Steve Vs Herobrine

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
II. Bölümün Devamı Nether'e yolculuk part-2

Steve Lava düşerken Şans eseri Bir Ghast'in Kollarına tutunmuştu ve karaya inmişti.
Steve: Senin amacın ne beyaz lens takan psikopat beni öldürüyordun!
Beyaz gözlü: Benim adım Herobrine. Kısaca Brine. Ben senin kadeşinim ama sen beni o üstüme düşen ağaçtan kurtarmak yerine kaçtın birgün intikamım acı olacak!
Steve: B.. Brine?
Herobrine eliyle stevenin durduğu yeri işaret etti arkasından taşlar dökülmeye başlamıştı herobrine ışınlanarak kayboldu. Steve koşmaya başladı koştu ve oradan kurtuldu portalı gördü ve portala hemen girdi.

erkan16

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya nolud belki ilerde gelistirip kendini kitap cıkarırsın ve sadece minecraftla ilgili yazmasın

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Steve portaldan çıkmış evine gidiyordu. Yolda giderken Kafası karışık olduğu için sadece 1 koyun öldürmüştü. Köye gittiğinde Köylülere selam verip evine gitti. Köpeğini besleyip İçeriye girdi ve sevgiisinede selam verip odasına çıkmıştı. Steve, Brine'yi Nether'de gördüğünde çok şaşırmıştı. Steve'nin sevgilisi bahçeye çiçekleri sulamaya çıktı. Steve, Pencereden sevgilisine dertli bir şekilde bakarken hava ne kadar güneşlide olsa sevgilisinin üzerine bir yıldırım düşmüştü ve stevenin sevgilisi yıldırıma kurban gitmişti. Hemen bahçeye çıktı ve yıldırımın düştüğü yerde sevgilisinin külleri ve Bir tabela vardı. Tabelada şöyle yazıyordu:

Sevgilini yokettiğim gibi bir gün senide yokedeceğim ve herzaman seni izliyorum! İmza: Herobrine

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Steve portaldan çıkmış evine gidiyordu. Yolda giderken Kafası karışık olduğu için sadece 1 koyun öldürmüştü. Köye gittiğinde Köylülere selam verip evine gitti. Köpeğini besleyip İçeriye girdi ve sevgiisinede selam verip odasına çıkmıştı. Steve, Brine'yi Nether'de gördüğünde çok şaşırmıştı. Steve'nin sevgilisi bahçeye çiçekleri sulamaya çıktı. Steve, Pencereden sevgilisine dertli bir şekilde bakarken hava ne kadar güneşlide olsa sevgilisinin üzerine bir yıldırım düşmüştü ve stevenin sevgilisi yıldırıma kurban gitmişti. Hemen bahçeye çıktı ve yıldırımın düştüğü yerde sevgilisinin külleri ve Bir tabela vardı. Tabelada şöyle yazıyordu:

Sevgilini yokettiğim gibi bir gün senide yokedeceğim ve herzaman seni izliyorum! İmza: Herobrine

Bu arada başlık koymayı unuttum :D bu III. Bölüm

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel Fikir Devamı Gelsin !.Hikayeyi Beğendim Uzun Olursa Daha Güzel Olucak %98'i Güzel %2 Si Kısa Olduğu İçin.
Yeni Yeni Bölümler Uzasın GüzeL Olucak. !!....

destroyerburak

Marangoz
En iyi cevaplar
0
I. bölüm
Steve Uyanmış evinden çıkmıştı ilkk olarak köpeğini besleyip köye gitmişti tarladan biraz havuç alıp yemeye başlıyordu. Steve Biraz Avlanayım sonrada madene inerim demişti. Steve 5 örümcek 3 creeper 12 zombi 6 enderman ve 7 iskelet öldürmüştü. Madene inip biraz birşeyler toplayayım dedi.
5 Elmas 8 Altın 14 Kızıltaş 11 Demir 2 Zümrüt 53 Kömür toplamıştı.
Birden aklına bir fikir gelmişti. Biraz Obsiyen topladı ve Hemen Eve gidip Kendine Çakmaktaşı ve çelik yapmıştı.

Hatırlatma: Steve bu hikayede minecraft adasında doğmuştur o yüzden adaya düşmüyormuydu lan falan yorum atmayın o şekilde :p

Not: Beyler bayanlar bu ilk hikayem o yüzden acemiyim k. bakmayın. ödevler bitince 2. bölüme geçicem :D
steve gamemode 1 mi :D katliam yapmış

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyse kendi hikayemdede yazdım senaryo fikri veren varmı ? :D

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
IV. bölüm - İntikam

Steve Tabelayı okuduktan sonra içinde korku, sinir ve şaşkınlık başlamıştı. Steve, Sevgilisi böyle bir tuzağa yakalandıysa kendiside yakalanabileceğini düşündü. Aklında büyük büyük büyük büyük büyük atasından kalma bir kitap vardı. bu kitapta haritalar, haritalarda Gizli yerler, büyü sözleri, yaratık yaratma, fırtına getirme, şimşek çaktırma ve bir yere yıldırım düşürmek için kelimeler vardı o kitabı aldı ve okumaya başladı.
Planı herobrine'ye karşı bir savaş başlatma ve savaşta hemen herobrine'yi bir yere götürüp neden gittiğini söylemekti. Bütün köylüleri çağırdı hazırlıkları yaptı. Büyülü sözler ile End portalı için malzemeler yaptı end portalını bitirdi ve the end'e gitti. The end'de birsürü Enderman onun peşine takıldı. Steve büyülü sözler ile Enderdragon'u sakinleştirdi ve Büyülü sözleri tekrar söyleyip evcilleştirdi. Steve Tekrar Birkaç kelime söyledi ve kocaman bir portal açtı. Büyük portaldan tekrar geçti ve köyüne geri döndü. Köylüler kokup evine kaçmıştı ama steve herşeyi anlattı bütün köylüleri topladı 50 köylü mancınık yapacaktı diğer 50 köylü ise Ok ve kılıç ile savaşacaktı. Steve orduyu hazırladı Savaşçı köylülere Demir ve Altın zırhlar vermişti. Ordu hazırdı ve Steve doğru zamanı bekleyip Herobrine'yi Köye ışınlamayı bekliyordu.