Türkiye'deki véletler

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte zamanında çizgi filmlerde 25.kare tekniği ile çocuklara kötü şeyler öğretirlerse sonucu bu olur işte kardeşim. Televizyon kötü bir şey değil asıl o 25.kare tekniği koyanlar kötü illuminaticiler. Maalesef Türkiye'deki çizgi film kanallarının %85 i illuminatici ve 25.kare tekniği kullanıyor.
Maalesef, Türkiye'de durum böyle.
Beynimiz, 10 saliselik bir hızla önümüzden geçen görüntüleri bize gösteremez. Ancak bu görüntüyü kaydeder
Bu 25.kare tekniği ise bu özellikten yararlanarak çalışıyor. Mesela çıplak kadın fotoğrafları, cinsel yazılar gibi. O 10 saliselik fotoğrafı görmeniz neredeyse imkansız. Ama hatırlamanız çok kolay ben bir defa görmüştüm (bu sene gördüm)
Normal devam ediyordu. 4 gözle izliyordum, bir anda beyaz bir görüntü, ve illuminati simgesi. Tam göremedim ama illuminati simgesine benziyordu. Eğer beynim kaydetmeseydi tam hatırlayamayacaktım.
Çok fazla televizyon izlemişliğim var (1 yaşına basmadan önce başlamışım izlemeye, 9 yaşında gelince ilk bilgisayar haliyle televizyona bakıyodum çoğu zaman) ve eminim ki çizgi filmden daha fazla izlediğim başka tür program olmamıştır. Kısaca iş yine kişinin kararlarında bitiyor. (Aileleride unutmamak lazım)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gidip şikayet etseydin. Benzeri geçen sene benim de başıma gelmişti. Adamlar kanalımdaki videoyu çalmışlardı doğrudan. 2 kanalı o şekilde şikayet edip kapattırdım.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Gidip şikayet etseydin. Benzeri geçen sene benim de başıma gelmişti. Adamlar kanalımdaki videoyu çalmışlardı doğrudan. 2 kanalı o şekilde şikayet edip kapattırdım.
1.Kanıtı nerden buldun?
2. Bana göre animasyon videolarında Captain Sparklez'inki gibi arkaya kanalın adı konulmalı.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
He ben subliminal mesaj demedim onlar tabi ki gerçek değil. Ama 25.kare tekniği gerçek. Subliminal mesajların çoğunu hiç farketmemişimdir ben.[DOUBLEPOST=1436882515,1436882451][/DOUBLEPOST]
Yok hani şikayet ederken videonun sana ait olduğunu nasıl kanıtladın?
Video tarihi.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
He ben subliminal mesaj demedim onlar tabi ki gerçek değil. Ama 25.kare tekniği gerçek. Subliminal mesajların çoğunu hiç farketmemişimdir ben.[DOUBLEPOST=1436882515,1436882451][/DOUBLEPOST]

Onun kanalına koyduğu videonun linki ile kendi videomun linkini koydum. Benimkinin tarihi 1 yıl daha eski olduğu için bu konuda büyük faydası oldu.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Kanıtı nerden buldun?
2. Bana göre animasyon videolarında Captain Sparklez'inki gibi arkaya kanalın adı konulmalı.
Bizim de intromuzu çalmışlardı, biz de şikayet etmiştik iki videosu da kalktı. Kanıt olarak bizim videolar daha eski, işin komik tarafı biz introyu sadece intromuz diye paylaşmıştık önüne bir şey koymadan onu indirmişler. Adını da aynı bırakmış saflar.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Bizim de intromuzu çalmışlardı, biz de şikayet etmiştik iki videosu da kalktı. Kanıt olarak bizim videolar daha eski, işin komik tarafı biz introyu sadece intromuz diye paylaşmıştık önüne bir şey koymadan onu indirmişler. Adını da aynı bırakmış saflar.
Nereden şikayet ediyoruz? Hayalimdeki animasyonları yaptığımda ihtiyacım olacak.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Videoyu bi izle istersen. Bilinç altı fark etmeksizin bilincin bilgiyi alabilir ama bilincin farkında olmadan herhangi bir teknik seni bir davranışı yapmaya teşvik etmez.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yahu arkadaş amerikada veya ingilterede v.s yurt dışındada çocuk var onlarında çocuk yaşta bilgisayar tel. felan oluyor ama yemin ediyorum onlarınki bizimkiler kadar beyinsiz olmuyor. Gene sinirlendim.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır onlar daha beyinsiz oluyor.
Bizimkiler egolu oluyor.
Ciddi söylüyorum youtubede görüyorum arada sırada abd li abileri gayet olgun ve çocukça hareketler yapmıyor. Bizimkileri görüyorum engelli engelli hareketler yapıyorlar , olmayan bilgisayar ile minecraft açmış video çekmeye çalışıyor komik komik konuşuyor ...