Rüya Köprüsü Yeni Advanture map

Fuat190353

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Son düzenleme:

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
resim ekleyin yoksa ARŞİV

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Daha yenisin diye gözden çıkarıyorum ama,bir mapın tutmasını istiyorsan atmosferin çok iyi olması lazım. Sen yerdeki toprakları bile alma zahmetine katlanmamıssın bence kötü olmuş kusura bakma. Kendini geliştir.

BloodMoney16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim çok güzel mapı oynamadım ama deneyeceğim.En azından ismi mantıklı yapmışsın.Görselliğe biraz daha önem verirsen daha iyi olabilir.[DOUBLEPOST=1392755003,1392753743][/DOUBLEPOST]Helal olsun resimlere bakmakla olmuyormuş.Command Block'ları çok iyi kullanmışsın kardeş.Gerçekten güzel map.Tebrikler serinin devamını bekliyoruz.

Fuat190353

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim çok güzel mapı oynamadım ama deneyeceğim.En azından ismi mantıklı yapmışsın.Görselliğe biraz daha önem verirsen daha iyi olabilir.[DOUBLEPOST=1392755003,1392753743][/DOUBLEPOST]Helal olsun resimlere bakmakla olmuyormuş.Command Block'ları çok iyi kullanmışsın kardeş.Gerçekten güzel map.Tebrikler serinin devamını bekliyoruz.

pek kişi devam istemedi o yüzden yapıp yapmamakta karasızım şu an

Fuat190353

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harita tam anlamıyla bir acemi için MUHTEŞEMDİ,hele o sonda köprünün kendi kendine oluşması,tebrikler gerçekten çok iyisin.
Teşekkür ederimilk mapım olduğu için böyle oldu. Eğer isteyen olursa 2 mapımda build anlamındada bir şeyler yapmaya çalışacağım.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kardeş bir kişinin söylemesine göre yapıp veya yapmıyorum , beğenmediysen beğenmedim demen yeterli , bir kere demişsin istemiyosan oynama , isteyen olursa yapıcam dedim zaten farkındaysan.
Eleştiriyi kabullenemiyorsun. Sen sordun bende beğenmedim dedim. Tabikide sadece benim dememe göre yapıp yapmamaya karar vermessin ama sonuçta SORMUŞSUN ve (beklemedigin bir cevap mı orasını bilemem) olumsuz görüşleri istemiyorsan bırak bu işi.

Fuat190353

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eleştiriyi kabullenemiyorsun. Sen sordun bende beğenmedim dedim. Tabikide sadece benim dememe göre yapıp yapmamaya karar vermessin ama sonuçta SORMUŞSUN ve (beklemedigin bir cevap mı orasını bilemem) olumsuz görüşleri istemiyorsan bırak bu işi.

Ben bu mapı paylaşırken herşeyi göze alarak paylaştım . Beğenmemen normal herkes beğencek diye bir şey yok . Sen görünüşe önem veriyosundur faket benim ilk mapım olduğu için görünüşe fazla önem vermedim. 2 mapı yaparsam eğer daha çok dikkat ederim görünüşe . Yinede teşekkür ederim eleştirilerin için.[DOUBLEPOST=1392990070,1392990010][/DOUBLEPOST]
Çok güzel map üstelik :creeper: :D:D :D:D

Beğendiyseniz eğer 2 mapın yapımına başlayabilirim.