RPG - Choose Your Side ( BEKLENEN HARİTA EN SONUNDA ÇIKTI! )

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
normal .minecraft tımı yoksa mod paketi olan .minecraft tımı ? sizin rising haritanızı oynamak içinde söylüyorum
mesela senin .minecraft'ını yedek at masaüstüne. Rising'in içindekinide %appdata%'ya aç ordan gir, tamamdır. :)
Keyifli oyunlar.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş sen ne diyorsun ben builderim yapılarda kötü yani çatı _ şeklinde geliyor bizim aradığımız çatı / şeklinde olur eğimli çatı olur / daki duruş bir kamburun duruşudur sizinkisi yüzükoyun yatıyor olmaz böyle
Kardeş Kalenin içindeki resimlere bakarsan / duruşunu göreceksin. Senin dediğin ilk köy Arcehna. Onunda kendine özgü havası var bana kalırsa. Kişisel düşüncen tabi saygı duyuyorum. Bir dahaki haritalarımda düzeltmeye çalışırım. İyi forumlar :şapka:

Son düzenleme:
En iyi cevaplar
0
Kardeş Kalenin içindeki resimlere bakarsam / duruşunu göreceksin. Senin dediğin ilk köy Arcehna. Onunda kendine özgü havası var bana kalırsa. Kişisel düşüncen tabi saygı duyuyorum. Bir dahaki haritalarımda düzeltmeye çalışırım. İyi forumlar :şapka:
Tüm haritalarının linkini atarmısın

edit: Tamam tamam buldum

Hogwards

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş Kalenin içindeki resimlere bakarsam / duruşunu göreceksin. Senin dediğin ilk köy Arcehna. Onunda kendine özgü havası var bana kalırsa. Kişisel düşüncen tabi saygı duyuyorum. Bir dahaki haritalarımda düzeltmeye çalışırım. İyi forumlar :şapka:
ShadowTale'dan bahsediyorsan yanılıyorsun harita komple kötü skypeni ver özelden sana bir harita göstereyim nutkun tutulsun

En iyi cevaplar
0
Ya ben mod yükleyince bazı modlarda crash report hatası veriyo oyuna giremiyorum modpack de indiriyorum o da girmiyo crash report hatası veriyo napıcam ya yardım edin

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya ben mod yükleyince bazı modlarda crash report hatası veriyo oyuna giremiyorum modpack de indiriyorum o da girmiyo crash report hatası veriyo napıcam ya yardım edin
Belkide yanlış kuruyorsundur. Temizle .minecraft dosyanı, içerisinde mod vb. kalamsın. Skydaz'dan .exe olarak indir :)

AlfaTayfa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
başarılı güzel devam et sadece rpgyle olmaz başka modlarıda kullanabilirsin başarının devamını beklerim

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Bayağı Güzel Bi Çalışma Olmuş.Minecraftta Zaten Bu Tür Maplar Dışında max 10 yaş yapımı maplar oynanmıyor :D