Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metin 2mi? :(((((((( WoW yada Diablo felan diyeydin bari. Metin2de Nadirlik diye bir olay bile yok. Hatta efsun bile yok sayılır. Çok aşırı nadir geliyor yada efsun basma itemlari ile ekleniyor.
Başvurulara ne zaman dönüş olacak ?

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Aklıma bir kaç şey takıldı mob lardan illa ki item düşecektir birçok MMORPG de böyledir çünkü. Item düşerse bir başkası gelip bu itemları alabilecek mi ya da bir mobu keserken başka birisi gelip son vuruş yaptı düşen eşyalar kime gidicek?
Loot Sistemi:
Video çok uzun olduğu için gif olarak atamadım. Gfy var. Buyrun link: http://www.gfycat.com/PlasticElectricGreathornedowl

Eşyaların nasıl gözüktüğünü göstermemişim. Buyrun resmi.
[DOUBLEPOST=1408305506,1408304586][/DOUBLEPOST]
Başvurulara ne zaman dönüş olacak ?
Bu ayın 20 sinde

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haydi bakalım inşallah seçilirim.

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ooo Taşkale'ye sor 4COLLIDE4 kimdir hiç kimse bilmez. Taşkale nere la?

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
level 1 da en güçlü eşyayı kullanabilme diye bi olay yok, çünkü her itemin istediği bir level var.Levelınız yetmediği taktirde o eşyayı kullanamayacaksınız.

byRedbull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya ben Büyücüyü merak ediyorum Mesela knight taki gibi nova gibi alan skilleri mevcutmu ? arkadaşla mage açarız seri seri alan keseriz :D

byRedbull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet mevcut. hem okcu hem mageler için.
ne diyonn senn öyle yaa :D yakarım ortalığı :D peki upgrade gibi + basma felan varmı :D[DOUBLEPOST=1408316010,1408315746][/DOUBLEPOST]arkadaşla beraber mage başlamayı düşünüyoruz acaba kaç adet alan skili var :D seri seri item , exp kasma keyfi :D

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
ne diyonn senn öyle yaa :D yakarım ortalığı :D peki upgrade gibi + basma felan varmı :D[DOUBLEPOST=1408316010,1408315746][/DOUBLEPOST]arkadaşla beraber mage başlamayı düşünüyoruz acaba kaç adet alan skili var :D seri seri item , exp kasma keyfi :D

classları dengeli tuttuk. birçok skill mevcut.yani sunucuda ki 1 warrior ile diğer warrior aynı olmayacak. her class için yaklaşık 20şer skill bulunuyor.Level atladıkca kendiniz seçiyorsunuz artık nasıl bir oyun tarzı ile oynamayı düşünürseniz.şu an için upgrade basma önceliklerimiz arasında olmadıgı için öyle bir düşüncemiz yok henüz.hele bi level kasın da skill eklemesi kolay :)

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
+ Basmayı getirip getirmeme konusunda endişeliyiz. Zaten nadirlik olayı varken + basmaya gerek kalacağını sanmıyorum. Epey skill var. Öyle diyim :)

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizden Kötü bir server beklemiom zaten Başarılı bir sunucunuz var ben ise hala topraktan ev abi :D

byRedbull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok afedersinizdee Çok merak ediyorum yatıcam sizide meşgul ediyorum son sorum :D deli gibi oynayasım var yapcak bir şey yok :D
Sorum şu , mage novaları var dediniz okey tamam peki bir arada duran slot varmı :D alanı attımı toplayıp kesebileceğimiz slot bide ek olarak şu sorum var , Mesela Boss gibi yaratıklar varmı aralarında knightta boss kesersin iron necklace , iron belt gibi oyunun en iyi itemleri çıkabilir drop şansa kalmış tabi böyle şeyler mevcutmu ve knight gibi saatleri bilinmez olursa mükemmel olur bunlar MMORPG oyunun olmazsa olmazları :D