Skyrim Roleplay | İlk kez...

Canlandıracağımız Hikayeyi Nasıl Buldunuz?

• İyi

Kullanılan: 28 62.2%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 11 24.4%
  • Kötü

Kullanılan: 5 11.1%
  • Değiştirilmeli

Kullanılan: 1 2.2%

• Kullanılan toplam oy
    45

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
serverda Ulfric Stormcloak olmam mümkünmü The elder scrolls evreni hakkında büyük bilgim vardır Stormcloaklarının isyanının nedenlerini faktörlerini herşeyini bilirim referanslarım bile var skyrimi iyi bildiğim hakkında @GreenDark41 @Ömer(BrayJademence) @Schaffer79

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Demachto

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslara Katılıyorum acılırsa cok güzel olur fakat bence textureler bir serveri en güzel yansıtan seydir.Bence Kendi Texturenizi olusturun yada bir textureye göre oyunu düzenleyin Örn: Zindevcraft bi bakın bence.

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslara Katılıyorum acılırsa cok güzel olur fakat bence textureler bir serveri en güzel yansıtan seydir.Bence Kendi Texturenizi olusturun yada bir textureye göre oyunu düzenleyin Örn: Zindevcraft bi bakın bence.
Haklısınız.En yakın zamanda yeni bir texture pack oluşturup sizlerin sunumuna sunucaz.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
serverda Ulfric Stormcloak olmam mümkünmü The elder scrolls evreni hakkında büyük bilgim vardır Stormcloaklarının isyanının nedenlerini faktörlerini herşeyini bilirim referanslarım bile var skyrimi iyi bildiğim hakkında @GreenDark41 @Ömer(BrayJademence) @Schaffer79
Ne diyor bilmiyorum ama çocuğun Skyrimde bilmediği şey yok skypede konuşuyoruz 2 de bir müzik atıyor Skyrim müziği falan gıcık oldum çocuğa :SDAFADF

guy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ShadowCraft adlı üye ekibimizdendir. Benim yerime o da cevaplayabilir.

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bugün sitemiz açılıyor..! Beta serverimiz için başvuru forumları açılacak sakın kaçırmayın..!
Gelişmeler için;
Facebook Adresimiz;

www.fb.com/ShadowCraft35

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ulfric stormcloak olabilirmiyim emin olabilirsinizki skyrim temalı bi svde adminlerden daha fazla role hakim olurum