Türkiye'deki véletler

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
3 yaşımdan 4 yaşıma kadar europa racer birde 18wos: convoy oynardım sonra nfs carbon geta vay siti fln bu hal geldik :(

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
2. videodaki vlet çok op ya :D Kitabi okumuyor (Tabi malum ingilizcesi yetersiz) bide hızlandırmış sanırsam neden mi beyinli problemli? bide adı komut ustası sabah sabah gülüyorum ya.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
o değil de KomutUstası çok tatlı lan

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alıntı kodu kendisi yapmış gibi paylaşmış :(. İngilizcesi de yok garibanın okuyamıyor. 1. videodan bahsetmiyorum. İlk kameralı telefonla çekmişler. Bunu onların yaşındayken ben yapsam terliği kafama yerdim, yüzümü paylaştığım için. Neyse bir de iyi yanından bakın güzel bir çocukluk geçirdiğimi hatırladım.

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Alıntı kodu kendisi yapmış gibi paylaşmış :(. İngilizcesi de yok garibanın okuyamıyor. 1. videodan bahsetmiyorum. İlk kameralı telefonla çekmişler. Bunu onların yaşındayken ben yapsam terliği kafama yerdim, yüzümü paylaştığım için. Neyse bir de iyi yanından bakın güzel bir çocukluk geçirdiğimi hatırladım.
Ben ses versem terlik yiyorum bunlar oh miss :(

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

efso

o değil de bu herifi her gördüğümde no limit maçında rey'in bunun saçlarını kestiğini hatırlıyorum rey please no! diye ağlıyordu çok güzeldi dsafgdfh

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Bi konu açmıştım en son. Küçük arkadaşlarımız Aileleri tarafından baştan sağılıyor diye. Bence onunla bi alakası var. Afedersinde çocuk ailesinden değilde terbiyeyi forumdan öğrenicek halide yok

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Eh annesi babası ocuğun üzerinde bu kadar titrerse olacağı bu işte,hep şjmarıklık bunlar.Vereceksin bir işe çalışıp hayatı öğrensin biraz,bakalım o zaman bunun gibi salaklıklar yapıyorlar mı.
aslında annesi babası üstüne titrese daha iyi olur. Böyle cahil kalan çocuklar genelde annesi babası tarafından umursanmayıp sokağa salınan bilinçsizce büyütülen çocuklar, kültürlü insan genelde küçükken bile biraz olgun olur.

Enfalx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışma çıkmıycak, en ağır ülkücüde gelse Türkiye'deki véletlerin hali ortada.
Suç herşeyi alan anne babalarda. Ben 15 yaşındayım. Akıllı telefonum yok. Sanal ortama para yatırmama izin yok. İlk bilgisayarımda 12 yaşında geldi.
Tamam bende vélet oldum bi aralar ama hiç bunlar gibi olmadım :(
Aynen.Benim de ne telefonum var ne de öyle bir iznim.
Liseye geçene kadar facebook hesabım bile yoktu <_<.Ve bunlar hala gereksiz şeyler yaşla bir ilgisi yok.
Onlar sadece özeniyorlar ve youtube'da oyun videosu izleyenlerin yaş aralığı böyle sanırsam.
BurakOyunda var hani kendisi kaç yaşında, aboneleri kaç yaşında :(?

Etiketler :(.[DOUBLEPOST=1436777332,1436777077][/DOUBLEPOST]Ayrıca birinci videoda komut ustası yazmıyor kanalın adına.Sonradan mı değiştirmişler¿