SonFedai • İpeksiyle Spawner/Köylü Ticareti/Meslekler • [Killaura Koruması] • play.SonFedaiMc.com

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, ben dürüst olarak söyleyeceğim.
Adminimiz yan hesaptan güncellemek zorunda kalıyor, çünkü konumuza yorum yazan yok zahmet eden yok.
BERBAT ÖTESİ yazsa ona şükür diyeceğim o da yok.
Biraz yardımcı olun, eksiklerimizi söyleyin ona göre gelişmeye çalışalım.

play.SonFedaiMc.com

Xemutioner

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben de kardeşimle gircez ama ip sınırından solayı kaydolamıyo bi el atarsanız sevinirim

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sadece 1 kere kayıt olma hakkınız var :)

PagRiven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere (x)ray engeli eklemen dilegiyle.. hileciler her yerde denemek için girdim ve (x)ray çalısıyor.(x) engeli eklemek dilegiyle.Ayrıca girdigimde herkes dia setti.Herkes (x)ray ile kasmış stack stack dia anlaşılan.

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Xrây engeli koyarsak 200 pingin aşağısında oynayamazsınız.
Xrây kullananları tespit edip cezalandırıyoruz.
1.AŞAMA JAİL
2.AŞAMA BAN

ASemiH

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Servere Xray Engeli Eklerseniz Sw Boş OLUR Bi Survival Swde Xray Engel Eklediler Server 30+ çekioda 10+ oldu :D

ItsNotNormal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyunda hileler kol geziyor söylüyorum ilgilenen de yok kötü bir server değil fakat ilgilenen hiç kimse yok.

Blacklight

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim haklısın ama bende bıktım artık, banlıyorum, ip ban atıyorum, dns kullanıyor, modem resetliyor gene kayıt oluyor. Hile açıyor.
Bitmiyor bu azap :D Ne yapayım servera kurultay mı kurayım :( Gerçekten üzgünüm.[DOUBLEPOST=1438600271,1438598943][/DOUBLEPOST]Full olma tecrübesini bize yaşatan oyuncularımıza teşekkür ederiz!

artismito

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Türkiyenin En İyi Survivor Serveri.Girdim 2 Güne Kalmaz FEDAİ Aldım.0 Lag Her Türlü Eğlence.SONFEDAİ <3