SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1422799117,1422767629][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1422854835][/DOUBLEPOST]GÜNCEL

Despotables

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bak konu sahibi arkadaşım eğer burda gelip kendi sunucunu bu kadar övüyorsan biraz dikkat ediceksin normal oyunculara sizin gibi Server sahipleri yüzünden ülkemizde yerel minecraft sunucuları gittikçe seçilmemeye başlanıyor premium hesabı olan oyuncular zaten tamamen yabancı sunuculara gitmeye başladı. Sende biraz oyundan zevk almaya bak para değil. Paraya o kadar düşme yani. Normal oyuncular da insan sadece viplere değer vermeyin ya dikkat edin ben onaylamıyorum böyle bir sunucuyu keşke bu kadar özelliğiniz yerine birazcık adamlığınız olsaydı da herkese eşit baksaydınız.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bak konu sahibi arkadaşım eğer burda gelip kendi sunucunu bu kadar övüyorsan biraz dikkat ediceksin normal oyunculara sizin gibi Server sahipleri yüzünden ülkemizde yerel minecraft sunucuları gittikçe seçilmemeye başlanıyor premium hesabı olan oyuncular zaten tamamen yabancı sunuculara gitmeye başladı. Sende biraz oyundan zevk almaya bak para değil. Paraya o kadar düşme yani. Normal oyuncular da insan sadece viplere değer vermeyin ya dikkat edin ben onaylamıyorum böyle bir sunucuyu keşke bu kadar özelliğiniz yerine birazcık adamlığınız olsaydı da herkese eşit baksaydınız.
Bak kardeşim biz bütün oyuncularımıza aynı özeni aynı degeri veriyoruz ayrım yapmıyoruz yani anlatabildimmi ? bide oyuna zevk katıyoruz ve projelerimiz var katmak için merak etme :)[DOUBLEPOST=1422947004,1422867145][/DOUBLEPOST]güncel

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Vip Aldım Gayet GUZEL bir sunucu ve daha hesabimda 20Tl var :)

ASUS_Z002 cihazımdan gönderildi

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Tesekurler

ASUS_Z002 cihazımdan gönderildi

Hardcore_pRon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
o
doğru haklısınız benim düşüncem fakat bunu gördüğüm için söylüyorum sabah saat 6-7 civarlarında blur rehber birinin hakaret etmesine rağmen hadi okadar para verip power vip almışın dedi ve atmadı burda şikayet etmiyorum gördüğümü bildiriyorum

kardeşim sonturk.net/destek bölümündeb ticket at

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
güncel[DOUBLEPOST=1423287544,1423121643][/DOUBLEPOST]güncel

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.

şu cümle biraz tuhaf olmuş.. Yani şimdi vip oyuncuyu eziyormu ? yoksa ezemiyormu?
Bari azda olsa üstündür falan yazın.. tabi bu tavsiye .. benim yorumum.. değiştirmek size kalmışş

Monarches

Marangoz
En iyi cevaplar
0
  • Server güzel fakat tek sorun var :D Orman aşırı delik deşik herkes ev yapmış orman resetlenmeli bence :'/ spawn aşırı büyük adminlerin evleri var boşuna yer kaplıyo olmamalı benim düşüncem bu
  • Oyundaki ismim : McWigan

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
  • Server güzel fakat tek sorun var :D Orman aşırı delik deşik herkes ev yapmış orman resetlenmeli bence :'/ spawn aşırı büyük adminlerin evleri var boşuna yer kaplıyo olmamalı benim düşüncem bu
  • Oyundaki ismim : McWigan
ORMAN ZATEN YAKIN BİR ZAMANDA RESETLENECEKTİR MERAK ETMEYİNİZ