SuprizSandık | Supriz Pro Set Ve Supriz Xp Sandiği!

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madem link kırıldı. Bu pl daha iyi TIKLA spawna bir chest koyun (OYUNCULAR ACABİLMESİ LAZIM) ve cheste 2 saatte bir item koymasını sağlayın (videoda anlatımı var) bunu yapın daha eğlenceli olacaktır. VİDEO

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Madem link kırıldı. Bu pl daha iyi TIKLA spawna bir chest koyun (OYUNCULAR ACABİLMESİ LAZIM) ve cheste 2 saatte bir item koymasını sağlayın (videoda anlatımı var) bunu yapın daha eğlenceli olacaktır. VİDEO
Ben Chestimi Hazırladım Ayarladım Bunun Yerine Bir Sistem Var Aklımda Quest Point İle Almalarını İstiyorum Chesti Görevleri Yapınca Quest Point Veriyor Örneğin 3 Quest Point Karşılığında Sandıgı Alsın Bunu Nasıl Yapabilirim ?

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Chestimi Hazırladım Ayarladım Bunun Yerine Bir Sistem Var Aklımda Quest Point İle Almalarını İstiyorum Chesti Görevleri Yapınca Quest Point Veriyor Örneğin 3 Quest Point Karşılığında Sandıgı Alsın Bunu Nasıl Yapabilirim ?
Quest Point Şu Quests Plugini İle Alakalımı ?

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Hiçbir fikrim yok maalesef ama o sandiği para ile satin almalarini koylu ile sagliyabilirim.
Yok Onları Yapıyorum Hani Görev Yapıp Alıyorlar Sandıkları Şuanda Ama Benim İstedigim Sistem Quest Point Karşılıgında Almaları

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Gayet başarılı dostum ama tek eksik var o da estetik :)

İyi forumlar..

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yükledim ama çalıştıramadım sorun nedir anlayamadım :S

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
link yenilenmiştir.[DOUBLEPOST=1440880306,1436024241][/DOUBLEPOST]1.8.7-1.8.8 versiyonlari için Supriz sandik eklenmiştir

wTenqew

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spigot 1.7.10 sürümünü eklermısın