Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Ranork okullar açılmadan açılır demişti 4 gün sonra okul açılıyor.
Vallahi gönlüm isterki yarın açalım, ancak eksik gedik olsun istemiyoruz, her geçen gün şunuda yapalım, bu da şöyle değişse daha güzel olur diyerek gidiyor. Okullara sarkacak artık elden gelen bir şey yok gibi :/

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Vallahi gönlüm isterki yarın açalım, ancak eksik gedik olsun istemiyoruz, her geçen gün şunuda yapalım, bu da şöyle değişse daha güzel olur diyerek gidiyor. Okullara sarkacak artık elden gelen bir şey yok gibi :/
Okullar Açılmadan Bari Bir Gün Görseydik --Betada Oynardık Biraz Silerdiniz Sonra Bizi Kayıtlardan Açılınca 0 Dan Başlardık :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Okullar Açıldı Artık Açsanızda Bir Görsek :)

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atmin alım vamri 5 swde kurucuydum 2 swde builder 3 serverde mimar 15 serverde rehber 17 serverde reklamcı oldum hem serverin reklamınıda yaparım hem oyuncularla ilgilenirim WE %99.9 WG %89.9 kendimi geliştiriyorum beni alın pişman kalmazsınız çok iyi bir insanım elimden geldiği kadar yardımcı olcam alın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bütün tekkit serverlerinde yaptığın 50 helperliğide eklesene listene :D

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ne zmaan açılcak yada başvurular dan haber gelcek ?[DOUBLEPOST=1410885970,1410884260][/DOUBLEPOST]cevap veren yok herhalde