M

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Merhaba arkadasım, telefondan minecraft pocket edition oynuyorum(version 0.6.1). Tahta-taş-demir-altın kazma kürek herseyi yapabiliyorum. Fakat madenlerde en derine indigimde : Elmas ve kırmızı taş goruyorum. Bunları butun kazma cesitleri(pickaxe) ile denedim fakat hicbirinde elmas ve kırmızı tası ustume alamadım. O madendeki kırmızı taş ve elması ne ile yapmam gerekiyorki ustume alayım,
    Selam kardeşim skypede de yolladım burdada yollıyım konu actıgın tekkit craccek link kırık düzeltirsen sevinirim ALLAH razı olsun şimdiden
    sa kardeş ben minecraft başlıcam eskiden oynardım tekrardan başlıcamda takıldığın sw varmı ip versende girsem?
    pleaseee lütfennn minecraft jar dan nasıl server kurup mod yukleyebilirim söleee yalvariyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    Beni İzleyenler Artarsa Size Minecraft Sorularının Hepsini + Destek İÇin Videola Gelicek Sadece Beni İzleyn 30 Kişiyi ArtarsaHemen Sunacam.
    merhaba sorunumu cozersen iyi olcak minecraft cok kasio win 7 64 bit Islemci: Intel(r) CPU P6100 @ 2.00Ghz bellek:(Ram)3,00( kullanilabilen miktar2.86 GB)
    Bir köyümüz var Unique vilagerlar yani Blacksmith villager , Librarian villager , Priest villager , Butcher village bunlarin evini yapsam özellikle blacksmith köyde olusur mu ? evlerini nasil yapmaliyim? Blacksmith istiyiorum köyde (vilager olarak) ??? nasil yapabilrim
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…