Sizce orjinal MİNECRAFT almalı mıyım?

Sizce Orjinal Minecraft almalı mıyım?

• Evet

Kullanılan: 31 79.5%
  • Hayır

Kullanılan: 3 7.7%
  • Farketmez

Kullanılan: 5 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    39

Rinkk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
başlıktada belirttiğim gibi Minecraft oyunu malum artık herkes tarafından oynanılıyor ve her geçen günde gelişiyor. Ancak ben halen bir premium minecraft'a sahip değilim sizce oyunu almalı mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca premium serverlere girmek ve skin değiştirmek dışında avantajları var mı? Yazarsanız iyi olur.

beko401

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk önce paran varsa almalısın, sonuçta notch izin vermişti ama paran yoksa demişti :). Pre hesap açıkçası seni daha prestijli yapar ve bence en önemlisi vicdanın rahat ben bunu satın aldım parasını ödedim rahat rahat oynarım diyebilmek. Tabi bu olay kişiden kişiye değişir, kimisi bunu umursamaz bilgisayarındaki her şey cracktir emeğe saygısı yoktur falan. Ama benim tavsiyem satın alman.

Rinkk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklısın kardeşimde 50 TL'de çok pahalı işte parasında değilim kartımda da tam 50 TL var ama o oyun için biraz pahalı gibi geldi bana şöyle bi 35 TL olsa tamamda işte.. :D

beko401

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft sınırsız bir oyun hani böyle birkaç kez bitirip kenara atacağın bir oyun değil ve bir kez aldınmı tüm güncellemeler bedava. Bu yüzden bence değer. Bu arada euro yüksek sanırım şu ara bence euro düştüğünde al hani çok düşünüyorsan parayı :)

heysen83

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben aldım kasma falan en küçük bir problem yok

Rinkk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
50TL pahalı geliyorsa buyrun gift code çekilişi yapıyoruz :)

Teşekkürler, çekilişe katıldım. Umarım kazanırım.

Ayrıca konu güncel arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.[DOUBLEPOST=1372410639,1372370619][/DOUBLEPOST]Konu güncel arkadaşlar, fikirlerinizi bekliyorum.

MadironD43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim eğer alacaksan görüşelim 35tl'ye sana satabilirim. tabikide istersen taniyan tanir cok kişiye sattim. skype : darkcraft34

batuhna

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bence al Premium dağa iyi minecraftını dağa güzel yapıyor.

Rinkk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim eğer alacaksan görüşelim 35tl'ye sana satabilirim. tabikide istersen taniyan tanir cok kişiye sattim. skype : darkcraft34

Çok saçma 50 TL'lik şeyi 35 TL'ye satıcaksın senin burda hiçbir karın olmayacak.

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence al oyun her gün gelişiyor paralı olabilir

DJ_Minecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bencede alma 2 - 3 server için 50 TL deymez bedava türk serverler var crackle girebiliyosun boşuna 50 TL verirsin hem premiumla cracked arasında hiçbir değişiklik yok multiplayerdada skin kullanabiliyosun başkasının ismiyle bence alma :) :*

heysen83

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bencede alma 2 - 3 server için 50 TL deymez bedava türk serverler var crackle girebiliyosun boşuna 50 TL verirsin hem premiumla cracked arasında hiçbir değişiklik yok multiplayerdada skin kullanabiliyosun başkasının ismiyle bence alma :) :*

eğer başkasının ismiyle girersen o kişinin hakkına giriyorsun bence al oyunla ilgili hiçbir teknik sorun yaşamıyorsun ama yinede seçim senin

NOT : eğer benim nickim ile girersen 2 elim yakanda :D

Agenor

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bencede pre hesap al hem teknik bakımı tarafıda ii ve diğer paralı oyunlar gibi aldın indirdin sonra sildin tekrar indirmek için alman lazım (bu bazı oyunlarda olur) minecraft öle değil direkt hesabını pre yapıor ve 200 kb lik exe dosyası varya hani indirince login failed diyen işte pre yapınca orda login hatası vermez bilgisayarına orjinal minecraft dosyaları yükler ve fazla boyutuda olmadığı için net cafeden bile pre olarak oynayabilirsin.Bu arada minecraftın crackli hali orjinalinden daha çok kasıor Benim bazı arkadaşlar crackliyken minecraftları çok kasıodu pre geçtiklerinde kasmaları baya bi azaldı bende şu anda pre olmadığı için oynamıyorum bende alıcam bu aralar pre hesap ne uzun oldu be roman yuazdım :D

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben almıştım, şimdi de iyi ki almışım diyorum :).