TAM 800 KİŞİLİK l 112GB RAM l 1.7.X l MUHTEŞEM FACTİON SERVER !

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Anlamadığım neden baltalama yapıyorsunuz ? bukadar kıskanma ve çekememezlik neden size ne yaptık ?[DOUBLEPOST=1418742706,1418741094][/DOUBLEPOST]Şu an serverimiz kısa bir süreliğine kapanmıştır sebebi websitesi ile alakalı nedenlerdendir anlayışınız için teşekkürler.
Diğer dediklerine bir şey demiyorum ama bunu dedin ve bana şunu dedirtiyorsun;
Emin ol sunucundan çok daha iyileri var, Tipik bir faction'un 800 kişi olma ihtimali yok denecek kadar az.Bunu dedikten sonra "Deneyimli admin" lafını da salladığını anlayabiliyorum.En önemlisi, hammadde ve lapis var mı ? Neyse daha da eleştirmem ...

NitradoIEmre

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
şu an sunucu kapalı.Ve sunucunun "teknik özellikleri" benim için arka plandadır.Önemli olan sunucuyu nasıl yaptığınızdır.Şimdir biri demezki "evet bu sunucu 1000 slot şu kadar ram'i var masaüstü i7 1.7x bla bla".Ben bu minecraft dünyasına girdiğimden beri sadece tek bir sunucu tanıdım, ve sadece ona sunucu diyebiliyorum, tahmin edebilirsinizki bu "SonOyuncu".Hiç demeyin orası 2 yıllık biz yeniyiz falan diye.SonOyuncuda ben ilk zamanlarda oynamıstım ilk yıllar bile günümüz sunucularından daha "özgün" ve daha iyiydi.Ve bu yeni açılan sunucu yönetiminde en sevmediğim nokta sunucularını haddinden fazla övmesidir.Git bi sonoyuncu reklamına bak adamlar sadece oyunlarını anlatıyorlar kendilerini övmüyorlar egoistlik yapmıyorlar.Bu tarz reklamlarda herkezin 0 lag herkes deneyimli.Afedersiniz ama bitarafınız kalkmasın kardesim bunuda söylettiriyonuz sonucta.Bebek isi sanmayın bu isleri.Az ciddiyet verin.Yapamıyosanız açın sunucunuzu arkadaslarınızla oynayın.Gerçekten güzel bir sunucu ortaya koyuyorsanız iyi.Çünkü daha gerçektende SonOyuncu'dan daha iyi veya ona eş sunucu göremedim, madem olamıcak açmamanız daha karlı.SonOyuncu yeter emin olun her oyunu var Allah'a sükür.

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
28GB'ı 80TL'ye ünlü ama "amele" birkaç youtuber'a satan ve kendi sunucusuna 112GB veren buna rağmen sunucularını sömürdüğü Windows Azure'ye kuruş para ödemeyen, @Alps 'in dediği gibi bir "Tosting". Windows Azure'den aldığınız çok belli oluyor kendinizi temize çekmek istiyorsanız kredi kartı ekstrelerinizi çekip buraya gönderin ...

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
28GB'ı 80TL'ye ünlü ama "amele" birkaç youtuber'a satan ve kendi sunucusuna 112GB veren buna rağmen sunucularını sömürdüğü Windows Azure'ye kuruş para ödemeyen, @Alps 'in dediği gibi bir "Tosting". Windows Azure'den aldığınız çok belli oluyor kendinizi temize çekmek istiyorsanız kredi kartı ekstrelerinizi çekip buraya gönderin ...
Bu adamları bende bir şey sanmıştım resmen rezillik.
Hakkıyla reseller alsa sağlam bir VPS sistemi kursa bile tamam diyeceğim helal olsun ileride çeker 6-8 tane E3 1240v3 ama yok o da yok...
Adamlar CC ile sunucu alıyor ve maalesef Youtuber arkadaşlar bunlara reklam yapıyor...
Ne diyeceğimi bilemedim barındırmamalı böyle ucuz insanları.