Sbs ile ilgili

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben de öyle biliyorum ama OYP 'de 500'e iniyor galiba yanılmıyorsam.
Yani şöyle mi: Bir öğrenci sınava girer. 700 üzerinden not alır. Not okul puanı ile denkleme sokulur ve 500 üzerinden ortalaması bulunur.???
Eğer böyle ise ve denklem değiştirilmemiş ise bizim zamanımıza göre daha fazla puana denk gelir.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Dersi derste dinle eve gelince tekrar yap sonra yatana kadar full pc ama dersleri adam gibi dinle ve derste minecraft metin2 wolfteam düşünme :D

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Zaten ikiside en nefret ettiğim oyunlar bide bu sene bitek haftasonu açıyorum(benim kararım değil)

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Sakın pc yi bırakma günde en az 30dk o da olmuyosa 10dk mutlaka gir :sırıtmak:
Kendine eziyet çektirme :D

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bende çok çalışıyorum umarım iyi bir şey çıkar[DOUBLEPOST=1381092781,1381092638][/DOUBLEPOST]
O zaman sizi biraz geçmiş olmalıyım :sırıtmak: Ben çalışmıştım :sırıtmak: Ben 2 sene önce 8 sınıfta 3 tane sbs ile bitimiştim. O zamanlar 500 üzerindendi puanlama. Ben 3 sınavın ortalması ile (475) ankara atatürk anadoluya gitim. Sana önerim bir konu işledikten sonra test kitabını aç ve bir test bul. Çözmeye başla %100 bir kaç soruda takılacak veya zorlanacaksın çünkü konu daha oturmamıştır kafana bu yüzden: Teste başladığında test kitabının yanına defterini de aç takıldığın veya zorlandığın her soruda defterinden onu çözmene yarayacak formüle bak. İlk bir kaç testi böyle çözdükten sonra o formüller artık kafana yapışmış olacak deftere bakma ihtiyacı dumyacak hızlıca aklına getireceksin. Ama "ilk testleri" kısmını çok uzun tutma :sırıtmak: Adım ineğe çıkmasın.
sizin gibiler içimi rahatlatıyo :)

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Zaten hafta içi ıpad le takılıyorum[DOUBLEPOST=1381121025,1381120315][/DOUBLEPOST]BEN BU AİLEYİ ÇOK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ İÇİMİ ÇOK RAHATLATTINIZ BEYLER HEPİNİZ ADAMIN DİBİSİNİZ

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bende çok çalışıyorum umarım iyi bir şey çıkar[DOUBLEPOST=1381092781,1381092638][/DOUBLEPOST]
sizin gibiler içimi rahatlatıyo :)
Dost acı söyler. Artık üniversite bitirmiş olanlar doğru düzgün iş bulamıyorlarken doğru düzgün bir üniverste okumadan hiçbir şey yapamazsın. Artık 2 üniversitede okumak veya üstünde doktora yapman gerekir. Ben mesela bilişim okuyacağım ve bir bilgisayar şirketinde çalışmak istemiyorum. Adam gibi bir yer; belki microsoft... Tek İngilizce bilmek de yetmiyor 2. bir yabancı dilde şart artık. İngilizce zaten Türkçe gibi olmalı onu söylemiyorum bile. Ben hedefime doğru gidiyorum Ankara Atatürk Lisesindeyim ; 475 (500 üzerinden)(3 SBS oratalması) ile girdim. Okul ikinci yabancı dil olarak birçok seçenek sunuyor zaten; Rusça, Çince, Fransızca, Almanca, İspanyolca. Ben 2. yabancı dil olarakta Rusça okuyorum ve geliştireceğim İnglizce B2 seviyesi biliyorum. Bunları herhangi bir şey için söylemiyorum. Sadece artık Türkiye de ki şartların artık çok yüksek olduğunu anlayın diye söylüyorum.

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sene sistem değişti.Okulda her dersten olduğunuz yazılıların birini Milli Eğitim yapacak.Hesaplamayı bilmiyorum

CreeP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Okuldan geldiğinde işlediğiniz konuya bir göz atıp konuyla ilgili test çöz. Hem nerede hata yaptığını veya nereyi anlayamadığını bulup öğretmenine sorabilirsin, hemde pratiğin gelişir sınavlarda zaman sorunu yaşamazsın. Zorlandığın hangi ders varsa onun üzerinde daha çok dur, öğretmenlerinden yardım istemekten utanma. Sınavlarda konuyu formülü unuttum diye çok heyecan yapıp unutuyorsan ayna karşısına geç kendine sorular sorup aklına kazımaya çalış. Gerçekten de işe yarıyor bu yöntem :D Sınava girdiğinde kalbin çok atıyosa direk başlama sınava biraz bekle soluklanıp başla. Benim sürekli yaşadığım şeydir bu heyecan olayı :D Özellikle de işin içinde matematik varsa... Birde ilk sınavlar Kasım ayının son haftasıymış. Şimdiden önlemini almak gerek :p

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Okuldan geldiğinde işlediğiniz konuya bir göz atıp konuyla ilgili test çöz. Hem nerede hata yaptığını veya nereyi anlayamadığını bulup öğretmenine sorabilirsin, hemde pratiğin gelişir sınavlarda zaman sorunu yaşamazsın. Zorlandığın hangi ders varsa onun üzerinde daha çok dur, öğretmenlerinden yardım istemekten utanma. Sınavlarda konuyu formülü unuttum diye çok heyecan yapıp unutuyorsan ayna karşısına geç kendine sorular sorup aklına kazımaya çalış. Gerçekten de işe yarıyor bu yöntem :sırıtmak: Sınava girdiğinde kalbin çok atıyosa direk başlama sınava biraz bekle soluklanıp başla. Benim sürekli yaşadığım şeydir bu heyecan olayı :sırıtmak: Özellikle de işin içinde Matematik varsa... Birde ilk sınavlar Kasım ayının son haftasıymış. Şimdiden önlemini almak gerek :p
Okuldan geldiğinde işlediğiniz konuya bir göz atıp konuyla ilgili test çöz. Hem nerede hata yaptığını veya nereyi anlayamadığını bulup öğretmenine sorabilirsin, hemde pratiğin gelişir sınavlarda zaman sorunu yaşamazsın. Zorlandığın hangi ders varsa onun üzerinde daha çok dur, öğretmenlerinden yardım istemekten utanma. Sınavlarda konuyu formülü unuttum diye çok heyecan yapıp unutuyorsan ayna karşısına geç kendine sorular sorup aklına kazımaya çalış. Gerçekten de işe yarıyor bu yöntem :sırıtmak: Sınava girdiğinde kalbin çok atıyosa direk başlama sınava biraz bekle soluklanıp başla. Benim sürekli yaşadığım şeydir bu heyecan olayı :sırıtmak: Özellikle de işin içinde Matematik varsa... Birde ilk sınavlar Kasım ayının son haftasıymış. Şimdiden önlemini almak gerek :p
Sal kardeşim zaten bende sınav kaygısı yada heyecanı olmuyor. Söylediğin yöntemide deneyeceğim

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Ben Bile Bu Sene Girdim Fakat Ankara Batıkent Anadolu Öğretmen Lisesi Girdim :sırıtmak: 410 puanla :sırıtmak: Ben sana bir Öğretmen olarak önerim Çok Çalış Oğlum O_o :sırıtmak:
Bizim burda öğretmen liseleri 450'iyle alıyor.Benimde 413dü.