SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi

SilentDeadTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ama forum üzerinde sorduğumda skype dediniz. Ve rehberler oyun içi cevap vermek zorundadır.

T

TanerTekinn

Ziyaretçi

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
Bunu Kimin Yaptıgı Beni İlgilendirmez Oyuncularına Sahib Çık.

IILaZII

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu plugın paketi benim tarafımdan yapılıd tarihi hatırlamıyorum ama allah karsılastırdı işte benim plugın paketimi aldılar ama paramı vermediler bunlar tam bir hırsızdır ve ayrıca map de benim!

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
Bu plugın paketi benim tarafımdan yapılıd tarihi hatırlamıyorum ama allah karsılastırdı işte benim plugın paketimi aldılar ama paramı vermediler bunlar tam bir hırsızdır ve ayrıca map de benim!

Hahaha :D komik cocuk seni arkadaş bu abii zina skypeden serverin mapını ve pluginini isdedi yok dedim küfür etti

bende engelledim abi yazık size aciyorum ya :)

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyununefendisi günlük en az 70 kişisi oluyor senin daha 30 anca oluyor zırt bırt kapanıyor :D kopuyom su haline sinir etmeyin cocugu :D

T

TanerTekinn

Ziyaretçi
oyununefendisi günlük en az 70 kişisi oluyor senin daha 30 anca oluyor zırt bırt kapanıyor :D kopuyom su haline sinir etmeyin cocugu :D

Zuhahaha emre noldu serverin kapandimi la :D:D abi sana yazık emre ya o kadar yalvardin ortak ol ortak ol diye :D acıyorum sana birde 30 kişi zor oluyor diyor qqwe :Dkoptum amerika[DOUBLEPOST=1403446095,1403442801][/DOUBLEPOST]guncel arkadaslar en yakin zamanda bütün forum mesaj

DjBora

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
1
Burada lapisin fiyatı değil verdiği XP önemli.Zevki çıkmıyor

IILaZII

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Taner tekin ve diğerleri isterseniz mapı ekran paylasımından gstereyim :??