Serverine "Pluginer/Web Coder" Arayan Ulaşsın

MertMc07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Saglam Pluginer Site Tasarımcısı vB... Herşeyi biliriz allaha şükür RPG,Survival,Factions,Hub Server Yapılır.
Yetki vermek isteyenler ulaşsınlar.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hadi sunucu işlerini geçtimde web site tasarlamaya kadar nasıl bu kadar biliyorsunuz şaştım doğrusu :-o Kaç kişisiniz?

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O sunucuları bende açarım sorun olan şu ;
Mimarisi düzgün olan birileri lazım herkeze.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
" Çok Saglam Pluginer Site Tasarımcısı vB... Herşeyi biliriz allaha şükür RPG,Survival,Factions,Hub Server Yapılır.
Yetki vermek isteyenler ulaşsınlar. "
bu iş yetkiyle olmaz gönülden istemek lazım.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
" Çok Saglam Pluginer Site Tasarımcısı vB... Herşeyi biliriz allaha şükür RPG,Survival,Factions,Hub Server Yapılır.
Yetki vermek isteyenler ulaşsınlar. "
bu iş yetkiyle olmaz gönülden istemek lazım.
yetki vercektim ama bu söz düşündürdü

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Her site tasarımcısıyım diyene inanmayın. Daha önceden yapmış olduğu herhangi bir örnek felan var mı? Varsa konuya yaz da millet görsün ona göre değerlendirsin. Forumda o kadar site tasarımcısıyım diye geçinen var ama nerdeyse hiç elle tutulur örnek yok. Bence çok garip bir durum. Serverinde yetkili olarak alacaklar iyi düşünsün derim.

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Şahsen Bana Özel Değil ama Yinede PHP Bile Bilen . Bir WebMaster Gerekiyor. Tek Yapıcagi Bir İndex Dosyasi . ve VİP ve Spawner Fiyatlari Yazabilen Bir Sayfa . Basit. Template Editlemek Değil PHP Bilgili Olduğu için Kendi Kodlamayi Bilebilen Birisi Lazim. Gerçek Web Tasarimcisi Budur.

Eğer . Yapabilen Ciddi ve Gerçekçi Arkadaşlar Varsa Bana Ulaşabilirler Skype : Can1479
Sunucumun IP Adresi ( Nolur Nolmaz Diye ) > play.realcrafttr.com

Saygilarimla | RealCraft |

Web tasarımcısı ayrıdır, Webmaster ayrıdır. Web tasarımcısı sitenin interface dediğimiz kullanıcı kısmını photoshop vb. programlarla tasarlar ve bunu template olarak html css gerekirse javascript olarak kodlar. Webmaster ise web üzerindeki birçok şeyde etkin olarak işlem yapabilen kimsedir. Yani webmaster hem html css javascript gibi dilleri bilir üstüne, veritabanı ve sunucu tabanlı programlama yapar. Gerekirse SEO olsun veritabanı optimizasyonu olsun bu gibi konularda da çözüm üreten kimsedir. Ama ülkemizde birçok kişi, az buçuk öğrendiği dillerle birçok kimsenin mağduriyet yaşamasına sebep olmaktadırlar. Tüm bu yazdıklarımın özeti şu ki her webmaster, web tasarımcısı olabilir ama her webtasarımcısı, webmaster olamaz.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Ha bedelli yapıp ben askerliğimi bitirdim demissin yada hic bir projeni göstermeden cok sağlam plugin/er'im demişsin aynı pozisyon. :}

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
Ha bedelli yapıp ben askerliğimi bitirdim demissin yada hic bir projeni göstermeden cok sağlam plugin/er'im demişsin aynı pozisyon. :}

Çok sağlam pluginer de ne demekmiş. Pluginer plugin editleyen demek. Editlemeyi herkes yapar. Bunun sağlamlığı sağlamsızlığı yok. Pluginerden kasıtı plugin yazmaksa onun adı da pluginer değil developer oluyor. Bu konuyu açarken saçmalamış arkadaşımız( @MertMc07 ).

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok sağlam pluginer de ne demekmiş. Pluginer plugin editleyen demek. Editlemeyi herkes yapar. Bunun sağlamlığı sağlamsızlığı yok. Pluginerden kasıtı plugin yazmaksa onun adı da pluginer değil developer oluyor. Bu konuyu açarken saçmalamış arkadaşımız( @MertMc07 ).

Saçmalamak ata sporu forumda, şaşırma fazla.

Kolay gelsin.

Monatrax

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bırakın beden dersine at ile gidelim söz düşündürücü hayatta başarılar sadece

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
O değilde birçok kisinin birkac plugini var diye Java Developer / Author tagını direk ismine yazması md5'e ne koyuyodur. :{

UmmetEmin

En iyi cevaplar
0
haxbattle.com
haxlife.com
haxballmerkezi.com
vB vB BÜSSÜRÜ VAR Bu sitelere girin MertMc07 nicklerini aratın hxlden yetkim alındı yalnız

Yaşım 15

https://www.youtube.com/channel/UCwJxtIiPTSQubcb3gyrO-ww

kanalım buyrun

Attığın tüm siteleri inceledim. Bunların hepsi hazır sistem üzerine oturtulmuş. Bunları örnek göstereceksen hiç gösterme daha iyiydi diyebiliriz. Hiç biri bir işe yaramaz kısaca. Her şeyi biliriz yazmışsın. Her şeyi bildiğini söyleyenler sadece cahillerdir. Çünkü mevcut bilginin çokluğunu fark edememişlerdir. Hadi 25 30 yaşında falan olsan derim bu yıllardır kodlama yapıyor diye de daha yaşın 15 10 sene kod yazarsan hepsinde anca usta olursun. Attığın siteden de daha kodlamaya yeni başladığın anlaşılıyor. Kısaca boşuna konu açmışsın.