Yardım Sıfırdan Bukkit Açacağım(vps) Aklımdaki Sorulara Cevap Ariyorum

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla groupmanager su an calisiyor gibi yaptiklarim oluyor umarım bir sorunla karsılasmam. Bir de mesela /help yazan oyuncularda DiffCraft Plugin Packeti yazsin istiyorum komutlar yazmasin istiyorum onu nasıl ayarlarim ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sanırım essentials dey idi bir bakıyım sende bak bulursan buraya yaz

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
essentials helpi falan kurcaladimda bulamadım :S Birde suffix: '&b' şu kısım yazi rengi değil mi chatteki ? bunu ne yaparsam yapiyim chatteki yazi rengi beyaz oluyor

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Onu suffix e yazmayacaksın çünkü suffix son ek demek yani lakap olarak kullanılıyor örneğin [Ataberk "Baba"] bu baba suffix sen suffix i mavi yapmışsın ama oyuncuna suffix vermemişsin sanırım.

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla kardesim ne kadar tesekkür etsem az sana. Eğer her şeyi bitirebilirsem salı aksamı 5 kisilik olarak serveri acip bi test yapicam forumda konuyu paylasirim

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuncular chatte konusurken faction isimleri gözükmüyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
faction pluginin de bir sorun olabilir belkide eski versionunu indirmişsindir bir daha kur
ve ya
factionun config inde bulabilirsin true yi false yaptıysan, olabilir

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam plugini bastan kurdum düzeldi . faction kurmak icin belirli bir para limtii olsun istiyorum her önüne gelen kurmamalı bunu nasıl ayarlarim ?

onuda yaptim configten eco bölümünü ayarlamak gerekiyormuş :D

Darke2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aklimdaki her soru çözüm buldu arkadaslar serverim tamamiyle hazirdir sadece vps bulmasi kaldi. birde groupmanager'da essentials.back komutu yer almiyor fakat oyuncular /back komutunu kullanabiliyor bunu engelleyemiyorum :(

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş 2. sorunun cevabı precious stones o plugin dediğin işe yarıyor madenden yapılan bloklarla wg yapabiliyor oyuncular mesela 1 emerald block la 10 10 biyer wg leye bilirsin

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
back komutunu engellemek için " - -essentials.back" yazman gerekiyor yani normal yetkinin başına "-" koyarsan o insan o komutu yapamaz.