Snapshot Snapshot 13w16a

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Hayalimdeki atlar asdada cidden böyle hayal etmiştim. Her neyse, gerçekten çok güzel olacak. 1.6 çıkması lazım ühühühü. Ben orjinal almak istiyorum fakat ailem buna müsaade etmez :(
Atlar ile zombi ezebilsek daha iyi olcaktı böyle araba gibi olmuş uçuyorlar :D
Galiba max2 blok yükseğe atlayabilirken bazen Allah ne verdi 3-4-6-7-8-9 kafasına göre gidiyor :D

Geliştirilmesi lazım olan konular;
At ile suyun arasındaki bağlantıyı düzeltsinler at suya girince suyun tabanına inip ot yemeye başlıyor.
Suya düştüğü an at sizden bağımsız olup kafsına göre geri geri bile yüzebiliyor. (beyin sulandı tabi)
Buzun üzerinde çok keskin yan veriyor bunu biraz daha düzelte bilirler mesela el frenini çekince yavaş yavaş gibi.

Onun dışında gayet güzel olmuş ama güncelleme az işte keşke biraz daha fazla olsaydı :)

metekills

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben paramı seviyorum bir nick bir de skin için 50 TL vercek kadar aklımı yemedim daha :)
Bunu bu konuyu hazır yakalamışken ilk sayfasından yazayım;

Arkadaşlar korkuya hiç gerek yok crack çıkacak ve bunu isterse 50 launcher deistirsinler engelleyemezler.
Launcher değişmesinin sebebi crack kullanan kişileri korkutup minecraft premium'a yitmek.
Biraz bekleyin arkadaşlar oynar tadını çıkarır sonra biz bakarız tek fark biraz geç çıkar :)
Aslında Notch bizi engellemek istemiyor bir adam cracrkli oynayabilrmiyiz diye sormuş Notch da oynayabilirsiniz ama oyunu satın almadığınız için satın alırken çok üzüleceksiniz demiş yani crack Nocth için sorun değil.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bırak onu da crackli serverlar %0 zevkli. Keicraft a gidiyorum (Crackli kitsiz hunger games.). Chestten 1 adet iron çıkması yerinde iron sword çikiyor. Asla mcsg kıvamında bir kitsiz hunger games serveri bulamassın. Chestten hazır hazır kiliclar çikiyor. Gelelim factiona. Adamla item kasıyoruz admin yanımıza gelip bişiler yapiyor espriler yapiyor işimizi engelliyor. Yeri geldiğinde küfür ediyor. Hunger gamesde adam h@ck kullanıyor uçuyor adamları kesiyor etrafta ilgilenen 1 admin veya rehber bile yok. Bırak onu adam bizim adımızla girip itemleri paraları kendi çarına aktarıyor. Onu da bırak adam ban yiyince başka isimle giriyor. Yani nası bir şey bilmiyorum ama hepsi berbat serverlar. Candycraft içinde aynı problem. Adminler çocuk gibi. Adam bizi trollemek için skyblocku açmıyor. En azından zorla ikna ettik. Yani crackli servera giriyorsan çok acı çekeceksin demektir. Bende en yakın zamanda premium alıp bu problemden kurtulacağım

Deansk89

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bırak onu da crackli serverlar %0 zevkli. Keicraft a gidiyorum (Crackli kitsiz hunger games.). Chestten 1 adet iron çıkması yerinde iron sword çikiyor. Asla mcsg kıvamında bir kitsiz hunger games serveri bulamassın. Chestten hazır hazır kiliclar çikiyor. Gelelim factiona. Adamla item kasıyoruz admin yanımıza gelip bişiler yapiyor espriler yapiyor işimizi engelliyor. Yeri geldiğinde küfür ediyor. Hunger gamesde adam h@ck kullanıyor uçuyor adamları kesiyor etrafta ilgilenen 1 admin veya rehber bile yok. Bırak onu adam bizim adımızla girip itemleri paraları kendi çarına aktarıyor. Onu da bırak adam ban yiyince başka isimle giriyor. Yani nası bir şey bilmiyorum ama hepsi berbat serverlar. Candycraft içinde aynı problem. Adminler çocuk gibi. Adam bizi trollemek için skyblocku açmıyor. En azından zorla ikna ettik. Yani crackli servera giriyorsan çok acı çekeceksin demektir. Bende en yakın zamanda premium alıp bu problemden kurtulacağım
katılıyorum sana hungergameste hile kullanan çok sırf bu yüzden premium alıcam arkadaşla beraber

baturcrafter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Crysis 3'ü uzun zaman bekledim, bunu beklediğim kadar heyecanlanmadım, garip...

LitePro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bi sorum olucaktı bu atları bizden başkası kullanabilyor veya öldürebiliyormu ? köpek misali ?

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atlar ile zombi ezebilsek daha iyi olcaktı böyle araba gibi olmuş uçuyorlar :D
Galiba max2 blok yükseğe atlayabilirken bazen Allah ne verdi 3-4-6-7-8-9 kafasına göre gidiyor :D

Geliştirilmesi lazım olan konular;
At ile suyun arasındaki bağlantıyı düzeltsinler at suya girince suyun tabanına inip ot yemeye başlıyor.
Suya düştüğü an at sizden bağımsız olup kafsına göre geri geri bile yüzebiliyor. (beyin sulandı tabi)
Buzun üzerinde çok keskin yan veriyor bunu biraz daha düzelte bilirler mesela el frenini çekince yavaş yavaş gibi.

Onun dışında gayet güzel olmuş ama güncelleme az işte keşke biraz daha fazla olsaydı :)
Ben ata bile binemedim. Hep şahlanıyor :D

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ClassKing77 sana özelden mesaj attım bakarsan sevinirim

Bu arada çok güzel olmuş yeni update ama bir de kızlar gelecek deniyordu bazı yerlerde de NPC ler ile evlenebileceğimiz yazıyordu bir de 1-2 silah ekleselerdi süper olurdu :D

Bypass

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olur ancak crackliye ya olmazsa diye korkan arkadaşlar korkmasın çünkü launcherin oyuna faydası yok buna baktığımda sadece oyunun halini (snapshot olarak oynama veya normal oynama) değiştirebilme özelliği katmışlar bundan öncekinde ise şifre eklenmişti ve yenilikleri görebiliyorduk ve bu da premiumlara çok yaradı

AlpAktay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok aradım sonunda buldum.Alın linki hem nasıl yapacağınızı gösteriyor hemde altta linki veriyor

Arkadaşlar linki vermemişim afederisniz