Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
hocam ip neydi sonvita.nitrado.net değilmiydi hala kapalı gözüküyor.daha doğrusu açık da girilmiyor ?
Sunucu açılmadı sadece bügün polis alınanlar giriş yapıcak 1 saatlik eğitim alıcaklar daha sonra tekrar çıkış yapıcaz açıldığında hep birlikte giricez

Son1Nefes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aga TS3'e Gelicem Ama Şöyle Bir Hata Alıorum Failed to connect to server Ipı Doğru Yazdım

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
" Polis Başvurusu "
Ad, Soy : Ege Ö.
[+15]Yaş : 18
Ts3 Kullanma : gerekliyse kullanabilirim
Y. Şehir : Ankara
Mesajın : 2 yıllık arma 3 deneyimi + altis life'de polislik.

Tiglon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
" Polis Başvurusu "
Ad, Soyad :Efe Erdem Bal
[+15]Yaş :15
Ts3 Kullanma :TS3 Kullanıyorum
Y. Şehir :İzmir
Mesajın :Umarım Kabul Edilirim.Başvuru Formumda Da Belirttiğim Gibi Kullanıcıları Korumak İstiyorum.Daha Önceden Arma3 Altislife Oynamıştım.

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
" Polis Başvurusu "
Ad, Soy : Ege Ö.
[+15]Yaş : 18
Ts3 Kullanma : gerekliyse kullanabilirim
Y. Şehir : Ankara
Mesajın : 2 yıllık arma 3 deneyimi + altis life'de polislik.
" Polis Başvurusu "
Ad, Soyad :Efe Erdem Bal
[+15]Yaş :15
Ts3 Kullanma :TS3 Kullanıyorum
Y. Şehir :İzmir
Mesajın :Umarım Kabul Edilirim.Başvuru Formumda Da Belirttiğim Gibi Kullanıcıları Korumak İstiyorum.Daha Önceden Arma3 Altislife Oynamıştım.
Polis alımı forumdan değil arkadaşlar bügün saat 7 de ts3 adresi üzerinden

ghost7riley

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
abi durmadan ertelemesen
tüm günümü bu güne göre ayarladım. ve sen polis alımı olcak diyorsun. onun yerine polis alımı saat 6 da polis alımı yapabilirdin

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
abi durmadan ertelemesen
tüm günümü bu güne göre ayarladım. ve sen polis alımı olcak diyorsun. onun yerine polis alımı saat 6 da polis alımı yapabilirdin
Polis alımında 4 kişi alındı sunucu açıldığı gün tekrar olucak sunucunun heryeri hazır sadece nerede hangi meslek olacağını yapmadık ve texture paketi yarım

ghost7riley

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Polis alımında 4 kişi alındı sunucu açıldığı gün tekrar olucak sunucunun heryeri hazır sadece nerede hangi meslek olacağını yapmadık ve texture paketi yarım
abi 18.5.2015 te açılır dedin 20.5.2015 te hala kapalı. en azından sunucuya kabul edilmeme rağmen giremiyorum . hayatımda ilk defa bu kadar iyi bir server görüyorum lütfen hemen aç :(