Snapshot Snapshot 14w06-07-08-10-11-17-18

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
50 lirayı kim kaybetmiş de biz bulalım :) premium hesabım yok ^^

Eğer cidden oyunlara veren değeri bilip emeğe saygılı olursanız "Bu oyun'a 50 lira az bile." dersiniz. (( Ezmek için söylemiyorum öyle bir amacım yok ))

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer cidden oyunlara veren değeri bilip emeğe saygılı olursanız "Bu oyun'a 50 lira az bile." dersiniz. (( Ezmek için söylemiyorum öyle bir amacım yok ))

ben de biliyorum, oyun güzel, parası az bile ama biz fakiriz napak :D

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bukkit 1.8.0 = Bug,Bug,Bug
Hadi Hayirlisi :)

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1400960947,1400960772][/DOUBLEPOST]
Ben Bukkit de ve spigot Da Kullanilan pluginlerde oluşan buglardan bahsediyorum OOooOOoo Söylemesi Bile uraştirici :)
Spigot çok fazla buga sahip yani önerim Bukkit.
Bu arada bende bazen buglar buluyom bunları Bukkit yapıcılarına bildirebilirsin.
İngilzce sorun değil Google Translate diye bir şey var :D .

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1400960947,1400960772][/DOUBLEPOST]
Spigot çok fazla buga sahip yani önerim Bukkit.
Bu arada bende bazen buglar buluyom bunları Bukkit yapıcılarına bildirebilirsin.
İngilzce sorun değil Google Translate diye bir şey var :D .
Bende Bukkit Tercih Ediyorum da Ben Bukkit Pluginlerinden Dolayi ortaya çikan hatalardan ve buglardan bahsediyorum :) Mesela ChestShop da Guncelleme ile Bug çikti İnsanlar Zengin oluyodu :D zaten bukkit bugu bulursam siteden bildiriyorum :)

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende Bukkit Tercih Ediyorum da Ben Bukkit Pluginlerinden Dolayi ortaya çikan hatalardan ve buglardan bahsediyorum :) Mesela ChestShop da Guncelleme ile Bug çikti İnsanlar Zengin oluyodu :D zaten bukkit bugu bulursam siteden bildiriyorum :)
Ben onu SkyDiamond da istemeden yakalndım.Arkadaşlara para verip onlara aldırtırıyodum dah bir ihanetçi arkadaş kendi ile beraber bizi banlattı.[DOUBLEPOST=1400961990,1400961925][/DOUBLEPOST]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Bu arada 14w20b ve 14w21b de ise sadece bug fix oldu onu bildireyim.

talha6851

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Özür görmemişim arkadaşlar

Son düzenleme:

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Emek hırsızlığının da bu kadarı,
Mcbaha.com bunları görmüyor sanma bunla alakalı yazı bile yazdı her şey gizli kalmaz[DOUBLEPOST=1401118947,1401118916][/DOUBLEPOST]Emek hırsızlığının da bu kadarı,
Mcbaha.com bunları görmüyor sanma bunla alakalı yazı bile yazdı her şey gizli kalmaz
Kaynak belirtilmiş dorumda.kardeşim dikatli oku

Tapatalk ile gönderildi

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
vay be 2-3 ay girmedik ne yenilikler olmuş şayet bu mapperler için iyi olacaktır ama customize bölümünü biraz uzman ve ingilizcesi iyi olan kişi için ideal bir ayar,ve isteyen herkes istediği biome'de oynayabilirler..[DOUBLEPOST=1401650185,1401650092][/DOUBLEPOST]
Evet B) Gercekten Bu Kadar Olacagını Sanmıyordum :aşık:
Tskkürler Notch :notch::notch::notch::notch: :D
bu arada Notch minecraft'ı geliştirmeyi kesti _jeb ve diğer arkadaşı yapıyor herhalde ve Notch başka oyun yapmak amacıyla kendi gelişmeyi kesti oyunu eğer kesmese şu an oyun daha güzel olabilirdi :D aynen 1.6 devrimi gibi