Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

SucukluKahve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Son oyuncuda çok uzun zamandır oynuyorum ve eskiden de var dı
Ben şu sunucu değişikliğinden önce ve internetimi değiştirdikten sonra hiçbir sıkıntı çekmedim.Sadece internetimin eski olduğu zamanlar ve şu anda sıkıntı çekiyorum düzeltilir umarım

OsuranEjderha

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya belki çok saçma olcak hatta belki dalga geçebilirsiniz ama tek bir kez OsuranEjderha hile kullanmıyor diye yazı yazarmısınız oyunda lütfen sadece tek bir kere karşımda uçan adam bana hack diyor zoruma gidiyo isterseniz ekleyin skype i ceyhun.ayson ekran paylaşıyım her şeyi gösteriyim

OsuranEjderha

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm ama artık hack koruma programınız yetersiz kalıyor aynı oyunda 3 tane hack le karşılaştım birinin ismi Labbes123 diğeri guigui03 ikiside on numara hile kullanıyorlar üçüncü mattswan777 lütfen yardım edin

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
rush ta duvarın içinden geçme bug mu yoksa bir hack mi çünkü devamlı geçiyolaratabilsem atacaktım resimleri

OsuranEjderha

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cidden lütfen biraz yardım hack yapımcıları durmuyor siz birini engelleyene kadar 5 tane geliyor dün bitanesiyle karşılaştım hack kullanma dedim banlanırsın cevapı admin arkadaşımın küzeni skype ta ekli ve zeten tek bir tane çarım yok diğerleri ile girerim hem wn fazla ne olcak maksimum 5 gün banlanırım gene oynarım. Lütfen destek

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cidden lütfen biraz yardım hack yapımcıları durmuyor siz birini engelleyene kadar 5 tane geliyor dün bitanesiyle karşılaştım hack kullanma dedim banlanırsın cevapı admin arkadaşımın küzeni skype ta ekli ve zeten tek bir tane çarım yok diğerleri ile girerim hem wn fazla ne olcak maksimum 5 gün banlanırım gene oynarım. Lütfen destek
Yeni gelecek olan launcherımız da hileler çok büyük oranda çözülecektir merak etmeyin az bir süre kaldı

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

trshow2323

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bişeyler getirecez diyorsunuz ama guncraft,saklambaç,oıtc,ortaçağ(ortaçağ kalkalıda çok geçmedi) vb. şimdi aklıma gelmedi.[DOUBLEPOST=1430758930,1430758896][/DOUBLEPOST]yeni oyunları yaparken onları unutuyorsunuz

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Artık Launcheri Aktif Ettiğinizde Hilelerin Çoğu Engellenmiş Olucak. Peki Sonra Napıcaksınız Sunucunuza Hangi Oyunları Ekliceksiniz ?? Cevaplarsanız Sevinirim :)

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Özel launchere geçmekle gerçekten en iyisini yaptınız, oyuncular sonunda tamamen hilesiz bir sunucu görecek büyük bir ilerleme bu gerçekten tebrikler..

lauwwie

Marangoz
En iyi cevaplar
0
skyblock /kod şeysi olmasa daha iyi olurdu

İlkutayhands

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bence launcher çok kötü oldu serverda 1800-2000 kişi varsa bugün nerdeyse yarıya düştü launcher'da bozukluk var serverda lag var önceden çok güzeldi ama şimdi insanların yarısı launcherda devam et tuşunun çalışmasını bekliyor . ama güzel bi fikir bence hacklerin gitmesi süper olucak (_/0.0\_)

janjel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ne yani linux kullananlar giremiyicekmi sunucuya ._.
wine kullan demeyin lütfen
[DOUBLEPOST=1434382270,1434189214][/DOUBLEPOST]cevap verecek varmı winede olmuyo D: