Serverine "Pluginer/Web Coder" Arayan Ulaşsın

MertMc07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş uzatmayın 5 6 yıldır bu amerika oyununu oynuyorum 3 yıl builderlik 2 3 yıl da pluginlerllik yaptım 3 yılda hackerlik yaptım isteyen ulaşır mesaj atar isteyen atmaz size kalmış hadi ben kaçtım aeo

kardeş uzatmayın 5 6 yıldır bu amerika oyununu oynuyorum 3 yıl builderlik 2 3 yıl da pluginlerllik yaptım 3 yılda hackerlik yaptım isteyen ulaşır mesaj atar isteyen atmaz size kalmış hadi ben kaçtım aeo

NpJustWatch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her site tasarımcısıyım diyene inanmayın. Daha önceden yapmış olduğu herhangi bir örnek felan var mı? Varsa konuya yaz da millet görsün ona göre değerlendirsin. Forumda o kadar site tasarımcısıyım diye geçinen var ama nerdeyse hiç elle tutulur örnek yok. Bence çok garip bir durum. Serverinde yetkili olarak alacaklar iyi düşünsün derim.
o kadar biliyorsan senin elle tutulur örneklerini paylaş bakalım.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
o kadar biliyorsan senin elle tutulur örneklerini paylaş bakalım.
Profilimi inceledin mi? neyse sen zahmet etme.

Kod:
HTML&CSS&JAVASCRİPT-PHP&MYSQL uzmanı(Gerçekten uzman daha iyi olduğunu kanıtlayacak varsa buyursun gelsin) C,C++,C#,MSSQL,Java,SQLite,Assembly bilgini(Bunlarda herhangi bir iddaam yok). www.candycraft.net sitesini yapan ve www.turkoyuncumc.com, www.legendcrafttr.com sitelerinde kullanılan CWScript'i(Piyasadaki en iyi script denebilir. Daha önce alpha versiyonunu paylaşmıştım) kodlayan kişi. Kısaca Webmaster...

Yukarıdaki yazı profilimdeki hakkında kısmından alıntı.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Kesinlikle haklısın, sonucta konuyu acan @MertMc07 de olsa @ummet2015 projelerini paylasmalı diymi.. Adam herseyi biliyorum demis, insan bi projelerini referanslarını ekler konuya bir zahmet.
Ya siz dalgasına mı msj atıyonuz anlamıyom ki elle tutulur örnek zaten attım ben napmam lazım daha anlamadım ki. Al sende

HTML&CSS&JAVASCRİPT-PHP&MYSQL uzmanı(Gerçekten uzman daha iyi olduğunu kanıtlayacak varsa buyursun gelsin) C,C++,C#,MSSQL,Java,SQLite,Assembly bilgini(Bunlarda herhangi bir iddaam yok). www.candycraft.net sitesini yapan ve www.turkoyuncumc.com, www.legendcrafttr.com sitelerinde kullanılan CWScript'i(Piyasadaki en iyi script denebilir. Daha önce alpha versiyonunu paylaşmıştım) kodlayan kişi. Kısaca Webmaster...
bak burdaki www.candycraft.net ile www.turkoyuncumc.com,www.legendcrafttr.com benim scriptlerimi kullanıyorlar. Hatta yakın zamanda bir kaç site daha kullanmaya başlayacak. Daha ne yazıyım ben?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Ya siz dalgasına mı msj atıyonuz anlamıyom ki elle tutulur örnek zaten attım ben napmam lazım daha anlamadım ki. Al sende

bak burdaki www.candycraft.net ile www.turkoyuncumc.com,www.legendcrafttr.com benim scriptlerimi kullanıyorlar. Hatta yakın zamanda bir kaç site daha kullanmaya başlayacak. Daha ne yazıyım ben?
Size birsey dediğimiz yok, konuyu açan arkadas icin söylüyorum. O kisinin kendi referans ve projelerini konuya eklemesi lazım diyorum. Eklediği youtube kanalı söyledikleri için yetersiz zaten. Birkaç plugin tanıtımı var.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Kesinlikle haklısın, sonucta konuyu acan @MertMc07 de olsa @ummet2015 projelerini paylasmalı diymi.. Adam herseyi biliyorum demis, insan bi projelerini referanslarını ekler konuya bir zahmet.
Yukarıdaki mesajdan alınmış aşağıdaki örnek için ben bu https://forum.gamer.com.tr/konu/ser...der-arayan-ulassin.313023/page-2#post-1771724 mesajı attım. Düzgün mesaj yamamışsın benim yapabileceğim bir şey yok.
sonucta konuyu acan @MertMc07 de olsa @ummet2015 projelerini paylasmalı diymi..

Realizes

play.RevolutionMC.com Yakında !..
En iyi cevaplar
0
Bu işe yeni başladığını görüyorum Sadece cümlede belirttiğin "her şeyi biliriz evelallah" tümcesi konunun bozulmasına yol açtı. #1 yorumu düzelterek ve dürüst olarak abartmadan yazman durumunda konuna olması gereken ilginin geleceğini düşünüyorum. Arkadaşların seni iğnelemesi gayet normal. Eleştirilerden kendine bir yol haritası çizerek yazılım hayatına devam edebilirsin. Iyi Forumlar.

Not : Arkadaşımızı gömmek yerine yol göstermek daha doğru bir hareket. Saygı

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Not : Arkadaşımızı gömmek yerine yol göstermek daha doğru bir hareket. Saygı

Güzelim Türkçemizde "Dost acı söyler" diye bir atasözü var. Bence bu durumu çok iyi açıklıyor. Ben bu işi profesyonel olarak yapıyorum ve bu meslekte acemilere iş yok. Bende acemi oldum. Çıkıpta ben "her şeyi bilirim evelallah" demedim. Herkes yerini bilmeli.

MertMc07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam kesin kardeşim hub suncuuda görev yapıyorum artık site ve pluginlerine ben kasıyorum hadi eyw uzatmayın bu kadar.