg server açıyorum diyip açmayanlar oluyor ya sakın öyle yapma

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rol yapma olmucak ama zaten krallıkların arasında oldugunuz için gerçekci hissedebilirsiniz. Anlaşmalar vs.

Övünmüyorum zaten ama pluginlerim diye övünüyorum

Hayır bir kaç konuda Sunucundaki buildi övdüğünü gördüm.Kısacası hiçbir türlü övünmemelisin.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Minecraft yasaklanınca biraz zor açarsın :)
saçmalama allah aşkına.. dolar 2.60 ın altına düşmüyor:D hükümet ekonomiyi batırmışken minecraftla uğraşmaz .. aynı zamanda minecraft söylenildiği gibi eşini öldürdüğün bir oyun değil.. Piyasada kan gölüne dönen oyunlar.. hatta hesabı uğruna insanları öldürüldüğü mmorpg ler varken minecrafta sıra gelmez emin ol.. 22 yaşındayım.. Hukumetten her turlu saçmalığı beklerim ama minecraftı kapatmanın kendilerine kazandıracağı bir şey yok..

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
saçmalama allah aşkına.. dolar 2.60 ın altına düşmüyor:D hükümet ekonomiyi batırmışken minecraftla uğraşmaz .. aynı zamanda minecraft söylenildiği gibi eşini öldürdüğün bir oyun değil.. Piyasada kan gölüne dönen oyunlar.. hatta hesabı uğruna insanları öldürüldüğü mmorpg ler varken minecrafta sıra gelmez emin ol.. 22 yaşındayım.. Hukumetten her turlu saçmalığı beklerim ama minecraftı kapatmanın kendilerine kazandıracağı bir şey yok..
Bana mı anlatıyorsun :( Derdini contact_us@hükümet'e anlat :(

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dolar düştüğünde ekonomi batmaz. İthalat azalır, İhracat artar. Ülke daha hızlı gelişir.
Ama ihraç edemediğimiz (petrol, doğalgaz) ürünler olduğundan bazı yönler ters teper.