Steve Doğdu...[Resimli Hikaye] Başlangıç

Hikaye Nasıl ?

• Güzel

Kullanılan: 29 90.6%
  • Bence Kötü

Kullanılan: 3 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    32

Kraze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Raif : Kraghh gghhüzaeell ... RAİF (BEN ) ÖLÜR !!!

D:D:DDd:roflmao:

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Diğer insanlardan farklı olarak hikaye yazmaya çalışmışsın, fakat başarılı olamamışsın. Senin hikayene güzel diyen insanlar, ne yazık ki profesyonelce yazılmış hikayeler okumamış insanlar. Ayrıca hikayelerini yeni konu açarak devam ettir. Bir hikayenin bölümünü yazıp bitirdiğinde forumda yeni bir konu aç butonuna tıkla ve hangi bölümde kaldıysan ordan yaz. Çok acemisin fakat geliştirebilirsin...

Sem2001

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Diğer insanlardan farklı olarak hikaye yazmaya çalışmışsın, fakat başarılı olamamışsın. Senin hikayene güzel diyen insanlar, ne yazık ki profesyonelce yazılmış hikayeler okumamış insanlar. Ayrıca hikayelerini yeni konu açarak devam ettir. Bir hikayenin bölümünü yazıp bitirdiğinde forumda yeni bir konu aç butonuna tıkla ve hangi bölümde kaldıysan ordan yaz. Çok acemisin fakat geliştirebilirsin...
la göster ozaman bitane pro hikaye okuyak bakam hangisi daha ii

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beğenen Beğeniyo Kardeşim. 550 Kişi Boşuna Okumamış.

Not : Sana göre kötü olanlar başkaları için mükemmel olabilir. çekemiyosan okuma !
-UmßRélla-

eqopa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beğenen Beğeniyo Kardeşim. 550 Kişi Boşuna Okumamış.

Not : Sana göre kötü olanlar başkaları için mükemmel olabilir. çekemiyosan okuma !
-UmßRélla-
Ben kimseyi "çekememe, kıskanma" duyguları taşımıyorum. Belirttiğim sadece benim yorumum, hemen alınmamalısın. 550 kişi okumuş, fakat bu 550 kişi 10 yıl sonra edebiyattan zerre anlamayan ve dil konusunda kötü olanlar insanlardır.