Sbs ile ilgili

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba beyler bayanlar ben Utku sizlere bir şey soracağım mc Türk ailesinde elbet sbs sınavına girmiş olan yada herhangi başka bir sınava girmiş olan çok var. Bende bu sene sbs nin yeni sistemine gireceğim ama içimde nedense çok fazla çalışma isteği yok(yine gündelik çalışıyorum ama çok istekli değil)ben bu çalışma isteğimi nasıl güçlendirir veya kendimi bu konuda hırslandırabilirim. Şimdiden teşekkürler

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
İnklap tarihini seviyorum mesela ona eyvallahta Türkçeyle hiç hoşlaşmıyorum test çözmek istemiyor şu an baksan 3 test felan çözmüşümdür Türkçeden

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Ben sbs ye hiç çalışmadım [hiç full pc] anadolu lisesi tutturdum ama keşke çalışaysaydımda daha iyi bi liseyi kazansaydım diyom. Bence çalış + Sana dicekler bu sene çalış önünüzdeki sene rahatsınız : Meslek edinene kadar sana rahat yok :D Lisede 9. sınıf çok önemli yine çalışman lazım :D

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sa ol zaten kadıköy anadolu istiyorum
Ben sbs ye hiç çalışmadım [hiç full pc] anadolu lisesi tutturdum ama keşke çalışaysaydımda daha iyi bi liseyi kazansaydım diyom. Bence çalış + Sana dicekler bu sene çalış önünüzdeki sene rahatsınız : Meslek edinene kadar sana rahat yok :sırıtmak: Lisede 9. sınıf çok önemli yine çalışman lazım :sırıtmak:

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
SBS'ye yeteri kadar çalışmadım neyse ki anadolu lisesi tuttu, hele ki SBS sınavlarının en zorunu bize yaptılar, hocalar ile buluştuğumuzda söylemişlerdi. Hani 8. sınıf SBS bitsin kurtul olayı yalan. Askere kadar yolu var bu işin, bence çalış en azından iyi bir liseye git.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
SBS'ye yeteri kadar çalışmadım neyse ki anadolu lisesi tuttu, hele ki SBS sınavlarının en zorunu bize yaptılar, hocalar ile buluştuğumuzda söylemişlerdi. Hani 8. sınıf SBS bitsin kurtul olayı yalan. Askere kadar yolu var bu işin, bence çalış en azından iyi bir liseye git.
Saol tario adamın dibisin

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haklısın Bende de Pek Çalışma İsteği Yok Ama Hayatımdaki En Keskin ve Önemli Bir Viraj Olduğunu Biliyorum Bunun İçin ve de Kendimi Kurtarmak İçin Çalışıyorum.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O zaman sizi biraz geçmiş olmalıyım :sırıtmak: Ben çalışmıştım :sırıtmak: Ben 2 sene önce 8 sınıfta 3 tane sbs ile bitimiştim. O zamanlar 500 üzerindendi puanlama. Ben 3 sınavın ortalması ile (475) ankara atatürk anadoluya gitim. Sana önerim bir konu işledikten sonra test kitabını aç ve bir test bul. Çözmeye başla %100 bir kaç soruda takılacak veya zorlanacaksın çünkü konu daha oturmamıştır kafana bu yüzden: Teste başladığında test kitabının yanına defterini de aç takıldığın veya zorlandığın her soruda defterinden onu çözmene yarayacak formüle bak. İlk bir kaç testi böyle çözdükten sonra o formüller artık kafana yapışmış olacak deftere bakma ihtiyacı dumyacak hızlıca aklına getireceksin. Ama "ilk testleri" kısmını çok uzun tutma :sırıtmak: Adım ineğe çıkmasın.

En iyi cevaplar
0
16 tanemi ne ayrı sınav olucak felan diyolardı ne oldu bi açıklasanıza hemde liseye gelince rahatlamıyosun daha çok çalışman gerekiyor :(

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Her ana dersin 2. Sınavını 1. Dönem 2. Meb yapacak din dahil öyle işte
16 tanemi ne ayrı sınav olucak felan diyolardı ne oldu bi açıklasanıza hemde liseye gelince rahatlamıyosun daha çok çalışman gerekiyor :(

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Galiba aynı sınava girdik geçen senekinemi girdin sen?

Dexsite

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eskiden 8. sınıf bitince rahatlarım diye düşünüyordum ama 9.sınıf 2 kat daha zor bence 8.sınıfta kolayken düzenli çalış iyi bir yere gir sonrası gelir zaten.
Ben 478 aldım bu sene girdim.