Snapshot Snapshot 13w16a

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben premium force update yaptım henüz gelen bir şey yok. Sakin olun. Bu sadece ekran görüntüsü daha insanlara sunulmadı.

desruyel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben premium force update yaptım henüz gelen bir şey yok. Sakin olun. Bu sadece ekran görüntüsü daha insanlara sunulmadı.
internete yaz minecraft 13w16a snapshot indir de ıd şifreni gir oyna sadece premiumlar için bu özellik

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
Ben paramı seviyorum bir nick bir de skin için 50 TL vercek kadar aklımı yemedim daha :)
Bunu bu konuyu hazır yakalamışken ilk sayfasından yazayım;

Arkadaşlar korkuya hiç gerek yok crack çıkacak ve bunu isterse 50 launcher deistirsinler engelleyemezler.
Launcher değişmesinin sebebi crack kullanan kişileri korkutup minecraft premium'a yitmek.
Biraz bekleyin arkadaşlar oynar tadını çıkarır sonra biz bakarız tek fark biraz geç çıkar :)

Premium hesap almanızın amacı Skin değiştirebilme veya Premium sunuculara giriş yapabilmek değildir. Yabancı Premium sunucular oldukça zevklidir özellikle PVP sunucular ama tabii ki sadece bunlar için para vermeniz gerekmez. Sadece bu amaçla alanlar olabilir onlara lafım yok.

Ama asıl amaç bu güzel oyunu severek oynadığın oyunu sana sunan oyun yapımcılarına destek olmaktır. Düşünsene 50TL veriyorsun sadece bir seferliğine ve bu adamlar uzun yıllar boyunca bu oyunu geliştirecekler, sana daha iyi bir oyun sunmaya çalışacaklar, 50TL'nin hakkını kat kat kat fazlasıyla verecekler. Sen almasan o almasa bu adamlar nasıl kazanıp nasıl bu oyunu geliştirecekler? Bazı oyunlar vardır sevilmez kimsede bağış yapmaz oyun unutulur gider. Ama bu oyun madem bu kadar zevkli, o zaman bi 50TL'ne kıyda Premium al, adamlarda kazansın, oyunda gelişsin.

Bu mantıkla düşündüğünde sen bu oyunu oynamayı haketmiyorsun. Utanmadan gelmiş oynamak herkesin hakkı diyorsun, kesinlikle para vermeyenin oynamaya hakkı yok. Diğer insanlar özür dilerim bir sen mi akıllısın?

Şimdi birde bu açıdan düşün, 50TL çok mu? az mı? kazık mı yiyorsun? kararı kendin ver.

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Denemek isteyen arkadşlar özel mesaj atsınlar şşifreyi filan veriyim premium hesabin ama en ufak bi değişiklikte şifreyi değiştiririm

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu belirteyim atı ve eşeği dahi ehlileştirmek çok zor. Sürekli şahlanıyor. Yemek verince bir tek ağzını açıyor. Hiç kalp filan yok. O kadar da heyecan verici gelmedi. Belki de Multiplayer olarak oynamadığım içindir. :) Birkaç foto:

Benontis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium hesap almanızın amacı Skin değiştirebilme veya Premium sunuculara giriş yapabilmek değildir. Yabancı Premium sunucular oldukça zevklidir özellikle PVP sunucular ama tabii ki sadece bunlar için para vermeniz gerekmez. Sadece bu amaçla alanlar olabilir onlara lafım yok.

Ama asıl amaç bu güzel oyunu severek oynadığın oyunu sana sunan oyun yapımcılarına destek olmaktır. Düşünsene 50TL veriyorsun sadece bir seferliğine ve bu adamlar uzun yıllar boyunca bu oyunu geliştirecekler, sana daha iyi bir oyun sunmaya çalışacaklar, 50TL'nin hakkını kat kat kat fazlasıyla verecekler. Sen almasan o almasa bu adamlar nasıl kazanıp nasıl bu oyunu geliştirecekler? Bazı oyunlar vardır sevilmez kimsede bağış yapmaz oyun unutulur gider. Ama bu oyun madem bu kadar zevkli, o zaman bi 50TL'ne kıyda Premium al, adamlarda kazansın, oyunda gelişsin.

Bu mantıkla düşündüğünde sen bu oyunu oynamayı haketmiyorsun. Utanmadan gelmiş oynamak herkesin hakkı diyorsun, kesinlikle para vermeyenin oynamaya hakkı yok. Diğer insanlar özür dilerim bir sen mi akıllısın?

Şimdi birde bu açıdan düşün, 50TL çok mu? az mı? kazık mı yiyorsun? kararı kendin ver.
Admin Abi Haklı Önceki Yazımda Farklı Bir Düşünce Söylemiştim Ama Adminin Yazısını Okuduktan Sonra İfademi Değiştirdim.! Yazından Dolayı Tebrikler .! .)

MineisLife

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben paramı seviyorum bir nick bir de skin için 50 TL vercek kadar aklımı yemedim daha :)
Bunu bu konuyu hazır yakalamışken ilk sayfasından yazayım;

Arkadaşlar korkuya hiç gerek yok crack çıkacak ve bunu isterse 50 launcher deistirsinler engelleyemezler.
Launcher değişmesinin sebebi crack kullanan kişileri korkutup minecraft premium'a yitmek.
Biraz bekleyin arkadaşlar oynar tadını çıkarır sonra biz bakarız tek fark biraz geç çıkar :)

Almıyor yada alamıyorsan, saygılı ol en azından alamıyorum de geç
oyunu oynamayı biliyorsun ama, bu oyunu yaratanların servis sunanlarında bir beklentisi olacak elbet
sizin gibiler varolduğu sürece ne oyun yapılır nede geliştirilir.

Deansk89

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
(Korsan kullanıcılara kötü haber; muhtemelen 1.6’nın resmi çıkışını beklemek zorunda kalabilirsiniz :D) nedemek istedin anlamadım :D

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Korsan kullanıcılara kötü haber; muhtemelen 1.6’nın resmi çıkışını beklemek zorunda kalabilirsiniz :D) nedemek istedin anlamadım :D
Yani şu anda force update yapınca bu özellikler gelmiyor. Mojang'ın sitesinden Snapshotu (beta gibi) indrimen lazım. Bunun içinde Premium hesabın kullanıcı adı ve şifre ben yaptım at hiçbir şey yapamadım :D Hep şaha kalkıyor. Belki de ben de olmadı. Ama bunu bir de server ortamında düşünürsek zevki çıkar. :D

Villager

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayalimdeki atlar asdada cidden böyle hayal etmiştim. Her neyse, gerçekten çok güzel olacak. 1.6 çıkması lazım ühühühü. Ben orjinal almak istiyorum fakat ailem buna müsaade etmez :(