Snapshot Snapshot 13w16a

Specthor

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi oynadım oyunu atlar manyak bişi çok hızlılar halılar falanda güzel güzel yapmışlar kement i iyi düşünmüşler

umut573

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim herkes crackle oynuyosa sana ne madem biliyodun herkes cracklıi neden şimdiye kadar bu forumdasın bide rütben altı madencisi olucak. bi daha böyle hava atmak için gelme
kardeşim sen de konudaki diğer mesajlarımı okumadan önyargıya kapılma bir daha olur mu? :)

umut573

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aradabir007 Birkaç düzeltmede daha bulunayım:
13w17a snapshot'u ile halı crafting'inde değişiklik yapıldı.
Artık 2 wool ile 1 halı bloğu yerine 3 tane halı bloğu veriyor.

Ayrıca yeni bir blok daha eklendi.
Hardened Clay ismi verilen blok Clay bloğun fırında pişirilmesi ile elde edilebiliyor.

SiLveRLeaD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Atlar gerçekten lazım olacak bence.. :D Hemen çıksın..

desruyel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
alkatraz böyle bir şey yok öyle bi dağ sadece yapay olur minecraftta havada uçan değişik villager yerimsi dağlar vardır yani daha gelmemiştir

alkatraz12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Snapshot 13w17a çıktı belki ondan gelmişti ve ben çöl biom unda dolaşırken buldum el yapımı deyil

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar crackli kullanmak berbat bir şey ya o güzel mcsg serverlarına girip lehamam, gamevidztr gibi kanallarla güzel kitsiz oyun oynamak istiyorum, minez oynamak istiyorum, kendime ait nickim, istedigim zaman degistirebileceğim skinim olsun istiyorum ve alıcam premium!

Herobrine'ın Çırağı

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar crackli kullanmak berbat bir şey ya o güzel mcsg serverlarına girip lehamam, gamevidztr gibi kanallarla güzel kitsiz oyun oynamak istiyorum, minez oynamak istiyorum, kendime ait nickim, istedigim zaman degistirebileceğim skinim olsun istiyorum ve alıcam premium!
Yürü be koçum kim tutar seni!