Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

darkdays1421

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
" Polis Başvurusu "
Ad, Soy :Eren Kayalı
[+15]Yaş :16
Ts3 Kullanma :Kullanmıyorum ama isteğe bağlı olarak kullanırım
Y. Şehir :Muğla/Merkez
Mesajın :Her Rpg sunucusunda kendimi hep insalara yardımcı olamaya adamışımdır ve polislik bana göre diye düsünüyorum helede böyle bir sunucuda her gün açığım BU ARADA Basvuru yaptım ama hala bisi yok kabul ederseniz çok sevinirim [email protected] bu

Son düzenleme:

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad, Soy : Kaan Mesüm
[+15]Yaş :15
Ts3 Kullanma :çok az
Y. Şehir :istanbul kartal
Mesajın :olmak İstiyorum Server Güzele Benziyor Zaten Bende Böyle Bir Sw açacaktım fakat madi durumum olmazı

Leckomio1232

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Ben Yeni Uye Oldum Ve Hep Bole Silahli Server Ariyodum Ve Bulduguma Cok Sevindim E-Postam: [email protected] {nolur kabul edin uzun zamandir bole server ariyodum}

BowProDX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Artık Açılsın Şu Server 1 Gün Taş Çatlasa 2 Gün Ertelenebilir Yazmışsınız Nerede Ve Hangi Taş Çatladı Doğaç :creeper::VV::o:(:S:sinirli:

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık Açılsın Şu Server 1 Gün Taş Çatlasa 2 Gün Ertelenebilir Yazmışsınız Nerede Ve Hangi Taş Çatladı Doğaç :creeper::VV::o:(:S:sinirli:
Taşta çizik yok daha bekle sabahın kaçında atmışsın mesajı :D[DOUBLEPOST=1428819940,1428818964][/DOUBLEPOST]Birkaç sorum olacak; oyunda itfaiye,veya 112 olacakmı? Veya sunucuda belediye var diyelim belediyede çalışanlar şehri güzelleştirecekmi? Veya evleri inşaatçılarmı
sadece inşa edecek?

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saat 10 oldu 1dediği 2. yi tutmuyor bu adamın ya !

ddawg12334

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
BU BİR RPG! Rol yapıyoruz burada gerçek hayat nasıl acı ise RPG de acı :D
Abi hayat acı ya neyse abi saat kaç gibi açılır? Bide Arma3MC deki emeklerimiz o svde de olabilir mi?[DOUBLEPOST=1428821852,1428821119][/DOUBLEPOST]Abi ip verin ya sıkıldık burda.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılır açılır bişi derdimde.

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılmadı kardeşim açılmadı axel ne yapıyor anlamıyorum!