Snapshot Snapshot 13w16a

TheVM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forumda herkes mi crack'li oynuyor ya? :(
Kepazeliğe bak.
Türkiye'nin en büyük Minecraft forumu; ama üyelerin neredeyse hepsi crackli oynuyor. :(
Ben Minecraft'ın resmi forumuna geri dönüyorum. :/
Malesef bende crekli kulaniyodum oynamaya başladigindan sora 2 3 ay gecti ve aldik :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft benim için daha ilgi çekici bir hale gelene kadar premium almayacağım :D

mancrazy92

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bunun parayı sevmekle alakası yok insanların verdiği emeklerin hakkını yiyorsunuz.Bu parayı istemek en doğal hakları.Bizim gibi premium sahipleri en iyisini yapıyor.Laf sokmaya çalışacağına 50 TL biriktir Migrostan İninsal card alıp para yüklet öyle al.Biz amele miyiz bu kadar uğraştık ? Ayıp size.

Emirhlc55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya bunşarı mı bekliceniz mo'creaturesi indirin at bölümü kısmında her yerini silin LIN SİZE 1.6 :D

CreeperTheBomb

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar bunun sifre yazmadan giris yapabilenini bilen verebilirmi lütfen ben kayıt olmayı bilmiyorum minecraft.nete kayıt etmior önceden olmustum ama artık nedense etmiyor baska bir yere atiyor? lütfen ya biri bana kayıt car versin yada bana korsanını verin lütfen :( :( :(

ClassKing77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar bunun sifre yazmadan giris yapabilenini bilen verebilirmi lütfen ben kayıt olmayı bilmiyorum minecraft.nete kayıt etmior önceden olmustum ama artık nedense etmiyor baska bir yere atiyor? lütfen ya biri bana kayıt car versin yada bana korsanını verin lütfen :( :( :(
Satın alman lazım :) Ve iş minecraft.net kayıt olunca bitmiyor.

MinerGokhan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0