Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Avrilavigne

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvurular ne zaman kontrol edilip onaylanma aşamasına geçecek acaba bir bilgi verebilir misiniz ?

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurular ne zaman kontrol edilip onaylanma aşamasına geçecek acaba bir bilgi verebilir misiniz ?
15 Ağustos'ta veya 19 Ağustos'ta açıklayacağız. Bunun nedeni, ufak tefek gecikmeler ve teknik sorunlar. Yarın bu konuda bilgilendirme yapacağım ertelenirse, ertelenmezse seçilen üyeleri paylaşacağım. Teşekkürler ilginiz için :)

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
15 Ağustos'ta veya 19 Ağustos'ta açıklayacağız. Bunun nedeni, ufak tefek gecikmeler ve teknik sorunlar. Yarın bu konuda bilgilendirme yapacağım ertelenirse, ertelenmezse seçilen üyeleri paylaşacağım. Teşekkürler ilginiz için :)
Seçilirsem benim için mükemmel bir EĞLENCE olucak. Hadi bekliyoruz artık napalım :/ :alay:

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atmin op vermiyor
sunucu çok kötü xd
Lapis yok arsalarda fılay yok off ne dandik sörvır ya girmeyin beyler Türkiye bu sörvırlar yüzünden batıyor!!! LAPİS YOK NE DEMEKTİR YAHU LAPİSSİZ SÖRVIR OLMAZ OLSUN!!!(Oha fazla oldu sanki :D)

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim. Planda bir değişiklik olmazsa 16 ağustos 2014 tarihinde kapalı beta için seçilen oyunculara sunucu açılacak.
Ahahaha Doğum Günümde Ayrıca Tatile Gidiceğim Başvuru Vermiştim Başvurumu Silebilirsiniz :) Tatile Gideceğimden Oynayamam Yani Kusura Bakmayın Gerkesiz Başvuru verdim

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahahaha Doğum Günümde Ayrıca Tatile Gidiceğim Başvuru Vermiştim Başvurumu Silebilirsiniz :) Tatile Gideceğimden Oynayamam Yani Kusura Bakmayın Gerkesiz Başvuru verdim
Tamamdır, yinede teşekkür ederim :)

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atmin alım vamri 5 swde kurucuydum 2 swde builder 3 serverde mimar 15 serverde rehber 17 serverde reklamcı oldum hem serverin reklamınıda yaparım hem oyuncularla ilgilenirim WE %99.9 WG %89.9 kendimi geliştiriyorum beni alın pişman kalmazsınız çok iyi bir insanım elimden geldiği kadar yardımcı olcam alın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Atmin alım vamri 5 swde kurucuydum 2 swde builder 3 serverde mimar 15 serverde rehber 17 serverde reklamcı oldum hem serverin reklamınıda yaparım hem oyuncularla ilgilenirim WE %99.9 WG %89.9 kendimi geliştiriyorum beni alın pişman kalmazsınız çok iyi bir insanım elimden geldiği kadar yardımcı olcam alın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
WE deki o %0.1 i çok merak ettim :D

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımda ilk defa bir sunucuyu bu kadar bekledim. Çok merak ediyorum yağağağağ

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bunun nedeni, ufak tefek gecikmeler ve teknik sorunlar.
Bknz. Benim Türkiyeye gelmem. Türkiyedeykende kodlamayla çok ilgilenemeyeceğim. Neyseki 9 saatlik uçuşum boyunca kodlama yaptım :))))