Rüya Köprüsü Yeni Advanture map

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Göster yap reklamını,Kimseye problem olacağını sanmam benimkinden daha geniş dünyalı ve kaliteli bir serveri göster (!) Fuu Craft felan mı göstericen ne yapıcan :D
Lorecraft
Mythcraft Role Play

Rator
Gerçekten güzel :) Neyse konuyu dağıtmayalım artık sonuç serverinle ilgilenmiyorsun :D

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım MMORPG dedik,Yani insanların rol yapmadığı fakat RPG içeriklerin bulunduğu ve ayrıca FACTİON zırvalığının olmadığı serverler.Sen rol yapma serverlerini sıralamışsın.Sebebinide biliyorum çünkü server bulamadın :DasdFASD
Yoo o serverlerde FACTİON saçmalıkları yok :D Senin serverinde arafta dolaşıyorum ben ölesine :D :D

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim anlamıyor musun ? RPG ile MMORPG arasındaki fark WHİTELİST yoktur.En kısa özetide budur.Bunlar insanların rol yaptığı serverler.Tiyatrodan hoşlanan arkadaşlarımız oynayabilirler.Kendi cahilliğini haklı çıkarmak için hala saçmalıyorsun.Su sana son yorumumdur 'Yaşın büyüdğünde gel ve bu konuya tekrar bak(tabi silinmezse 5 yıl sonra)ve sonra kendi kendine diyeceksin ' ne kadar aptalım' Hatalarını kabul etmek en büyük olgunluktur.Ben serverim mükemmel demiyorum,emek var diyorum.Siz artık faction oynamaktan beyninizi yıkatmışsınız.Nasıl derseniz,Faction serverlerde rehberler server içeriği hakkında yardım ederler,Ama Zindev Craft'da rehberler Buglar,Komutlar ve Ceza Sistemi hakkında ilgilenirler.Siz Bir rehberden 'Şunu nasıl yapıcam','Bunu nerden bulucam' gibi şeyler soramazsınız.Çünkü adamda bilmiyor,içerik çok geniş ve oda bir insan.Şahsen 500den fazla eşya kodlaım 100 tanesinin ne işe yaradığını zor bilirim.Demeye çalıştığım şey rehberlerde oyuncu ve ayrrca belli ki bana karşı bir kuyruk acın var.Sana ben bir şey yapmadım.Server Alphada ki bir sürü bug olacak haliyle.Birine yakalanıp serverde bugda kaldıysan bana mesaj atıcaksı yardım edeceğim.Çocuk gibi laf sokma,sidik yarıştırma(hakeret değildir) olayları ile uğraşacağınıza bir mesaj ötenizdeyim.Hayde selametle,biraz daha olgunlaştığında tekrar muhabbet etmek üzere.Mesaj atsan da cevap vermeyeceğim çünkü iş iyice kavgaya biniyor.

Burada kimse kavga çıkartmaya çalışmıyor. Sen olgun biri olsaydın,mapı beğenmediğimde ''Sen kim oluyorsun ki?'' gibi bir mesaj hiç yazmazdın. Kendini çok büyük görüyorsun. Senle aynı düşüncede olmayanlar sanki salakmış gibi hissediyorsun.(Küçük bir çocuk gibi) Eğer olgun biri olsaydın (Ki bence değilsin) fikirlere saygı duyardın. Bir insanı cahillikle suçlamak,kendi fikir ve düşüncelerini ön plana çıkartmak için cahil demek?? Sen hala SERVER SERVER SERVER diyorsun başka bir şey demiyorsun. Madem o kadar emek verdin MADEM o kadar profesyönel, Madem o kadar GENİŞ VE ÇOK YÜNLÜ BİR SERVER,(Servere sıkça girdim) neden ilgilenen yok,neden o kadar kişi servere sövüyordu,neden o hiç oyuncusu yok? Sanki arkadaşının serverini çalmışsın,zorla ayakta tutuyorsun havası veriyorsun. Serverinie RPG'ni de sen al,kendi yaş gruplarınla oyna kardeşim.Hayde selametle

Fuat190353

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burada kimse kavga çıkartmaya çalışmıyor. Sen olgun biri olsaydın,mapı beğenmediğimde ''Sen kim oluyorsun ki?'' gibi bir mesaj hiç yazmazdın. Kendini çok büyük görüyorsun. Senle aynı düşüncede olmayanlar sanki salakmış gibi hissediyorsun.(Küçük bir çocuk gibi) Eğer olgun biri olsaydın (Ki bence değilsin) fikirlere saygı duyardın. Bir insanı cahillikle suçlamak,kendi fikir ve düşüncelerini ön plana çıkartmak için cahil demek?? Sen hala SERVER SERVER SERVER diyorsun başka bir şey demiyorsun. Madem o kadar emek verdin MADEM o kadar profesyönel, Madem o kadar GENİŞ VE ÇOK YÜNLÜ BİR SERVER,(Servere sıkça girdim) neden ilgilenen yok,neden o kadar kişi servere sövüyordu,neden o hiç oyuncusu yok? Sanki arkadaşının serverini çalmışsın,zorla ayakta tutuyorsun havası veriyorsun. Serverinie RPG'ni de sen al,kendi yaş gruplarınla oyna kardeşim.Hayde selametle

kardeş tartışacak başka bir yer bulsanız benimde başımı belaya sokacaksınız

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita bir acemiye göre çok güzel, Devamını yapabilirsen iyi olur.

Ayrıca @TheProfessional MmoRpg'nin anlamını, Özellikle'de Mmo'nun anlamını araştırmanı öneririm.

Fuat190353

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

hsynsrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İndirme Linkini Yenilermisin ? Dosya Bulunamadı Diyorda

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndiriyorum. Bitirince görüşlerimi yazarım :)

Edit: Haritanın çok hatası ve eksiği var tekrar gözden geçirim yeni link paylaşmalısın. Beğenmedim ama emeğine sağlık...

Son düzenleme: