SuprizSandık | Supriz Pro Set Ve Supriz Xp Sandiği!

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

skykhan285

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
jarı attım pluginse sw ye girdim klasör filan olmamış o surprizsandik al filan yazdım olmadı

skykhan285

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverim 1.7.2 attım pluginse girdim oyuna olmamış zaten ark verdi bu sayfayı yazdım supriz sandık filan olmuyo ./suprizsandik al gibi işte demiştinya ./sup yazdım taba bastım filan elimleyazdım çıkmadı

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverim 1.7.2 attım pluginse girdim oyuna olmamış zaten ark verdi bu sayfayı yazdım supriz sandık filan olmuyo ./suprizsandik al gibi işte demiştinya ./sup yazdım taba bastım filan elimleyazdım çıkmadı
Pluginse atmayacsksın...
Kendi yazdığım anlatım:
Skript pluginini yükleyip Serveri başlattıktan sonra skipt plugininin dosyası gelecektir.Sonra serveri kapatın skript dosyasının içine girin orda "scripts" adlı bir klasör olacaktır.İşimiz bu klasörle.Size tavsiyem yeni başladıysanız ya da sorunsuz skript çalıştırmak istiyorsanız Notepad++ yı indirin boyutu az ve çok kullanışlıdır.Şimdi Notepad++ yı indirdikten sonra tertemiz bir sayfa açın.İsmi new 1 olarak gözükecektir.Sonra buraya ya istediğiniz skirpti yapıştırın ya da kendiniz yazın.İşiniz bittikten sonra CTRL+S yapın sonra farklı kaydet yeri çıkacaktır.Buradan başta işimiz burda dediğim scripts klasörünü açın bu yazdığınız skripti
istediğinskriptismi.sk olarak kaydedin.Ama sonunun .sk olması zorunludur yoksa çalışmaz.buraya dediğim şekilde kaydettikten sonra sunucunuzu açın ve /skript reload skripteverdiğinizisim olarak yazın ve enterlayın.
Succesful(yanlış yazmış olabilirim) Reloaded. diye bir yazı geldiyse skript sorunsuz o çalışıyor demektir.
İyi günler...

skykhan285

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim skypeyi versem eklesen ? anlamadımda :D birz karışık geldi bu eklentşi bana lazım şans kutuları :D
skpe skykhan 285[DOUBLEPOST=1409575490,1409575414][/DOUBLEPOST]
Pluginse atmayacsksın...
Kendi yazdığım anlatım:
Skript pluginini yükleyip Serveri başlattıktan sonra skipt plugininin dosyası gelecektir.Sonra serveri kapatın skript dosyasının içine girin orda "scripts" adlı bir klasör olacaktır.İşimiz bu klasörle.Size tavsiyem yeni başladıysanız ya da sorunsuz skript çalıştırmak istiyorsanız Notepad++ yı indirin boyutu az ve çok kullanışlıdır.Şimdi Notepad++ yı indirdikten sonra tertemiz bir sayfa açın.İsmi new 1 olarak gözükecektir.Sonra buraya ya istediğiniz skirpti yapıştırın ya da kendiniz yazın.İşiniz bittikten sonra CTRL+S yapın sonra farklı kaydet yeri çıkacaktır.Buradan başta işimiz burda dediğim scripts klasörünü açın bu yazdığınız skripti
istediğinskriptismi.sk olarak kaydedin.Ama sonunun .sk olması zorunludur yoksa çalışmaz.buraya dediğim şekilde kaydettikten sonra sunucunuzu açın ve /skript reload skripteverdiğinizisim olarak yazın ve enterlayın.
Succesful(yanlış yazmış olabilirim) Reloaded. diye bir yazı geldiyse skript sorunsuz o çalışıyor demektir.
İyi günler...
Skype skykhan 285[DOUBLEPOST=1409575550][/DOUBLEPOST]
hangi versiyon da denediniz ?
Ve Klasör oluşmaz çunki ayar dosyasi yok...
Fazla anlamış değilim Skypeyi eklesen mic yoksa sorun değil yinede ekle skykhan 285 skypem

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eklenti 1.7.9 Destekliyor 1.7.2 de Çalişmiyor şu linkden Tekrar indirip Atarsaniz Çalişir.
http://www.dosya.tc/server34/jLYcoC/suprizsandik1.7.2.jar.html
Pluginse atmayacsksın...
Kendi yazdığım anlatım:
İyi günler...
bu Skript değil bildiğin Plugin...

emin5252

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş Bunu Ben markete koyup satmak istiyorum ne yazmam gerek ?