RPG - Choose Your Side ( BEKLENEN HARİTA EN SONUNDA ÇIKTI! )

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Bayağı Güzel Bi Çalışma Olmuş.Minecraftta Zaten Bu Tür Maplar Dışında max 10 yaş yapımı maplar oynanmıyor :D
Yorumun için teşekkürler, ekiple map için çok uğraştık :)

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten Belli Oluyor :) Yarın İndireceğim The Cryptic Crawler Mapı Kadar Güzeldir Umarım :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Dosyayı indiremedim, sanırım silinmiş?
(Ne zamandır bunu bekliyordum tüh :()

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaleye girmeyi nasıl başaracağız onu anlamadım.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaleye girmeyi nasıl başaracağız onu anlamadım.
Yeni versiyonla kaleye girmeyi düzelttim. Kaleye girmek için gamemode alıp üstünden gir. İçerideki kale gardiyanı ile konuştuğunda otomatik olarak kaleye giriş, çıkış açıalcaktır. :)

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yeni versiyonla kaleye girmeyi düzelttim. Kaleye girmek için gamemode alıp üstünden gir. İçerideki kale gardiyanı ile konuştuğunda otomatik olarak kaleye giriş, çıkış açıalcaktır. :)
pro pluginci ve map yapimcisi adragos
gif iyimi beyler bide?

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten yapmıştım da belki giriş vardır diye girmemiştim :D[DOUBLEPOST=1441736244,1441736133][/DOUBLEPOST]Bir de şu ev bugları sağolsun 3 tane ev aldım.Düzeltmeni öneririm. 3 stack vermeni isteyince 1 stack vermen yetiyor.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten yapmıştım da belki giriş vardır diye girmemiştim :D[DOUBLEPOST=1441736244,1441736133][/DOUBLEPOST]Bir de şu ev bugları sağolsun 3 tane ev aldım.Düzeltmeni öneririm. 3 stack vermeni isteyince 1 stack vermen yetiyor.
Denedim ancak maalesef düzeltilemiyor o :D 64 stacktan sonrası konulmuyor :C

En iyi cevaplar
0
O ne ki ben bazı görevlerde bize verilen anahtarları (şalterleri) evin kapısını açmak için kullanıyorum evin içindeki tüm eşyaları alıyorum sonra gidiyorum :D

eren1421

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adragos Dostum senin maplarını eskiden beri takip ediyorum çok güzel map yapıyosun sen bu işe devam et bide bendede hata cıktı indiremiyorum mediafireden

darkdays1421

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim adragos ben custom npc mod yukledim forgedede custom npc modu gozukuyo ama oyunda yok