Taint sorunum ?

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bildiğim kadarıyla yerdekini kırsan yetiyor bu arada etrafini kırmayı dene bi yere temas edemesin belki işe yarar

Teşekkür ederim kardeş bu yöntemi deneyeceğim zaten Silverwood ağaçlarının bol olduğu bir yere taşındım oraya kadar gelmesi neredeyse imkansızmış ama neden risk edineyim ki gidip bunun bir deneyeceğim.

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer kücük bir alana yayıldıysa bloklarla kapatabilirsin eğer büyük bir alana yayildiysa mapi silmeni öneririm

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne diyosun kardeşim sen ya, neyi yapmasaydım ! Zaten hiçbir halt yapmadım ki ayrıca cobblestone değil kırık taş o, oyunun Türkçesini yaptılar hala siz Türkçenin içine etmeye devam ediyorsunuz. Üstüne üstlük yardımcı olacağına köstek oluyorsun, git sen ege abiciğinin videolarını izlemeye devam et. Bilmediğin bir şeyi sırf başkası yaptı diye de atlama öyle her halta hadi canım benim.

O savaş çekici olayını da deneyeceğim bakalım, var mı başka çözümü, duyduğuma göre birçok yöntemi varmış durdurmanın ya da yok etmenin.
Wikimi dogru senmı dogrusun hadı anca gıdersın

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wikimi dogru senmı dogrusun hadı anca gıdersın

Sen ne diyorsun biraderim ya :) git oyununu oyna gece sütünü iç yarın da okuluna git, ben ne yazmışım orada "öyle küçük bir alandan bahsetmiyoruz çok büyük bir alan ve ormanlık bir biyomda."
Sen gelmiş bana laf sokmaya kalkışıyorsun ortada fol yok yumurta yok,"It will not infect most player-made materials" bu kadarcık yazıyı okuyacak kadar ingilizcemiz var ama sen önce git türkçe yazanı okumayı öğren ondan sonra cevap ver adam akıllı, hadi şimdi kaybol buradan.

Batuhan kardeşim sana da çok sert çıkışmış olabilirim, özür dilerim.

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ne diyorsun biraderim ya :) git oyununu oyna gece sütünü iç yarın da okuluna git, ben ne yazmışım orada "öyle küçük bir alandan bahsetmiyoruz çok büyük bir alan ve ormanlık bir biyomda."
Sen gelmiş bana laf sokmaya kalkışıyorsun ortada fol yok yumurta yok,"It will not infect most player-made materials" bu kadarcık yazıyı okuyacak kadar ingilizcemiz var ama sen önce git türkçe yazanı okumayı öğren ondan sonra cevap ver adam akıllı, hadi şimdi kaybol buradan.

E ben nediyorum kücük bir alana yayildiysa blocklarla kapatabilirsin büyük bir alandaysa caresi yok diyorum sen ise batuhan arkadaşımıza sert çıkışıyorsun bilip bilmeden

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
E ben nediyorum kücük bir alana yayildiysa blocklarla kapatabilirsin büyük bir alandaysa caresi yok diyorum sen ise batuhan arkadaşımıza sert çıkışıyorsun bilip bilmeden

Yahu kardeşim neyi bilmeden söylemişim sen bana onu bir söylesene..
Oradan buradan anlıyorsunuz lafı sonra tırım tırım ediyorsunuz.Sonra gelip kafana göre wiki yalanmı söylüyormuş gibisinden konuşuyorsun şimdi de gelmiş lafı kıvırıyorsun bıraksana sen ya..

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

önemli değil :)

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Taint sağ olsun güzelim dünyamı silmek durumunda kaldım, şimdi yeni bir dünya açtım ama yine atmosferdeki taint artıyor her an taint enfeksiyonu başlayabilir bu taint yüzünden ev falan da yapasım gelmiyor klübede yaşıyorum :D
Bu açıdan hala taint'i tamamen yok etmek için daha efektif yöntemler bilen arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa sevinirim ?

barbo

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
thaumcraft taki taint eşyalarını sil dünyanda taint midir ne poktur bulaşmaz

holostop12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadasım bildigim kadarıyla hicbir şekilde kristal kırma çünkü o atmosferdeki eşitliği bozuyor ve bu yüzden taint olusuyuor yenı map acmıssın bu kafanda bulunsun yoksa gider bu mapında :)