Taint sorunum ?

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Su ve Lav dene reis :D

Bunu bir denerim, ayrıca diğer arkadaşlar sizler de sorunuma cevap veremediniz ki.
Ben taint'in hangi yollarla oluştuğunu sormadım ayrıca bunu biliyorum hangi yollarla yok edileceğini sordum.
Zaten kristal kırmaksızın çeşitli itemler yapılamaz.

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen benim dediğimi yap kardeşim taintleri sil

holostop12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardesım wikide zaten böyle diyor zaten egenin videolarında gordugum kadarıyla kırıktasla dosuyor etrafını zaten yenı map acmıssın bi anda buyuk bir alana yayılcak degıl ya gordugun yerlerı kapat olsun bıtsın ha olmaz dıyosan yinede denemekde fayda var diyorum :)

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu yöntemin dışında taint'i tamamen yok etmek için bir yöntem diyorum, araştırmalarla vs vs vs beni hala anlamıyorsunuz.

holostop12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardes baska yontem yok gibi bence :) ama sen yinede arastırmak istiyorsan dedıgım gibi ingilizcen varsa resmi minecraftforum a ve wikiye bak benden bu kadar inş bulursun bulursan buraya yazda bizde aydınlanalım :)

PiaNa

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben bir şey bi iksir yapıp engellemiştim ama nasıl yapıcaktık

PiaNa

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Silver wood leaves lazım ormanda dolaş yaprakları mavi kedi beyaz bi ağaç bulaçaksın onun yaprakları lazım

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte aradığım cevap bunlardı ya, teşekkür ederim arkadaşlar.

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
cözülmüs heralde ama etrafindaki vis oranini arttirirsan cözülebilir

destroyerburak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben yeni kayıt açtım süper bir map da uzakta taint buldum daldım kaktüsle vurdum kırdım daha beter yayıldılar iksir yapcak malzemelerimde yok nasıl yapıcağım daha önce yok etmiştim kendi kendine yok olmuştu ben kestim atla gidip gelip ama şimdi işe yaramıyor.