Yardım Sıfırdan Bukkit Açacağım(vps) Aklımdaki Sorulara Cevap Ariyorum

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben portacmak.com dan portumu actim hatta forumdan rahat bi 10 kisi serverima girdi ama bi kısım giriyor login yapamadan düsüyor baglanti kopuyor bazi arkadaslar ise saatlerce oynuyor hiçbir şey olmuyor bu neyden kaynakli oalbilir ?

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
05:06 PM [SEVERE] Could not pass event EntityChangeBlockEvent to Factions v1.6.9.3
05:06 PM [SEVERE] Could not pass event EntityChangeBlockEvent to WorldGuard v5.6.5

şu yazinin bazen factions bazen wg bazen nowither gibi birbiriyle alakasız pluginlerin isimlerini yazarak sürekli devam ettiği ve serveri kastırdığı oluyor. Bu yazı cıkıyorsa sorun nedir ne anlama geliyor yani bu ?

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

serveri kendi pcm'den kurup takilirken birden bire bu basliyor ve servera kendi pc'mden baglanmama ragmen inanilmaz bir lag oluyor bunun nedeni nedir kafayi yiyeceğim ?

tahaerim12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konu nasıl açılıyor yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

tahaerim12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
konu nasıl açılıyorrrrrrrr yardım edin

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sağ üste yeni konu olustur var ona bas

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu ne zaman başladı yani bundan önce yakın zamanda bişi yaptınız mı onun üzerinden gidelim mesela 1.4.6 ya yükseltmek gibi

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bukkiti kullanmaya basladigim ilk günden beri var bu arada 3 tane yaziyor duruyor lag falan olmuyor ama bazen bi başliyor dakikalarca sürekli yaziyor hem paneli muaf ediyor hemde serveri kastiriyor

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Peki pluginler server içinde çalışıyor mu yoksa kod girdikten sonra mı hata veriyor.

Edit: Bu arada bir konuda yazdığın yorumu gördüm ve biraz üstüme alındım :D sevindim Serverinde yardıma ihtiyacın olursa biliyorsun ulaşabilirsin.

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ahah :D kesinlikle yardimlarin olmasaydi buralara gelemezdim :)
Bu arada pluginler calisiyor fakat serverda genel olarak bir lag başliyor. O plugin isimlerinde bazen no wither , bazen factions , bazen worldguard vb. degisik degisik ve birbiriyle alakasiz pluginler yaziyor. Could not pass event EntityChangeBlockEvent to hepsinde genel olarak mevcut acaba o ne demek :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

hangi plugini kullandığına göre değşir. Gropumanager için ;
kişi ye ekleme /manuaddp isim perm
gruba eklemek için /mangaddp group perm

ahah :D kesinlikle yardimlarin olmasaydi buralara gelemezdim :)
Bu arada pluginler calisiyor fakat serverda genel olarak bir lag başliyor. O plugin isimlerinde bazen no wither , bazen factions , bazen worldguard vb. degisik degisik ve birbiriyle alakasiz pluginler yaziyor. Could not pass event EntityChangeBlockEvent to hepsinde genel olarak mevcut acaba o ne demek :D

O çoğu zaman plugin ile serverin versiyonu uyşmazsa yada plugin beta sürümündeyse olur. Ama bir resim olursa daha ayrıntlı konuşabilrim

Ahmet1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağol Arkadaşım Allah Razı Olsun Benim Birgün Vps serverim Olursa Seni BasKurucu yapcam