TAM 800 KİŞİLİK l 112GB RAM l 1.7.X l MUHTEŞEM FACTİON SERVER !

NeverStop

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
|| SERVER IP : || mc.trwebplaza.com

SERVERİMİZİN VERSİYONU : 1.7.X

---- Sunucuyu Açma Amacımız ----

Serveri açma sebebimiz sizlere diğer serverlara göre daha kaliteli daha modern daha eğlenceli bir server sunmaktır.

Fb adresimiz: https://www.facebook.com/never.stop.faction
Websitemiz : YAPIM AŞAMASINDA BU GÜN (16.12.14) SAAT 20:00 DA BİTMESİ PLANLANIYOR.

# 112 GB RAM 2.70 gHz 16 Çekirdek Xeon E5-2670 İşlemcili Bir Server Sunuyoruz !

# Server Kapesitesi şuanlık 800 kişidir yetmemezlik söz konusu olursa arttırılacaktır.
# Kaliteli ve Türkçe Pluginler.
# Kaliteli Oyun Sunucusu.
# Deneyimli Adminler
# Sunucumuzun herhangi bir şekilde kapanma olasılığı yoktur serverimiz uzun ömürlü bir şekilde aktif olacaktır.

==============

Alımlar Başlamıştır
==============
- REHBER ARANIYOR !

İLETİŞİM ADRESLERİMİZ !

KURUCU : ahmet753951
KURUCU : mtaneverstop

KURALLAR !

-Küfür etmek kesinlikle YASAKTIR.
-Yetkililerden İtem istemek kesinlikle YASAKTIR.
-ORMANDA TUZAK KURMAK YASAKTIR.
-Hile kullanmak YASAKTIR.
-Daha fazlası için /kurallar yazınız.

Serverimizde hile , flood , adminlere,OYUNCULARA küfür kesinlikle ve kesinlikle yasaktır.

Oyundaki bugları bulurak bildirmeyen, buglardan faydalananlara gereği yapılacaktır.

Sunucu açmak için flood yaparak yardım istemek oyun ekranını vb alakasız cümlelerle doldurmak yasaktır.

Serverimizde hile , flood , adminlere,OYUNCULARA küfür kesinlikle ve kesinlikle yasaktır.

Oyundaki bugları bulurak bildirmeyen, buglardan faydalananlara gereği yapılacaktır.

Sunucu açmak için flood yaparak yardım istemek oyun ekranını vb alakasız cümlelerle doldurmak yasaktır.

Başka sunucuların reklamını yaparak ip yayınlayanlar sunucumuzdan banlanarak uzaklaştırılır.

Sunucu içerisinde bu kurallara uymak zorunludur. eğer uymazsanız gereği fazlasıyla yapılacaktır.

Başka sunucuların reklamını yaparak ip yayınlayanlar sunucumuzdan sınırsız banlanarak uzaklaştırılır.

Sunucu içerisinde bu kurallara uymak zorunludur. eğer uymazsanız gereği fazlasıyla yapılacaktır.

Sunucumuz içerisinde AİLE DEĞERLİNE küfür kesinlikle yasaktır.

SUNUCUMUZA SİZLERİDE BEKLİYORUZ

Bu kurallara uymayanlar /warp ceza ' ya ekelenecek olan bilgilerdeki gibi ceza sistemi uygulanacaktır bilginize. Teşekkürler.

Spawn'dan Görüntüler..

Unutulmadı Unutulmayacak

HİÇBİR SERVER DA OLMAYAN BİR ETKİNLİK ! GÜNÜN BEDAVA ÜRÜNÜ !

HİÇ ABARTILMAMIŞ VE ABARTILMAYACAK OLAN MADEN EVENTİMİZ !

SONU SÜRPRİZLERLE DOLU OLAN BİR YOLCULUK !

DAHA HİÇ EL BİLE SÜRÜLMEMİŞ ARSALAR !

BURANIN SONUNDA ÇOK BÜYÜK BİRYER VAR :)

SİZLERİ BEKLİYORUZ !

buda inkar edenlere kanıtımız.
/memory

Son düzenleme:

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel bir sunucuya benziyor. Başarılı olacağınıza inanıyorum.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
80 slot olsa full çekmez
Azure 2 günde 100 lira harcar haberin olsun burayada yazıyorum maximum 1 ay açık kalacak 2000-3000 lira bütçen varsa oda

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onlarca sunucuda günün bedava ürünü var , ugrasilmamis akşam gezip daha detaylı yazı yazicam

NeverStop

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkürler fakat server açık kalacaktır.[DOUBLEPOST=1418736143,1418736095][/DOUBLEPOST]Baltalamaya devam edin :D zaten alışığız sizin gibilere sıkıntı yok akşam gelip detaylı bir şekilde baltalama işlemini başlatabilirsiniz teşekkürler.

NeverStop

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hala baltalama :D neyse siz devam edin arkadaşlar bu server kapanmayacaktır.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Göreceğiz,baltalama gibi bi amacim yok gercekler bunlar

NeverStop

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Anlamadığım neden baltalama yapıyorsunuz ? bukadar kıskanma ve çekememezlik neden size ne yaptık ?[DOUBLEPOST=1418742706,1418741094][/DOUBLEPOST]Şu an serverimiz kısa bir süreliğine kapanmıştır sebebi websitesi ile alakalı nedenlerdendir anlayışınız için teşekkürler.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
cloud sunucu hahahaha :D 112 gb ram'i 7-8 kişi kullanuyor + azure bedava almıştır kesin
Kardeşim o kadar haklısın ki bir şey demeyeceğim bu konuda :D Olum 112GB ram'i azureden bir siteden çalıntı kart ile aldınız ya, HDID değiştirmeyip statik ip değiştirmediysen, bittin :D[DOUBLEPOST=1418742826,1418742789][/DOUBLEPOST]
Hala baltalama :D neyse siz devam edin arkadaşlar bu server kapanmayacaktır.
Evet azuredeki 150$ gidince bakarız :)

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server kapalı ? Ne zaman açılır ve neden kapalı ? :)

NeverStop

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server kapalı sebebi web sitemizi açıyoruz en hızlı şekilde halledilecektir inşallah server yakın zamanda açılacaktır

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşlar bende çok yaptım merak etmeyin bilirim bu işleri, bana 112GB ram uzakmasaüstü vds - vps veren host söyle? Windows Azure :) Belli bir site bulup oradan Adı Jame ile başlayan bi adamın kartından onları bulamicaklarmı abicik:) Statik IP aynidir kesin senin.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya arkadaşlar bende çok yaptım merak etmeyin bilirim bu işleri, bana 112GB ram uzakmasaüstü vds - vps veren host söyle? Windows Azure :) Belli bir site bulup oradan Adı Jame ile başlayan bi adamın kartından onları bulamicaklarmı abicik:) Statik IP aynidir kesin senin.
150 dolara güveniyor 2 güne eriyecek,hatta belkide eridi nitradodan sw aldı ipnin oturmasını bekliyor adsfgh