Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Best taktik ever : Bir takımı elediğinde yatağı almaya çalış bir gizli chest koy yatağı ona koy yatağınız patlarsa elde yedek yatak olur.

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.si neden lobi tüccarı kezban dedikoducu genç bi kız taklidi yapıyo ve 2.si lobi tüccrarının tam kafasında zıplarsan sonsuza kadar zıplıyosun ve son olarak 3.sü lobi tüccarının itleme mesafesinde 10 saniyeden uzun süre duran banlansın lobi tüccarı noknocback lileri itliyemiyor

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
1.si neden lobi tüccarı kezban dedikoducu genç bi kız taklidi yapıyo ve 2.si lobi tüccrarının tam kafasında zıplarsan sonsuza kadar zıplıyosun ve son olarak 3.sü lobi tüccarının itleme mesafesinde 10 saniyeden uzun süre duran banlansın lobi tüccarı noknocback lileri itliyemiyor
Şimdilik o kadar da kafaya takılacak bir mevzu değil bu. Görüşleriniz için teşekkürler, sistemi komple değiştirmezsek dikkate alırız bunları, ancak NMS ile bir mob türü ve özelliği belirleyerek orijinal mobların üzerine yazabiliyoruz. Bu metodu kullanarak halihazırda kimsenin tüccarını rahatsız etmemesini, öldürememesini sağlayabiliriz. Şu anda lobi tüccarının oyuncuları itmesi eğlenceden çok tüccarın yerini değiştirmemeleri için bir önlem aslında.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
bonimax adlı premium hesabımın ismi alınmış ve çok uzun süredir SonOyuncuya giremiyorum.
@I Fırın

xkingkral

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
neden oitc guncraft kapandı ? ben hep onları oynuyodum lütfen açınn

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
neden oitc guncraft kapandı ? ben hep onları oynuyodum lütfen açınn
Tamamen kapanmadı bazı hataları düzeltmek amacıyla bir bakım sürecine soktuk. Üzerinde çalıştığımız yeni oyunun (Orta Çağ Savaşları) yapım aşaması bitince bakıma devam edilecek.

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eee pre çarımın ismini değiştirdim artık BayMole değilim ama bir sıkıntı var yeni ismimle girmeye çalıştığımda bu oyuncu kayıtlı değil diyor ve hesap açmaya çalıştığımda maximum 2 kullanıcı diyor yani şu an asıl premium ile giremiyorum lütfen yardım @IRFN ee BayMole u silip onunla açabilir miyim??

Son düzenleme:

BayMole

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sw nizde hack kullananları şu yazı ile banlasanıza Ucan double epic extra multi tehlikeli öldürücü darbeli expert ultra mega killer pıçaklayıcı kafa kıran derinin üzerinde sigara söndüren penta ip perma ok atan blaze yok edicisi kan emen insanı hayattan sogutan grimalkin deşici vahşi lamia cadısı kız kaçıran karın deşen kara sakal matkaplı insanları konudan atan BAN

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Eee pre çarımın ismini değiştirdim artık BayMole değilim ama bir sıkıntı var yeni ismimle girmeye çalıştığımda bu oyuncu kayıtlı değil diyor ve hesap açmaya çalıştığımda maximum 2 kullanıcı diyor yani şu an asıl premium ile giremiyorum lütfen yardım @IRFN ee BayMole u silip onunla açabilir miyim??
Farklı bir IP adresi ile girip açabilirsin.