Steve Doğdu...[Resimli Hikaye] Başlangıç

Hikaye Nasıl ?

• Güzel

Kullanılan: 29 90.6%
  • Bence Kötü

Kullanılan: 3 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    32

Kraze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bekliyom bro... (adam doğuştan hikayeci )

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
4. BÖLÜM

Steve Zorla Olsada Dağa Tırmandı..

Dağda Biraz Yürüdükten Sonra Küçük Bir Kulübe Bulur.
Kulübeye Girer. Kulübede Birsürü Kitap&Kitaplık Vardır.

Kitaplarda Herobrine Adlı Bir İsim İle İlgili Bilgiler Vardı.. Steve Kitaplara Bakmaya Başlar.
Steve Herobrine Denen Varlığın Abisi Olduğunu Öğrenir. Buna Çok Şaşıran Steve Okumaya Devam Eder..
Ve Steve Gerçeği Öğrenir

Gerçek : Steve Doğmadan Önce Brine Yani (Simdiki Herobrine) Steve'den Önce Onu Çok Seviyolarmış Durumları İyiymiş O Zamanlar.. Steve Doğarken Bütün Ailesi Steve'yi Sevmeye Başlamış Artık Brine Sevilmiyormuş. Brine Bu Duruma Kızmış Steve'yi Kıskanmış Ve Brine Hiç Sevilmiyomuş Brine Artık Aç Bırakılıyor Steve'ye Yediriyorlarmış Brine Bu Duruma Çok Öfkelenmiş Ve
Steve'yi Öldürme Planları Yapmak İçin Ruh Yaratmış Ruhta Steveden Nefret Ediyormuş Ve Ruh Brine'nin İçine Girmiş Ve Ruh EnderDragon Ve Yavrusu , Wither Gibi Yaratıklar Yaratmış. Onlar Herobrine'nin Ruhunu Ölümsüz Tutuyo , Uçurabiliyo , Tüm Zombilere Hükmedebiliyormuş. İstediği Yerleri Patlatabiliyomuş... Herobrine'nin Yaşadığı Yer Nether Denen Yerdir.
Ve Herobrine Nin Fotoğrafı

Steve Herobrine Hakkında Herşeyi Öğrenmiştir.
Steve Herobrine'nin Ölümsüzlüğünü Bozmak Ve Ruhunu Almak İçin EnderDragon Ve Yavrusu Ve Wither İ Öldürmesi Gerekmektedir.
Steve De Bunları Yapacaktır.
Steve İlk Olarak EnderDragon'un Yavrusunu Öldürmek İçin Yola Koyulur

Bu Bölüm Pek Zevkli Olmadı İlerki Bölümler Daha Zevkli Olacaktır

İstek Üzerine Bölüm 5 Gelicektir.

Kraze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bn snden en az 10 en fazla 20 bölüm bekliyom .... :D

HalfBlood

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş devamını isteriz :D Bide bana demiştin "Steve Yapmadı Sadece Oyunda Yapılan Karakter Notch Yaptı. Brine MineCraft Kurulmadan Önce Hayatını Kaybetmiş.
Notch Zaten Oyunu Yapıcakmış Sonra Oyuna Kardeşini Eklemiş" demiştin ama sende benim gibi yapmışsın :D

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
5.BÖLÜM

Steve Evini Kaybetmişti.
Bayağı Bir Süre Evini Aradı Ama Bulamadı Hava Kararıyordu. Ama Ev Yapacak Malzemesi Yoktu Yolda Giderken Yaşlı Bir Adamla Karşılaştı..

Yaşlı Adam : Sen Steve Olmalısın.

Steve : Evet Benim

Yaşlı Adam : Ben Sana Ende Gidip Nasıl Enderi Öldüreceğin Konusunda Bilgi Vereceğim.

Steve : Seni Kim Gönderdi ?

Yaşlı Adam : Boşverde Zombiler Çıkmadan Evime Gel.

Steve : Pekala.

Yaşlı Adamın Evine Giderler...
Yaşlı Adam Steveye Nasıl Gideceğini Anlatır.

Yaşlı Adam : Enderdragonun Yavrusu End Portalının Koruyucusudur(Gerçekte Değil) Onu Öldürmek İçin Orayı Bulman Lazım.
Orayı Enderman Denen Varlığı Keserek Bulabilirsin.

Steve : Hey O Da Kim ?

Yaşlı Adam : Enderman Çok Güçlü Bir Zombi Çeşididir.

Steve : Ben Onu Öldürebilirmiyim Sence

Yaşlı Adam : Bence Maden Kazıp Diamond Filan Bul Bu Üstündekilerle İmkansız !!

Steve : Pekala Dediğini Yapacağım.

Yaşlı Adam : Sen Ondan Düşen Ender Gözünü Bana Ver Ben Sana Ender İncisi Yapacağım..

Yaşlı Adam : İşte Enderman Böyle bir şey

Tamam Dediklerini Yapacağım.
Steve Maden Kazmaya Başlar.
Kazarken Irona Rastlar 8 Tane Iron Buldu.Sonra Aşağı Doğru Kazarken 4Tanede Gold Buldu. Daha Aşağı İndi Ve Karşısında Ne Görsün !

Vay Canınaa !!! Sanırım Bu Diamond. Ne Şanslıyım
Steve Hemen Diamondlara Saldırır Fakat Diamondu Yavaş Kırıyodur Neden Diye Merak Etti Ama Aldırış Etmedi
Diamond Kırılınca İçinden bir şey Çıkmadı. Steve Deliye Dönmüştü. ! Hey Diamond Nerde Kim Aldı Diamondumu !!
Arkasında Bitane Daha Vardı Onuda Kırdı Fakat Hiçbişey Çıkmadı Yaşlı Adamın Evine Doğru Yola Koyuldu Steve.
Neden Diamond Çıkmadığını Soracaktı..
Yaşlı Adamın Evini Buldu.
Ama Kapının Önünde Bir Mezar Vardı
Mezar Değildir Başka Bişeydir Diye Aldırış Etmedi. İçerdeki Camlar Kırıktı. Noldu Acaba Dedi Steve Sonra Orda Bi Tabela Vardı
Steve Sandığı Aç ... Steve Arkadaki Sandığı Açtı Bir Mektup Ve 2 Diamond Vardı.. Mektuba Baktı

Mektupta Şöyle Yazıyordu

Dur Sana Biraz Yardım Ediyim..
Bu Diamondları Al.
Bakalım Endermanlarıma Karşı Koyabilecekmisin.
Bu Arada Mezardaki Yaşlı Adam Hala Canlı Kurtar Bakalım.
HEROBRİNE !!!
Hemen Yaşlı Adama Yardım Etmeliyim. Oh ! Olamaz Bu Mezarın Etrafı Obsidian İle Kapalı !
WHEEEE !!!!(Çığlık)
Ah Olamaz Bu .....

İstek Üzerine 6. Bölüm

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
6.BÖLÜM

Steve : Ah Olamaz Sanırım Bu Yaşlı Adamın Gösterdiği Enderman
Steve Hemen Yaşlı Adamın Evine Döndü. Sanki Endermanlar Steveyi Öldürmek İçin Deliye Dönüyorlardı..
Steve : Sanırım Bunları herobrine Gönderdi !
Steve Yaşlı Adamın Sandıklarına Bakar Ve Iron Set Bulur Alır Ve Enderman'ı Öldürmek İçin Harekete Koyulur. Steve Endermanı Öldürür Ve 1 Tane Ender Gözü Kazanır Sonra Hemen Gidip Yaşlı Adamın Sandığına Bırakır.
Ve Steve Camdan Dışarı Bakarken Resmen Herobrine'yi Görür !

Ve Herobrine Aniden Steve'nin Yanına Işınlanır Ve Herobrine Steve'ye Saldırır.
Ve Herobrine Steve'yi Bir Vuruşta Bayıltır. Steve Bayılmıştır..
Steve Uyanınca Kendini Evinin Yatağında Bulmuş.. Steve Çok Şaşırmıştı Buraya Nasıl Geldiğini Bilmiyordu
Ama Steve Yaşlı Adamın Evini Kaybetmişti Herşeye Tekrardan Başlayacaktı Ama Baktı Ki Üstündeki Set Yoktu Steve Herseye Baştan Başladı.. Madene İnecekti Ama İnmeden Önce Kendine Daha Güçlü Bir Kazma Yaptı Iron.

Steve Madene İndi
Ve Karşısında Yaşlı Adamın Bahsettiği Obsidianları Gördü.
Hemen Iron PickAxe Sini Alıp Onları Kırdı.(Kırılıyor) Yeterli Obsidan Bulmuştu Steve.
Madene Devam Etti......
Steve Madenden Çıktığında Yanında 10 Diamond 12 Iron 4 Gold Vardı.
Steve Artık Endermanlara Hazırdı.
Gece Olmasını Bekledi Ve Oldu.
Steve Deli Gibi Girişiyordu Endermanlara.. Çok Güçlü Olmuştu Artık Kimse Önünde Duramıyordu Hiçbirşeyden Korkmuyordu HiçKimse Steveyi Yenemiyor Steve'nin Canı Zar Zor Gidiyordu..
Diamond Axe'sini Yaptı Ve Yaşlı Adamı O Mezardan Çıkarmak İçin Yola Koyuldu..

Steve : Aman Allahım!!!! Olamaaaaaaaz !

İstek Üzerine 7. Bölüm

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
7.BÖLÜM

Steve Yaşlı Adamın Evine Giderken Bir Pigman Ordusuyla Karşılaştı.. Yaklaşık 10.000 Pigman Steve'nin Etrafını Sardı
Steve Onları Öldüremezdi Steve Bir Kurnazlık Düşündü.Ve Aşağıya Bakarak Yere Odun Koyarak Yukarı Çıktı.
Pigmanlar Saldırdı Ama Yakalayamadı. Herobrine Buna Çok Sinirlendi Ve Domuzadamların Hepsini Bir Vuruşta Öldürdü.
Bu Sefer 10.000 Kişilik Skelaton Ordusu Yaptı Ve Durmadan Ok Atmalarını Emretti Steve'ye Saniyede 10.000 Ok Geliyordu Bir Yağmur Gibi..
Steve Hemen Çevresini Camla Kapattı Dışarıyı Görebilmek İçin Bu Sefer Örümcekleri Saldırttı Ama Örümcekler Girecek Yer Bulamadı. Herobrine Çok Öfkelendi !!
Ve 20 Spiderin Üstüne 20 Creeper Bindirdi Ve Tırmandılar Sonra Creeperleri Bıraktılar. Steve Şaşkınlık İçindeydi..
Ve Birden Creeperlar Patladı. Steve Yaklaşık 50M Mesafeden Aşağı Düştü.
Steve Baygındı Ama Gözleri Açıktı Bütün Yaratıklar Başına Üşüştü Ve Steve Bayıldı..

Bölüm Kısa Oldu Ama Bir Sonraki Bölüm Daha Güzel Olacak Steve'yi Kurtaracaklar Falan... Resim Koymadım Ama Konulacak
Alan Yok.

İstek Üzerine 8. Bölüm