SonFedai • İpeksiyle Spawner/Köylü Ticareti/Meslekler • [Killaura Koruması] • play.SonFedaiMc.com

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncell[DOUBLEPOST=1438880214,1438837222][/DOUBLEPOST]Güncell

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hile koruması gerçekten iyi oldu. Bir nebze de olsa Killauracıları bezdirdik :D

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar bugün sunucumuza neden X.r.a.y koruması eklemediğimizi ve ne zaman ekleyebileceğimizi söyleceğim.
Biz maddi durumu iyi kişilerden değiliz ve bir hosting üzerinden sunucu açıyoruz. Kendi makinemiz olmadığından işlemcisini yükseltemiyoruz.
X.r.a.y koruması çok güçlü bir işlemci istiyor. Ama hostingteki işlemcilerin bu korumaya gücü yetmiyor. Yetse bile oyuncularımızın interneti bu korumayı destekleyecek kadar güçlü olmadığından 200 pingten aşağıda oyun oynayamıyor. Bir bloğu 2 kez kırıyor ve insan çileden çıkıyor.
Ne zaman maddi durumumuz iyi olur kendi makinamıza geçeriz. İşte o zaman belki X.r.a.y korumasını ekleriz.

şu an eklersek sunucu çökme ihtimali %75 gibi bir şey!
Sizlerin 200 ping değilde 50 pingte rahat rahat oyun oynamanızı istediğimiz için bu korumayı eklemiyoruz.
Hilecileri de başımızdan atamıyoruz. Bunun için özür dileriz.

İyi oyunlar!

PagRiven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
x r a y koruması eklendiginde x r a y ile dia kasanlar ne olcak ? sunucu sıfırlancak mı ?

Son düzenleme:

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
x r a y koruması eklendiginde x r a y ile dia kasanlar ne olcak ? sunucu sıfırlancak mı ?
Kesinlikle Öyle bişi yapmıcaz yapmayıda düşünmüyoruz.[DOUBLEPOST=1439371733,1439367794][/DOUBLEPOST]
Yorum Yapanların Hepsi Server Admini :D
Serverin Admini sadece benim :)[DOUBLEPOST=1439374400][/DOUBLEPOST]
Kardeş 1.8 mi deli gibi arıyorum valla :D
Kardeşm şu an sadece 1.7[DOUBLEPOST=1439381613][/DOUBLEPOST]
Survival anlayışın buysa kalsın bence bilader. Survival serverde vipmi olur Allah için?
kardeşim swmizin gelişmesi için şart[DOUBLEPOST=1439383262][/DOUBLEPOST]
Aşırı Lag Var İğrenç Bir Server
Görüşün için teşekkürler ama lag geçti :)

ByCebrail

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverdeyım ve muhteşem :koş:[DOUBLEPOST=1439463388,1439387675][/DOUBLEPOST]ÇOOK GÜZEL SERVER MÜHTEŞEM... [Herkezin gelmesini şiddetle tavsiye ediorum] :koş::koş::koş:[DOUBLEPOST=1439463588][/DOUBLEPOST]Güncel

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Sunucu İlk Kez Açıldığında Falan Vardım.Hatta VIP Çekilişi Yapılmıştı.Bende Kazanmıştım xd Hatta Bir Tane VIP Oyuncu Vardı,Hep Beraber 5-10 Toplar BirBirimize Saldırmadan Maden Kazardık Onun Sayesinde :D Hey Gidi Eski Günler :)q
-zRedDragon'dan @CoolPeople 'ye Selamlar :D

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
CoolPeople yan hesabım :) Bende o yum yani. Enes :D