Sizce orjinal MİNECRAFT almalı mıyım?

Sizce Orjinal Minecraft almalı mıyım?

• Evet

Kullanılan: 31 79.5%
  • Hayır

Kullanılan: 3 7.7%
  • Farketmez

Kullanılan: 5 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    39

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk önce paran varsa almalısın, sonuçta notch izin vermişti ama paran yoksa demişti :). Pre hesap açıkçası seni daha prestijli yapar ve bence en önemlisi vicdanın rahat ben bunu satın aldım parasını ödedim rahat rahat oynarım diyebilmek. Tabi bu olay kişiden kişiye değişir, kimisi bunu umursamaz bilgisayarındaki her şey cracktir emeğe saygısı yoktur falan. Ama benim tavsiyem satın alman.

Ailem İzin Vermiyor Kendi Paramla Orjinal Oyun Almaya Ben De Alamıyorum :'(

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Paran varsa al ama belli bir süreden sonra sıkılıyorsun.

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence para verme çünkü her gün çekilişler oluyor gördüğün hepsine katıl elbette sana da çıkar 50 TL cebine kalır.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ne yalan söyleyeyim eğer ailen izin veriyorsa al benim ailem kesinlikle oyuna para vermeyi kabul etmiyorlar bende bir işe girinceye kadar bütün oyunları korsan oynuyorum

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Ne yalan söyleyeyim eğer ailen izin veriyorsa al benim ailem kesinlikle oyuna para vermeyi kabul etmiyorlar bende bir işe girinceye kadar bütün oyunları korsan oynuyorum

Bende 100 liram vardı steama para yatıralım dedim git internetten indir diyorlar.Babamın 700 liralık saati var.Sen 700 liraya saat almak zorundamısın?

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence al.Server için alma diyen zeki arkadaşlar MineZ - MCSG gibi kaliteli Türk serverları varsa ip verinde girelim bi.Bende çok istiyorum annemi ikna ettim ama babam kredi kartı numarası verilmez.Para çalarlar diyor.Hemde istediğin skinle kendi adınla girersin.Lag sorunu bencede olmuyor orjinallerde.Ama cracked oynanmıyor.Hemde Feed The Beast'deki modpackler Technic Launcherdeki modpacklari oynarsın.Cracked de var elbette.Fakat Tekkit ve Feed The Beast serverleri hiç kalmadı.Önceden Triple Tekkit vardı oynardım ama şimdi yok maalesef o yüzden al derim kendine bi arkadaş bulursun skypeyle oynarsın orjinal serverleri modlu yada modsuz.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Bence al.Server için alma diyen zeki arkadaşlar MineZ - MCSG gibi kaliteli Türk serverları varsa ip verinde girelim bi.Bende çok istiyorum annemi ikna ettim ama babam kredi kartı numarası verilmez.Para çalarlar diyor.Hemde istediğin skinle kendi adınla girersin.Lag sorunu bencede olmuyor orjinallerde.Ama cracked oynanmıyor.Hemde Feed The Beast'deki modpackler Technic Launcherdeki modpacklari oynarsın.Cracked de var elbette.Fakat Tekkit ve Feed The Beast serverleri hiç kalmadı.Önceden Triple Tekkit vardı oynardım ama şimdi yok maalesef o yüzden al derim kendine bi arkadaş bulursun skypeyle oynarsın orjinal serverleri modlu yada modsuz.
belli bir yerden sonra bıkıyorsun.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın kardeşimde 50 TL'de çok pahalı işte parasında değilim kartımda da tam 50 TL var ama o oyun için biraz pahalı gibi geldi bana şöyle bi 35 TL olsa tamamda işte.. :sırıtmak:

Playstation oyunları 110 liradan başlıyor.Ayrıca 1.6'da daha pahalı olabilir.Elini çabuk tut

cancarlokaya0755

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
alma korsan takıl :sırıtmak:
kardeşim emeğe saygın anladoğım kadarıyla %0 Bence kesinlikle premium almalısın bende aldım hiçbir sorun yok 2 dakka sonra oyun senin istediğini yap ^^[DOUBLEPOST=1373979989,1373979875][/DOUBLEPOST]
Ailem İzin Vermiyor Kendi Paramla Orjinal Oyun Almaya Ben De Alamıyorum :'(
Kardeşim onunda Çözümü var Seyahate çıktığında Avustralyada satılıyor- amerikada satılıyor - inglintere gibi yerlerdede satılıyor bence seyahate çıktığında al yanına 50 tl yi geldiğinde oyna minecraftını keyfini çıkar he eğer olmadı git 1 milyon çekiliş var 1 inde çıkar yani şansını değerlendir bence.[DOUBLEPOST=1373980080][/DOUBLEPOST]
Bende 100 liram vardı steama para yatıralım dedim git internetten indir diyorlar.Babamın 700 liralık saati var.Sen 700 liraya saat almak zorundamısın?
1 kere kardeşim ne alakası var adam bizle paylaşmış almalımıyım yoksa almamalıyımmı diye ? sen babanın 700 tl'lik saatinden bahsediorsun ne âlâka ?[DOUBLEPOST=1373981009][/DOUBLEPOST]
Haklısın kardeşimde 50 TL'de çok pahalı işte parasında değilim kartımda da tam 50 TL var ama o oyun için biraz pahalı gibi geldi bana şöyle bi 35 TL olsa tamamda işte.. :sırıtmak:[/quot
Bencede alma 2 - 3 server için 50 TL deymez bedava türk serverler var crackle girebiliyosun boşuna 50 TL verirsin hem premiumla cracked arasında hiçbir değişiklik yok multiplayerdada skin kullanabiliyosun başkasının ismiyle bence alma :) :*
Kardeşim Emek Hırsızlığını Çok İyi Yansıtıyorsun Bravo Başka bir şey diyemem !

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
kardeşim emeğe saygın anladoğım kadarıyla %0 Bence kesinlikle premium almalısın bende aldım hiçbir sorun yok 2 dakka sonra oyun senin istediğini yap ^^[DOUBLEPOST=1373979989,1373979875][/DOUBLEPOST]
Kardeşim onunda Çözümü var Seyahate çıktığında Avustralyada satılıyor- amerikada satılıyor - inglintere gibi yerlerdede satılıyor bence seyahate çıktığında al yanına 50 tl yi geldiğinde oyna minecraftını keyfini çıkar he eğer olmadı git 1 milyon çekiliş var 1 inde çıkar yani şansını değerlendir bence.[DOUBLEPOST=1373980080][/DOUBLEPOST]
1 kere kardeşim ne alakası var adam bizle paylaşmış almalımıyım yoksa almamalıyımmı diye ? sen babanın 700 tl'lik saatinden bahsediorsun ne âlâka ?[DOUBLEPOST=1373981009][/DOUBLEPOST]

Bben o adama bir şey demiyorum
Praetorian mesajından bahsediyorum.Lütfen okumayı öğrenin.700 tlik saatte ne demek istediğimi anlamadıysan bir şey demiyorum zaten.

cancarlokaya0755

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Kardeşim Bende Olayı Kavrayamadım Neyse Yanlış Anlaşıldıysa En İçten Özürlerimi Dilerim ...