SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Semih sıcabilirmiyim sunucuna (nickim MrSahin_)

Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kaç dakikadır konuyu inceliyorum 8 9 sayfa yorum okudum
server konusu güzel hazırlanmış burada sorun yok ama server yetkililernin üyelerle konuşma şekli ve viplere verilen özellikler ek olarak yapılan ayrımcılık serverın kalitesini baya gösteriyor
ve nedense 2 kişide konunun çalıntı olduğunu söylemiş biri server bilgileri kısmı için diğeri ise konunun komple çalıntı olduğunu söylemiş ve ikisinede tmm beyim özür dileriz diyip geçmişsiniz
bunlara ek olarak konuda 2 yetkili ve birde sizin adamınız var yani 3 kişi konuya yorum atıyor ve konuyu deli gibi güncel tutuyorsunuz
saçma yorumlar yazıyorsunuz üstüne yorum atıyorsunuz ve arada bir 12 saate bi güncelleme kuralını ihlal ediyorsunuz
ve en önemlisi keyfinize göre milletin yorumlarını sildiyorsunuz
böyle bir yetkiye sahip olmak onu deli gibi kullanacağınız anlamına gelmez

özelliklede şu konudaki konuşma şekliniz bir server ı nasıl temsil edeceğinizi çok iiy biliyorsunuz
ve kusura bakmayın ama yaptığınız işle deli gibi övünmeyi kesin sizin yaptıklarınızı daha iyi yapanlar gördüm ve bu kadar konuşmadılar

yaptığınız işe az saygınız olsun

server a girip oynamadım peşin peşin söyleyeyim sadece kendinizi gösteriş şeklinizden bu yorumları çıkardım
ve bana gelip çok biliyorsan sen server aç demeyin bu forumdaki en saçma savunma taktiğidir

eğer bu yorum silinirse haklı olduğuma emin olacağım
son olarakda eleştiriye açık olduğunuzu kendiniz söylediniz ve eleştirmek de benim en doğal hakkım olduğundan... saygılar :)

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server konusu güzel hazırlanmış burada sorun yok ama server yetkililernin üyelerle konuşma şekli ve viplere verilen özellikler ek olarak yapılan ayrımcılık serverın kalitesini baya gösteriyor
ve nedense 2 kişide konunun çalıntı olduğunu söylemiş biri server bilgileri kısmı için diğeri ise konunun komple çalıntı olduğunu söylemiş ve ikisinede tmm beyim özür dileriz diyip geçmişsiniz
bunlara ek olarak konuda 2 yetkili ve birde sizin adamınız var yani 3 kişi konuya yorum atıyor ve konuyu deli gibi güncel tutuyorsunuz
saçma yorumlar yazıyorsunuz üstüne yorum atıyorsunuz ve arada bir 12 saate bi güncelleme kuralını ihlal ediyorsunuz

özelliklede şu konudaki konuşma şekliniz bir server ı nasıl temsil edeceğinizi çok iiy biliyorsunuz
ve kusura bakmayın ama yaptığınız işle deli gibi övünmeyi kesin sizin yaptıklarınızı daha iyi yapanlar gördüm ve bu kadar konuşmadılar

server a girip oynamadım peşin peşin söyleyeyim sadece kendinizi gösteriş şeklinizden bu yorumları çıkardım
ve bana gelip çok biliyorsan sen server aç demeyin bu forumdaki en saçma savunma taktiğidir

son olarakda eleştiriye açık olduğunuzu kendiniz söylediniz ve eleştirmek de benim en doğal hakkım olduğundan... saygılar :)
Öncelikle sunucumuzda hiçbir şekilde ayrılcılık yoktur bütün oyuncularımıza aydı değeri aynı özeni gösteriyoruz heh konu meselesine gelince kendi konumuzu yaptık hiçbir yönden kimse iftira atamaz şu server rezilliklerine gelirsek tamam doğru kardeşim öyle bir olay var fakat bunlar eski olaylar orda gördügünüz punisher adlı kullanıcı zaten yetkisi alındı ve sunucudan kovuldu yani artık ekibimizde o yoktur. Bu arada haklısınız eleştirmek sizlerin zaten hakkı ben ona bir şey demiyorum ama o konunun açılım tarihe bakarak konusursan cok sevinirim kardeşim zaten o saatten sonra öyle bir olay olmadıda olamazda merak etme bu arada teşekkürler :)

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle sunucumuzda hiçbir şekilde ayrılcılık yoktur bütün oyuncularımıza aydı değeri aynı özeni gösteriyoruz heh konu meselesine gelince kendi konumuzu yaptık hiçbir yönden kimse iftira atamaz şu server rezilliklerine gelirsek tamam doğru kardeşim öyle bir olay var fakat bunlar eski olaylar orda gördügünüz punisher adlı kullanıcı zaten yetkisi alındı ve sunucudan kovuldu yani artık ekibimizde o yoktur. Bu arada haklısınız eleştirmek sizlerin zaten hakkı ben ona bir şey demiyorum ama o konunun açılım tarihe bakarak konusursan cok sevinirim kardeşim zaten o saatten sonra öyle bir olay olmadıda olamazda merak etme bu arada teşekkürler :)
konu baştan aşağı tartışma ile dolu yani tarihe bakmak pek bir şey değiştirmezdi
eleştiri olayını yazmamın sebebi bazı elemanlar "sen kim oluyorsunda eleştiriyorsun" kafasında ilerliyor ki böyle azarlamaya çalışan çok oldu belki aynısı olur diye vurgu yapıyorum artık
milletin server ı nasıl yöneteceğini söyleyemem ama eleştirip öneride bulunabilirim
tek yapabildiğim bu olduğu için forumdaki konuların yarısına dadanmışımdır
kısaca size kasıtlı yazmadım herkes görsün öğrensin kafasındayım

ve söylemeden yapamayacağım
vipler ve normal oyuncular arasında çok büyük fark var özelliklede son vip in seti normal bi oyuncunun o seti yapması %40 ve yapım süresini tahmin bile edemem
emin değilim ama 1 eşyaya 4 efsun basılıyor olması lazım yani en fazla ve sizin setlerinizde 4 den fazla efsun var
yani baya bi ayrımcılık söz konusu
-Edit
sadece set üzerinden yola çıktım komut ve yetki konusunda bilgim yok

siyahmafya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu kadar kapanan açılan ama hala daha reklam verilen bir sunucu görmedim

MrSahin_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Deli gibi bir sentez.süpersin :)

Harikulade

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu ölmedimi hala :) yanlış anlama uzun server anlamında diyorum