SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

• Konuyu başlatan TanerTekinn
  • Başlangıç tarihi

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Zuhahaha emre noldu serverin kapandimi la :D:D abi sana yazık emre ya o kadar yalvardin ortak ol ortak ol diye :D acıyorum sana birde 30 kişi zor oluyor diyor qqwe :Dkoptum ***[DOUBLEPOST=1403446095,1403442801][/DOUBLEPOST]guncel arkadaslar en yakin zamanda bütün forum mesaj

O değilde yaşınız kaç sizin ? Konuşma tarzına baktımda "Koptum ***" "zaaaaaa" ...

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yine lapis var işte ne yine kasıyorsunuz
+ Level Ile Ench Basma
+ MadenEventi
ne şimdi bunlar ya abi cidden bıktım sizlerden
yok mu adam akılı oynayacak emek verebileceğimiz bir server

kısa ve öz abi zaman kaybı
ne bir fazla ne az
+ konu sahibi bile ban yemiş saçmalığa bak -_-

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yine lapis var işte ne yine kasıyorsunuz
+ Level Ile Ench Basma
+ MadenEventi

ne şimdi bunlar ya abi cidden bıktım sizlerden
yok mu adam akılı oynayacak emek verebileceğimiz bir server

kısa ve öz abi zaman kaybı
ne bir fazla ne az
+ konu sahibi bile ban yemiş saçmalığa bak -_-

Metin2de Knight onlineda server reklamı yapıldığında konu başlığına kolay / orta / zor / pvp / homeko / ardream / myko gibi oyunun zorluğu belirtir.
Arkadaşta konu tanıtımının başında Lapisli sw olarak belirtmiş.
Tercihini o yönde kullanmış burada herkese saygılı olmak düşer. Ha varsa server içi sorun misal atıyorum spawn schematic gibisinden belirt ama
bu konulardada adamın konusunu kirletme derim. Küçük kardeşlerimiz aaaaaa kejdurapa abimiz bu swi kötüledi acaba sw admini oyuncularına kötümü davranıyor küfürlü konuşmalarımı var diye düşünür.

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tanertekinn böle yasak işlersin :D sayemde yedin
olum benim acıncak yerim yok aylık en az mc den 400 tl mtn2 den 100 tl cs den 50 tl wlp satıslarından 270 tl satıyom en az sen kendine bak ben bi mc le server kurmuyom :SDASD

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim burasi factions bölümü Türkiyede factions diyince akla lapis hammadde geliyor bende buna göre açdım

yakinda %60 survival serverimiz açılıyor :) Bu arada belirtmekten bıktım . yaşım 19 :)

ama yorumun icin teşşekür ederim :)

kejdupura yanlış anlama fakat yetkin gittikten sonra her sw acsam kötü yorum yapyonuz

lütfen kotu yorumlariniz özelden diyiniz :)
:) Mc Cs Ve Knight online server kurdum 15 tatilde 22 günde 1800 tl para kazandim :) ben lafa degil icraata bakarim :)
Bırakın bunları konu sahibi cevaplasın.3 gün sonra buraya tekrar gelicek.

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:) Mc Cs Ve Knight online server kurdum 15 tatilde 22 günde 1800 tl para kazandim :) ben lafa degil icraata bakarim :)
olum sen onun yarısından cogunu ödeme yapıyosundur :D ben 1 kurş ödemiyom :ASDSASAd kendi vds'm var olunca ayrı bi güzel
sen ondanmı kendin kalitesizlerden açıyon :SDAAS

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tmm haklısında sen 150 tl ödüyorsan sadece mc ödüyon:ADSSDAASD Cs Ve Knight bunlara kaç tl ödüyon :SDASD
ben senden kerdayım wlp saymadın sen bende wlp ve gzn den en az 600 tl kazanc bunun sadece 100 tl si vergiden gidiyor

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim burasi factions bölümü Türkiyede factions diyince akla lapis hammadde geliyor bende buna göre açdım

yakinda %60 survival serverimiz açılıyor :) Bu arada belirtmekten bıktım . yaşım 19 :)

ama yorumun icin teşşekür ederim :)

kejdupura yanlış anlama fakat yetkin gittikten sonra her sw acsam kötü yorum yapyonuz

lütfen kotu yorumlariniz özelden diyiniz :)
abi siz kopmle server kurucusu olarak takıntılarınız mı var
ben ne bir server'da adminim nede yetkiliyim rehberlik bile yapmadım
nasıl oluyorsa yetkimi kaybedebiliyorum ???
cidden siniz bozucusunuz hemen bir bahane üretiyorsunuz
ben sadece 1 kez adminlik yaptım o da "CraftMania" keyfimizden takıldığımız bir serverdı kurucunun sorunlarından kapandı şimdi ne alaka bu yav -_-

yani arkandan element uydurma diyorum
ben eleştirimi yaptım sadece
yalan konuşmaz size çok yakıştı bu arada +rep :)

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
tmm haklısında sen 150 tl ödüyorsan sadece mc ödüyon:ADSSDAASD Cs Ve Knight bunlara kaç tl ödüyon :SDASD
ben senden kerdayım wlp saymadın sen bende wlp ve gzn den en az 600 tl kazanc bunun sadece 100 tl si vergiden gidiyor
AYLİK 150 tl ödüyorum 22 gün 130 tl ediyo 1800-130 = 1670 Problem ? :)

Taner önce bi minecraft sunucsunu yönetmeyi dene diğerlerine sıra gelir bence .

Bunun yanında cidden şu konuşmalara bakınca asıl yaşlar bas bas bağırıyor burda , insanları uğraştırma şu tip sunuculardan cidden bıktım .

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik Kaldirildi.

Moderatör tarafından düzenlendi:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik Kaldirildi.

SilentDeadTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunlar en iyileri ise ben ya rehber görmedim.Yada bunlar hiçbir şey yapmıyor. Server ınızda size kaç kere seslendim.Beni takan olmadı. Rehberler bile dinlemiyor(ki bu onların görevi deil dinlememek).Ama siz arkadaşlarınız ile konuşma peşindeydiniz.Server bence güzel. Ama görevliler ve yetkililer berbat. Sabotaj gibi olmasın ama öyle.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik Kaldirildi.