Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her fikir bir yerde tükenir .
Fikirler düşünen insan sayısı arttıkça katlanarak artar. Sizlerden önerilerde alacağız elbet, hep birlikte gittiği yere kadar götürmeye çalışırız :)
Ayrıca clan savaşları ile ilgili aklımdaki fikri ilerde update ler ile hayata geçirdiğimizde sürekli bir uğraş içinde olacak oyuncular, yani update gelmese bile sıkılmayacağınızdan eminim ki updateler sürekli gelecektir :)

RifeLokins

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
her fikir bir yerde tükenir .
O zaman senin gibi hardcore zeki bir adamı kadroya alsınlar fikirler tükenmez öyle :) (her fikir bir yerde tükenmez Atatürk Alfabemizi Fikirle Buldu ve bu fikir asla tükenmedi türkiyeyi kurmak bir fikirdi ama türküye tükenmedi.)

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O zaman senin gibi hardcore zeki bir adamı kadroya alsınlar fikirler tükenmez öyle :) (her fikir bir yerde tükenmez Atatürk Alfabemizi Fikirle Buldu ve bu fikir asla tükenmedi türkiyeyi kurmak bir fikirdi ama türküye tükenmedi.)

ben hiçbir zaman üstün zekalıyım demedim , bu arada lozan barış antlaşması 2023 te bittiğinde Türkiye nasıl tükenecek göreceksin .

gangsterec

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben iki gün önce başvuru atmıştım skype hiç cevap gelmedi bu kabul edilmedim demek mi oluyo :D

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merak etmeyin, yönetim ekibinin fikirleri tükense de, biz mimarlarda onlarca fikir mevcut olacaktır ^^

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şöyle bir sistem mevcut, 150 yi aşkın görev bulunmakta. Oyuncuları görevleri yapanlar ve yaratık öldürerek kasanlar olarak ikiye ayırırsak, görev üzerinden gidenler daha çabuk yükselip güçlenecektir. Ancak sunucuda bir zorunluluk durumu yoktur, yaratıkları öldürerekte son seviye muhteşem bir oyuncu olabilirsiniz. Bilmem anlatabildim mi :)

tamam challenge mi buldum , bütün görevleri bitireyim bari :3

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sanırsam bu bir metin2 yada karahan online gibi bu serveri dört gözle bekliyorum
Metin 2mi? :(((((((( WoW yada Diablo felan diyeydin bari. Metin2de Nadirlik diye bir olay bile yok. Hatta efsun bile yok sayılır. Çok aşırı nadir geliyor yada efsun basma itemlari ile ekleniyor.