Skyrim Roleplay | İlk kez...

Canlandıracağımız Hikayeyi Nasıl Buldunuz?

• İyi

Kullanılan: 28 62.2%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 11 24.4%
  • Kötü

Kullanılan: 5 11.1%
  • Değiştirilmeli

Kullanılan: 1 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    45

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haritayı göstermek için sunucuyu açacaktık fakat onun yerine sizlere resim göndermeye başlayacağız.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ben Ulfric_Stormcloak olabilirmiyim

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1391796254,1391696245][/DOUBLEPOST]Öncelikle tekrardan merhaba arkadaşlar..
Bildiğiniz gibi projemiz tüm hızıyla devam ediyor.Öncelikle belirtmek isterimki kapasitesi şimdilik 40 Kişilik kalacaktır.Ram konusunda bir sıkıntı yok amacımız kaliteli bir sunucu olmak zamanla belki yükseltebiliriz.
Sizlere yeni eklentilerden bahsetmek istiyorum;
-Büyü gücü
-Bir işe girebilme sistemi. (Her önüne gelen odun kesemiyecek.İşlere girenlerden alabilecekler yada kendileri girecek.örnk.Oduncu-Demirci)
-Uyku sistemi
-Üşüme sistemi
Şimdilik bunları söylüyorum gerisini serverimize girdiğinizde görüceksiniz ..) Beklediğiniz için teşekkürler.Emin olun beklentilerinizin karşılığını alıcaksınız.

Sistemimiz
[url=http://hizliresim.com/KrJVpV] [/URL]
Takip İçin;
www.fb.com/ShadowCraft35

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ShadowCraft'ın verdiği bilgiyi düzeltmek istiyorum. Sunucunun kapasitesi 100 kişi olacaktır. Forum smf sistemine geçildi(yakında adresi vereceğiz). Sunucu açık şu an düzenlemeler yapıyoruz. İyi günler...

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence güzel olucak eğer açılıp direk kapanmazsa neyse Elder Scrolls Oyuncusu olarak serveri çok sevdim ancak bir sorum olacak ırkların kendilerine has özellikleri var mı ?

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence güzel olucak eğer açılıp direk kapanmazsa neyse Elder Scrolls Oyuncusu olarak serveri çok sevdim ancak bir sorum olacak ırkların kendilerine has özellikleri var mı ?
Beta sürecinden sonra olmasını umuyoruz.
-/me ( eylem örnek: /me elini kılıcına götürür )
-/do ( bildirmek için kullanılabilir örnek: /do kılıcı elindedir)
-/b (oyun dışı olan konuşmalar için /b ... )
eklenmiştir. Ayrıca oyundakilere sağ tıklayıp , görünüşünü öğrenebilirsiniz. Herkes kendi görünüşünü ''/kaydet ... '' komutu ile yazabilir.

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta sürecinden sonra olmasını umuyoruz.
-/me ( eylem örnek: /me elini kılıcına götürür )
-/do ( bildirmek için kullanılabilir örnek: /do kılıcı elindedir)
-/b (oyun dışı olan konuşmalar için /b ... )
eklenmiştir. Ayrıca oyundakilere sağ tıklayıp , görünüşünü öğrenebilirsiniz. Herkes kendi görünüşünü ''/kaydet ... '' komutu ile yazabilir.
Anladım güzel olucak bence bu arada bildiğim bir kaç mod var oyuna long bow , asa felan ekliyor öyle bir şey kurmayı düşünüyor musun ?

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O da var ama eşyalar skyrim eşyası değil derken anlıyamadım skyrimde asa long bow ve benzeri şeyler var ancak şu thorchlu ve enderpearlli arrow şeyi mantıksız o doğru .
long bow daha çok ingilizlerin,çinlilerin ve japonların kullandığı bir silahtır,kuzeylilerle alakasız bir silah ve modlu olursa pek tadının çıkmayacağını düşünüyorum,çünkü modlu daha çok abartılı olur.Patlamalar falan vs.